Ciekawe

FOTT tymczasowo zamyka sklep na Dmitrovsky Lane i sklep internetowy

Zespół sklepu odzieżowego i obuwniczego FOTT tymczasowo zamyka sklep internetowy i przestrzeń przy Dmitrovsky Lane, dom 7. Przedstawiciele projektu powiedzieli Life o tym.

„W sklepie przy Dmitrovsky Lane rozwiązujemy teraz problemy wewnętrzne. Przeprowadzamy pewne manipulacje przy towarach, coś w rodzaju zapasów. Jak dotąd nie było mowy o zamknięciu” - wyjaśnił FOTT. Według przedstawiciela sklepu FOTT nie ma problemów z wynajmem pokoju, płacono go do grudnia. Planuje się, że przed 31 października „coś zostanie postanowione”.

Ponadto sklep internetowy FOTT nie może już składać zamówienia. Jak wyjaśniła firma, w magazynie odbywa się „przeliczanie produktu”, a niektóre marki mogą zniknąć z asortymentu sklepu po takim przeliczeniu, ale obiecuje się, że znajdzie zamiennik. Kiedy dokładnie sklep internetowy znów zacznie działać, nadal nie wiadomo.

Nowa przestrzeń FOTT z barem i kawiarnią, która została otwarta przy ulicy Maroseika 6/8, działa normalnie od 10:00 do 22:00.

❗️

Zdjęcie udostępnione przez fottshop (@fottshop) 29 października 2015 o 2:22 PDT

Obejrzyj wideo: Windows 8 - automatyczne logowanie użytkownika (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Apple Day, odrestaurowany „Brother”, festiwal jazzowy w Sestroretsk i kolejne 13 weekendowych wydarzeń
Weekend

Apple Day, odrestaurowany „Brother”, festiwal jazzowy w Sestroretsk i kolejne 13 weekendowych wydarzeń

Piątek, 11 września, 16:00 Klasa mistrzowska na temat tworzenia mebli miejskich Dzieci w wieku 6-14 lat i ich rodzice są zapraszani na lekcje mistrzowskie w ramach projektu dotyczącego sztuki publicznej o krytycznym znaczeniu. Wydarzenie poprowadzi niemieckie biuro architektoniczno-projektowe raumlabor. Uczestnicy zaprojektują i zbudują swoją wersję projektu Emma - jest to wielofunkcyjna drewniana konstrukcja składająca się z modułów mobilnych i, w rzeczywistości, platforma do komunikacji między sąsiadami.
Czytaj Więcej