Ciekawe

Dwa kolejne sklepy Monki zostaną otwarte w Moskwie

W moskiewskich centrach handlowych „Mosaic” i „Aviapark” jesienią zostaną otwarte dwa nowe sklepy szwedzkiej marki odzieżowej Monki. O tym życiu opowiadano w rosyjskim biurze przedstawicielskim marki.

W centrum handlowym Mosaic sklep Monki rozpocznie działalność 10 września, a w Aviapark 8 października. W dniu otwarcia sklepów odwiedzający otrzymają rabat w wysokości 20%, pod warunkiem, że kupujący uśmiechnie się do pracowników sklepu. Ponadto Monki obiecuje prezenty dla pierwszych 100 klientów.

Ceny w nowych sklepach nie będą się różnić od cen w innych moskiewskich punktach sieci.

Monki sprzedaje wyłącznie odzież damską, akcesoria i kosmetyki - marka nie ma linii męskiej i dziecięcej. Teraz sklepy Monki znajdują się w moskiewskich centrach handlowych „Vegas-2”, „Hudson”, „Atrium”, a także w Samara, Ufa i Jarosławiu.

Monki

Adres: 7 ulica Kozhukhovskaya, dom 9, centrum handlowe „Mozaika”

ADRES: ulica

Projektant samolotów Mikoyan, budynek 10, centrum handlowe Aviapark

Oficjalna strona internetowa


Obejrzyj wideo: Kabaret Ani Mru-Mru - Podkop Official HD, 2016 (Marzec 2020).

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Filmy tygodnia: Faust Sokurova, kod dostępu Kapsztad, Star Wars: The Phantom Menace 3D
Ciekawe

Filmy tygodnia: Faust Sokurova, kod dostępu Kapsztad, Star Wars: The Phantom Menace 3D

FAUST FAUST Reżyser: Alexander Sokurov Obsada: Hannah Shigulla, Isolda Isolda Dyushauk, Maxim Mehmet, Anton Adasinsky, Antoine Mono-ml. Imponująca i stosunkowo darmowa adaptacja filmowa „Fausta”, nakręcona przez Aleksandra Sokurowa - jednego z głównych reżyserów rosyjskiego kina autorskiego. Film, który był niezwykle szeroki dla reżysera, został wydany po sukcesach na zachodnich festiwalach.
Czytaj Więcej
Glaze American Donut Shop otwiera swój własny punkt
Ciekawe

Glaze American Donut Shop otwiera swój własny punkt

Cukiernia „Glazura” otworzyła własny punkt sprzedaży pączków. Wcześniej amerykańskie desery sprzedawano tylko w niektórych kawiarniach w mieście lub dostarczano kurierem po dokonaniu rezerwacji. Pełnoprawna gablota „Glaze” zdobyła w centrum handlowym „Mega Parnas”. Ceny od otwarcia pierwszego punktu nie wzrosły.
Czytaj Więcej
W Petersburgu zarobił nową dostawę kawy w korkach
Ciekawe

W Petersburgu zarobił nową dostawę kawy w korkach

Dostawa kawy i czekoladek Snickers w korkach pojawiła się w Petersburgu. Dzisiaj dwóch młodych mężczyzn w markowych fartuchach „Hej kawy!” Rano dyżurowaliśmy na nasypie Pirogovskaya, a jutro można zamówić kawę, herbatę i słodycze na Ligovsky Prospekt. Nie ma stałej opłaty za dostawę: usługa jest w trybie testowym i działa na rzecz dobrowolnych darowizn.
Czytaj Więcej