Ciekawe

Nowa lokalizacja: The Kooples in Tsvetnoy

Pomimo skromnego materiału, nowe miejsca w Tsvetnoy otwierają się z godną pozazdroszczenia stałością, a jeśli co sekundę z poprzednich nowych rogów otwierała się platforma przedmiotów, to zespół domu towarowego jest odpowiedzialny za sprowadzenie Francuzów do The Kooples. Życie wokół odwiedzało róg, który zarobił wczoraj podczas Fashion's Night Out na trzecim piętrze Tsvetnoy.

Sama marka Kooples jest dość młoda, rozpoczęła pracę w 2008 roku pod przewodnictwem trzech francuskich braci, których rodzice są odpowiedzialni za inną francuską markę, Comptoir des Cotonniers, spółkę zależną japońskiego koncernu Fast Retailing, do którego należy między innymi Uniqlo. Te skomplikowane więzi nie wpływają na odzież The Kooples, a od minimalistycznych rzeczy w ogóle wieje duchem Nowego Jorku.

Dziś rzadka marka ma koncepcję porównywalnej oryginalności - The Kooples, której nazwa to zniekształcone angielskie „pary”, robi rzeczy dla młodych par, umieszczając portrety, na przykład, znanych muzyków z dziewczynami na plakatach reklamowych. Projekt moskiewskiego narożnika podszedł z tej samej strony - między szynami na kolumnach znajdują się portrety głowy rosyjskiej Conde Nast Anity Gigovskiej z jej mężem, piosenkarzem Siergiejem Mazaevem z żoną i kilkoma innymi nieoczekiwanymi parami.

Do niedawna sklepy firmowe działały tylko we Francji, w kilku krajach Europy i USA, chociaż takie projekty zwykle docierają do Rosji, kiedy otwierają się niemal wszędzie i mają czas, aby się tam zmęczyć.

The Moscow The Kooples prezentuje to samo, co wszędzie, bezpretensjonalne swetry o niezwykle prostym kroju, unisex spodnie, uniwersalną odzież wierzchnią, eleganckie bluzki, kobiece sukienki. Wydaje się, że ostatnia kolekcja nie jest najbardziej udana w przypadku pierwszej dostawy, ponieważ może wydawać się nudna i monotonna. Dominują w nim kolory „zgaszona fuksja”, ciemnoniebieski, szary, mleczny i czarny, niejednoznaczny lampart i koronkowe wstawki.

Jeśli chodzi o ceny, narożnik stoi na równi z wszechobecną francuską trójcą Iro, Sandro i Maje, która znajduje się tutaj na trzecim piętrze. Bluzki damskie kosztują średnio 9 tysięcy, kurtki - od 15 tysięcy, spodnie - od 8 tysięcy, a buty - od 12 tysięcy rubli.

Alexander, Laurenti Raphael Elizeusz

założyciele The Kooples

Kooples wykorzystują dzieła sztuki krawieckiej i łączą je z innowacyjnymi podejściami, wszystkie nasze wzory pochodzą z legendarnych pracowni w Seville Row. Oznacza to, że filozofia marki to interpretacja tradycyjnego brytyjskiego kunsztu krawiectwa i paryskiego szyku. Ponadto tworzymy osobne kolekcje kobiet i mężczyzn, z których rzeczy są łączone, w tym między sobą.

Postanowili otworzyć Corner w Moskwie, kiedy zaczęli zauważać, że w naszych sklepach w Londynie, Paryżu i Nicei jest coraz więcej rosyjskich nabywców. W rezultacie wybraliśmy Tsvetnoy, ponieważ nasza marka po prostu wpisuje się w przystępną koncepcję luksusu i stąd wielu współczesnych projektantów zaczęło pracować w Rosji.

Kooples

Tsvetnoy Boulevard, 15, s. 1

+7 (499) 270−47−68

Zdjęcia: Mark Boyarsky

Obejrzyj wideo: NOWA LOKALIZACJA W WIEDŹMINIE! (Luty 2020).

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

W ogrodzie imienia Baumana otwarto kawiarnię z grecką kuchnią Sito
Ciekawe

W ogrodzie imienia Baumana otwarto kawiarnię z grecką kuchnią Sito

W Bauman Garden otwarto kawiarnię z grecką kuchnią projektu Sito. O tym życiu opowiadano w służbie prasowej ogrodu. Kawiarnia mieści się w dwupiętrowym budynku. Na pierwszym piętrze znajduje się kilka miejsc ze stolikami, a na drugim zorganizowano letni taras, który może pomieścić do 40 osób. Głównym daniem w menu jest grecki chaczapuri o nazwie Peinerli.
Czytaj Więcej
Nowa lokalizacja: restauracja Schengen
Ciekawe

Nowa lokalizacja: restauracja Schengen

Mała restauracja Schengen na Kirochnej to wspólny projekt współwłaściciela Terminal Bar Pavel Steinluht i jego przyjaciela Daniila Berezowskiego, który pracuje we własnej agencji reklamowej. Dawno temu wpadli na pomysł otwarcia lokalu gastronomicznego i zaczęli wdrażać go z całą powagą: tylko żeby znaleźć szefa kuchni, musieliśmy przeprowadzić wywiad z 20 osobami.
Czytaj Więcej
Wakacyjne „Jedzenie”: Restauracje i kawiarnie
Ciekawe

Wakacyjne „Jedzenie”: Restauracje i kawiarnie

W najbliższą sobotę w Moskwie po raz trzeci odbędzie się festiwal gastronomiczny magazynu „Poster-Food” - święto „Food”. Oprócz głównej restauracji, w tym roku miejski rynek żywności i strefa kuchni narodowej będą działać w Parku Gorkiego od południa do dziesiątej wieczorem. Tematem przewodnim festiwalu jest street food.
Czytaj Więcej
Na linii Grivtsov otworzył kawiarnię-bar „Somewhere”
Ciekawe

Na linii Grivtsov otworzył kawiarnię-bar „Somewhere”

Na linii Grivtsov uruchomiono kawiarnię „Somewhere” - pierwszą instytucję zespołu przyjaciół, zbudowaną od podstaw i samodzielnie. Kuchnią kierował szef kuchni Kirill Safonov, znany ze współpracy z Tesla Bar i Tartin. Podczas gdy w „Somewhere” obowiązuje wersja testowa menu, ale połowa naczyń z niego na pewno zostanie na stałe.
Czytaj Więcej