Ciekawe

Następny niedzielny targ up odbędzie się w Moskwie w dniach 17–19 kwietnia

W dniach 17–19 kwietnia w niedzielę odbywać się będą targi w centrum handlowym Vodny, gdzie można kupić produkty od rosyjskich projektantów. Organizatorzy wydarzenia mówili o tym wokół Life.

Tym razem postanowili poświęcić rynek rocznicy otwarcia słynnego nowojorskiego klubu Studio 54, założonego w 1977 roku. Targi odbędą się na mniejszą niż zwykle skalę: przyjdzie do nich około 40 projektantów zamiast zwykłych 100. Na przykład tutaj można kupić ubrania i akcesoria marek KiraMesyatsClothes, Maison de la Robe, Maria Rybalchenko, Pureemotions, Iltani, „Heat from Crimea”, Mary Biżuteria artystyczna Tash'en, Clabin, Eshemoda, Aromagia, Nelya Tepetova Specjalnie dla Ciebie i innych.

Niedzielny targ

Adres: stacja metra „Stadion wodny”, autostrada Golovinskoye, 5

Czas pracy:
od 10:00 do 22:00

Sunday Up Market został założony w 2008 roku. W 2011 roku pierwszy sklep pop-up o tej samej nazwie został otwarty w domu towarowym Tsvetnoy, a po nim został zastąpiony trzema stałymi witrynami w moskiewskich centrach handlowych Rio (na Leninsky Prospekt), Fashion Season i New Coliseum (tutaj znajduje się Outlet Outlet) Up Market).

Obejrzyj wideo: DZIKI BIZNESMEN. (Styczeń 2020).

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

W Petersburgu otwarto erotyczny hipermarket z muzeum i salą wykładową
Ciekawe

W Petersburgu otwarto erotyczny hipermarket z muzeum i salą wykładową

W centrum handlowym „Evrika” w dzielnicy Nevsky uruchomiono hipermarket erotyczny, w którym wkrótce pojawi się całodobowe muzeum seksu, galeria sztuki erotycznej, bezpłatne biuro seksuologa i sala wykładowa. W ostatnim tygodniu, począwszy od nowego roku, odbędą się otwarte wykłady i seminaria. Samoobsługowy hipermarket sprzedaje ponad 5000 zabawek, kostiumów, produktów do pielęgnacji ciała, perfum i prezentów.
Czytaj Więcej
Ludzie w mieście: zwycięzcy i prości uczestnicy maratonu moskiewskiego
Ciekawe

Ludzie w mieście: zwycięzcy i prości uczestnicy maratonu moskiewskiego

15 września 4 769 osób wzięło udział w maratonie na 42 kilometry i dystans 10 kilometrów na promenadzie w pobliżu Łużnickiej Areny Sportowej - jednak według wyników wielu biegaczy twierdzi, że w rzeczywistości było około 11,5 kilometra z powodu pomyłki z płotem . Pomimo wad takich jak wydłużona trasa i skargi na brak jedzenia podczas maratonu, uczestnicy przekroczyli linię mety szczęśliwi, wielu płakało.
Czytaj Więcej
Mieszkanie tygodnia (Petersburg)
Ciekawe

Mieszkanie tygodnia (Petersburg)

7 lat temu Julia przeprowadziła się do swojego mieszkania nad morzem. W tym czasie wygląd pokoju wielokrotnie się zmieniał, a naprawa nie kończy się do dziś. Gospodyni często podróżuje i za każdym razem, gdy wraca, zmienia coś w swoim mieszkaniu. Większość pracy została wykonana niezależnie, czasem korzystając z pomocy wynajętych budowniczych.
Czytaj Więcej