Ciekawe

Nowa lokalizacja: sklep Five Kids

Stella Aminova, matka pięciorga dzieci, była przekonana z własnego doświadczenia, że ​​Moskwie naprawdę brakuje przyjemnego miejsca na „zakupy mamusi”. Ponadto niektórych rzeczy w Moskwie po prostu nie można znaleźć, muszą podróżować za granicę. Łącząc siły z Kirą Romashevą, który kiedyś założył Grunge John Orchestra. Wybuch, Stella otworzyła sklep dla dzieci naprzeciwko placu zabaw w Patriarch Ponds. Nazywa się Five Kids - na cześć wszystkich jej pięciorga naraz.

W środku przypomina trochę pastelowe garderoby „księżniczki”: na wieszakach - piękne, ale nie skomplikowane ubrania dla dzieci dla chłopców i dziewcząt, na półkach - rozwijające się zabawki (chcesz je kupić przede wszystkim dla siebie), designerskie akcesoria, takie jak felgi Flower Me obszyte sztucznym kwiaty Marki prezentowane w sklepie zostały wybrane przez kupującą Olgę Sakhokiya.

Oprócz ubrań i zabawek znajdziesz tutaj rowery amerykańskiej marki Schwinn. Według twórców marka została wybrana przede wszystkim ze względu na jej dobry wygląd i 115-letnią historię.

Wnętrze w Five Kids jest również wykonane w duchu pokoju dziecięcego, bez flirtowania z misiami i różowymi winietami. Właściciel sklepu wpadł na pomysł, Form jest odpowiedzialny za część architektoniczną, a Flöve odpowiada za branding i wizualizację.

Teraz twórcy Five Kids czekają na klasyczne krzesło fryzjerskie. Jak tylko się pojawi, w sklepie, w którym dzieci zostaną wycięte, powstanie róg. Planuje się, że mistrz przyjdzie po wcześniejszym umówieniu.

Sklep Patriarchów jest wizytówką. W najbliższych planach organizatorów znajdują się kluczowe centra handlowe: Labirynt w Żukowce i Tsvetnoy (chociaż Five Kids prawdopodobnie pojawi się tam w przyszłym sezonie). Ponadto wkrótce zostanie uruchomiony sklep internetowy. A w przyszłości sklepy mogą pojawić się w Krasnodarze i innych rosyjskich miastach, a także w Kijowie.

Kira Romasheva

dyrektor ds. rozwoju

Robię projekt dla dzieci po raz pierwszy. Jest to dla mnie bardzo interesujące, ponieważ dla mnie było to jedyne nieprzeszkolone łącze w sprzedaży detalicznej. Kocham dzieci do fanatyzmu. Nie chcę myśleć w kategoriach „konkurent”. Chciałbym, aby Moskwa rozwijała temat współpracy i współpracy. Moskwie bardzo brakuje.

Ruslan

sprzedawca

Wcześniej nigdy nie pracowałem w sklepach. Ale jestem aktorem, uczę aktorstwo dzieciom. Prawdopodobnie z tego powodu zabrali mnie.

Sklep Five Kids

Adres: Malaya Bronnaya, 36

Godziny otwarcia: codziennie, od 10:00 do 21:00

Telefon: +7 (495) 780−51−20

Strona na Facebooku

Zdjęcia: Lisa Azarova

Obejrzyj wideo: Suuuuper wodny plac zabaw dla dzieci (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Rzeczy tygodnia: Szaliki
Styl

Rzeczy tygodnia: Szaliki

Uniqlo, 399 s. 60% akryl, 40% wełna atrium, Zemlyanoy Val, 33 +7 (495) 970-15-55 Topman, 359 str. 100% akrylowy „europejski” plac stacji Kijów, 2 +7 (495) 980-51-72 Penfield, 1500 str. 100% bawełny Fott Stoleshnikov per., 7, str. 5 +7 (926) 082-84-85 Henrik Vibskov, 5,200 str. 60% jedwab, 40% bawełna "Kuznetsky Most 20" Kuznetsky Most, 20 +7 (495) 623-78-88 Johnstons, 2900 str.
Czytaj Więcej
Wszystko związane: czapki, rękawiczki, szaliki na lodowisku
Styl

Wszystko związane: czapki, rękawiczki, szaliki na lodowisku

W tym roku znacznie łatwiej było znaleźć ciekawe rzeczy do jazdy na łyżwach: w samym Parku Gorky pojawiły się jednocześnie trzy linie zimowych ubrań i różnych akcesoriów: czapki, mitenki, skarpetki, szaliki, a nawet swetry. Wokół życie odkryło, kto produkuje rzeczy na lodowiska, ile kosztują i z czego są wykonane.
Czytaj Więcej
Rzeczy dla domu: wybór projektanta Nikolai Nikitina
Styl

Rzeczy dla domu: wybór projektanta Nikolai Nikitina

Życie wokół kontynuuje rubryka poświęcona wnętrzom i wyposażeniu domu. Projektanci wybierają w sklepach internetowych dziesięć rzeczy, które mogą być przydatne na farmie lub po prostu stać się częścią wnętrza, a także wyjaśnić, co im się podobają. W nowym numerze - architekt i projektant Nikolay Nikitin, który kieruje Story Store.
Czytaj Więcej
Wystąpienie: Sveta Bekasova, kurator
Styl

Wystąpienie: Sveta Bekasova, kurator

Co tydzień redakcja prosi jednego ze znajomych mieszkańców Petersburga, aby robił zdjęcia na ulicy i powiedział im, jakie marki ma na sobie, gdzie je kupił i gdzie zwykle woli kupować ubrania. W nowym numerze - kurator i dyrektor artystyczny przyszłego baru w „Piętro” Sveta Bekasova, którego życie sfotografowano na dachu Ligowskiego, 74.
Czytaj Więcej