Ciekawe

W „Tsvetnoy” otworzył kącik sportowy FV Sport

Na drugim piętrze domu towarowego Tsvetnoy otwarty został Fashion Verdict Sport Corner FV Sport. O tym życiu opowiadali właściciele.

Na rogu można kupić ubrania i akcesoria do jogi, fitnessu i tańca różnych marek, w tym Tonic, Funky Yoga, Peace Love World, Red Tiger i Hide.

Ceny w sklepie wahają się od 2 tysięcy rubli za koszulkę i do 10 tysięcy rubli za dresy. W sklepie można również kupić figurki Buddy za 10 tysięcy rubli i maty do jogi za 5 tysięcy. Ponadto firma ma własny sklep internetowy.

Moda werdykt sportu

Bulwar Tsvetnoy, budynek 15

Czas pracy:
Pon.-sob .: od 10:00 do 22:00, niedziela: od 10:00 do 23:00

oficjalna strona internetowa


Zdjęcie: biuro prasowe FV Sport

Sklep działa w trybie testowym od 4 marca 2015 r. A w czwartek 5 marca o godzinie 19:00 odbędzie się oficjalne otwarcie rogu. Tego dnia, po dokonaniu zakupu za dowolną kwotę, odwiedzający będą mogli otrzymać bezpłatną miesięczną subskrypcję na lekcje internetowej szkoły jogi Dayoga.ru.

Po 5 marca, przy zakupie za dowolną kwotę, sklep daje jedną bezpłatną lekcję w klubach sportowych Yoga Room Msk, Balletomania, Zumba Dance, klub iSoul, Yanta Yoga, Bikram Yoga Studio i Marina Korpan Studio. Obiecują doradzać wszystkim odwiedzającym sklep na zajęciach z jogi i zumby, a także mówić o nowościach miejskiego tańca i pracowni jogi.

„Oprócz sprzedaży odzieży i akcesoriów aktywnie promujemy jogę.
W przyszłości planujemy organizować warsztaty jogi i inne wydarzenia w sklepie, ”powiedział FV Sport, na przykład 21 czerwca, w Dzień Jogi, sklep planuje zorganizować flash mob, ale jego szczegóły są nadal nieznane.

Sklep FV Sport jest pierwszym w Moskwie i drugim w Rosji (pierwsze działa w Jekaterynburgu). W przyszłości firma planuje otworzyć jeszcze kilka przestrzeni w Moskwie, ale gdzie i kiedy nie zostały jeszcze określone.

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

18 głównych wystaw jesiennych w Rosji
Przewodnik

18 głównych wystaw jesiennych w Rosji

Na zdjęciu: Josette Fioroni. „60s in Rome” Josette Fioroni. „Lata 60. w Rzymie” Zgodnie z duchem czasu, krytycy w czasach Josepheta Fioroniego zauważają cechy feminizmu, który jest w większości kłamliwy. Pochodzący z artystycznej rodziny Fioroni prawie nigdy świadomie nie opuszczał strefy komfortu.
Czytaj Więcej
7 zabytkowych sklepów, które warto obejrzeć
Przewodnik

7 zabytkowych sklepów, które warto obejrzeć

Kultura klasyczna w Rosji rośnie. Nowe sklepy otwierają się dosłownie jeden po drugim. W porównaniu z tym, co było trzy lub cztery lata temu, jest to bezprecedensowy postęp. Życie wokół zgromadziło siedem ciekawych, otwartych w ciągu roku sklepów z pamiątkami, które warto obejrzeć. Tekst Diana Aliyeva Zobacz ten post na Instagramie Post udostępniony przez F E F Ë L A (@fefela.
Czytaj Więcej
Nie można zgubić toru: 5 gadżetów dla bezpieczeństwa dzieci
Przewodnik

Nie można zgubić toru: 5 gadżetów dla bezpieczeństwa dzieci

Każdego roku na świecie znika 8 milionów dzieci. Wszyscy rodzice chcą myśleć, że „to nigdy nie stanie się z moim dzieckiem”. Ale nawet takie pozytywne nastawienie nie pomoże uchronić siebie i dziecka przed paniką i bezradnością, gdy zaginie lub po prostu zniknie z pola widzenia. Śledzenie ruchów dziecka wcale nie jest paranoją, ale normą życia w dużym mieście.
Czytaj Więcej