Ciekawe

Otwarcie sklepu biegaczy Stride w Moskwie

Sklep dla biegaczy Runde otworzył na Frunze Embankment. To było wokół życia wokół przedstawicieli strony.

„Stride to sklep zaprojektowany specjalnie dla biegaczy, zarówno zaawansowanych, jak i początkujących”, wyjaśnił sklep.

Na powierzchni 100 metrów kwadratowych znajdują się przedmioty sześciu marek sportowych. Wśród nich są Nike (od 5490 rubli do 9000 rubli), adidas (od 5990 do 7990 rubli), Asics (od 5300 rubli do 10 800 rubli), Mizuno (średnio
8 500 rubli), Newton (średnio 8 500 rubli) i New Balance (średnio 8 500 rubli). A ceny obuwia wahają się od 5000 rubli do 11 000 rubli za parę.

Krok

Adres:32 Frunzenskaya Naberezhnaya

Czas pracy:
codziennie od 10:00 do 22:00

Facebook

Tel .:+7 (495) 730-58-96

Zdjęcie: sklep Stride. Zdjęcia dostarczone przez Stride

Oprócz tradycyjnego sprzętu do biegania sklep sprzedaje również buty do biegania, buty do biegania z ćwiekami, odżywianie sportowe, zegarki i specjalistyczną literaturę, a także oficjalne wyposażenie rosyjskiej drużyny lekkoatletycznej.

Również w sklepie możesz zbadać biomechanikę stopy, uzyskać zalecenia dotyczące wyboru odpowiedniego modelu trampek i zamówić wkładki według indywidualnych pomiarów.

Niedługo planują uruchomienie klubu biegowego Stride w sklepie, którego trening poprowadzi zawodowy sportowiec Aleksiej Farnosow. Później informacje o klubie pojawią się na stronie sklepu.

Obejrzyj wideo: Autorski Kalkulator Kalorii, Planner Posiłków. (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Co zająć dziecko jesienią
Przewodnik

Co zająć dziecko jesienią

Poza sezonem, gdy spacerowanie jest nieprzyjemne i masz dość siedzenia w domu, możesz nauczyć się czegoś nowego: rozwijać roboty, rzeźbić z gliny, rysować lub rozumieć sztukę. Dla każdego dziecka tej jesieni jest coś dla każdego. Robotyka, elektrotechnika i wzornictwo przemysłowe w Roboshkoli W dni powszednie zajęcia w Roboshkoli odbywają się wieczorami, aw weekendy trwają prawie cały dzień, ale dzięki specjalnej technice gry nikt się nie przepracuje.
Czytaj Więcej
„Venus rag”: Jak obejrzeć wystawę sztuki povera w Ermitażu
Przewodnik

„Venus rag”: Jak obejrzeć wystawę sztuki povera w Ermitażu

16 maja w Pałacu Zimowym otwiera się wystawa „Arte Povera. Twórczy przełom” - obszerna i odkrywcza retrospekcja jednego z najważniejszych trendów we włoskiej sztuce drugiej połowy XX wieku. Termin „arte povera” (przetłumaczony z języka włoskiego jako „biedna sztuka”) został ukuty przez kuratora i krytyka sztuki Germano Celant w 1967 roku, próbując zdefiniować twórczość kilkudziesięciu włoskich autorów, którzy zbuntowali się niezależnie na różne sposoby sztuka przeciw amerykańskiemu minimalizmowi, proponująca zupełnie inny sposób rozumienia zjawisk świata przemysłowego.
Czytaj Więcej
Co musisz wiedzieć o bezpieczeństwie dzieci w samochodzie?
Przewodnik

Co musisz wiedzieć o bezpieczeństwie dzieci w samochodzie?

Zapytaliśmy pediatrę, ortopedę i specjalistę od produktów dla dzieci o to, co wpływa na bezpieczeństwo dziecka w samochodzie zarówno w regularnych, jak i nagłych wypadkach. Frolov Pavel Aleksandrovich, pediatra Prywatna klinika dziecięca Shtulman Dmitry Alekseevich, chirurg ortopeda dziecięcy, kandydat nauk medycznych, Prywatna klinika dziecięca Olga Teslya, dyrektor sieci sklepów „Olant” Dlaczego potrzebuję fotelika samochodowego?
Czytaj Więcej
10 najpopularniejszych koktajli w Moskwie
Przewodnik

10 najpopularniejszych koktajli w Moskwie

Restauracja i bar Delikatesy Pedro Manhattan - 520 rubli 492 koktajli na miesiąc Składniki: Bourbon - 60 ml Sherry - 20 ml Angostura - 2 krople Bitter - 2 krople Ocet Sherry - 2 ml PET BARISHNIKOV, barman Delikatesy: „Współwłaściciel i szef kuchni wynaleźli koktajl Delikatesy Wiaczesław Lankin. To zwrot akcji w klasycznym Manhattanie.
Czytaj Więcej