Ciekawe

Do wynajęcia sklep FOTT przy Dmitrovsky Lane

Lokale sklepu odzieżowego i obuwniczego FOTT przy ulicy Dmitrovsky są wynajmowane. O tym życiu wokół powiedziało źródło zaznajomione z sytuacją.

„FOTT siedzi teraz w tym pokoju na ustaleniach. Jeśli jest nowy najemca, opuści on teren do końca listopada. Ale ogólnie chcą pozostać w jednej części sklepu. W sumie jest 950 metrów kwadratowych, a FOTT chce tylko 120 metrów kwadratowych. Reszta przestrzeni konieczne jest, aby ktoś inny się zgłosił ”, powiedziało źródło. Zauważył również, że wynajmujący jest zainteresowany nowym sklepem zajmującym całą powierzchnię lokalu. W takim przypadku FOTT będzie musiał opuścić miejsce. Teraz sklep adidas jest zainteresowany wynajmem pokoju.

Z kolei FOTT zauważył, że sklep na Dmitrovsky Lane „jest nadal zamknięty”, a „sam projekt nie został zamknięty”. Przedstawiciel sprzedawcy odmówił komentarza na temat tego, dlaczego sklep jest wynajmowany. „Nie mogę wam jeszcze dokładnie powiedzieć. Wszystko zależy od problemów z dokumentacją” - powiedział.

Nowa przestrzeń FOTT z barem i kawiarnią, która została otwarta przy ulicy Maroseika 6/8, działa normalnie od 10:00 do 22:00. Jednak w tym sklepie ubrania nie są sprzedawane - tylko buty.

Wcześniej okazało się, że zespół sklepu FOTT tymczasowo zamyka sklep internetowy i przestrzeń przy Dmitrovsky Lane, dom 7. Następnie FOTT powiedział, że sklep przeprowadził „coś w rodzaju inwentaryzacji” i „rozwiązał problemy wewnętrzne”.

Obejrzyj wideo: KUPUJĘ SKUTER WODNY?! (Grudzień 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Jak Indianin stworzył włoską markę w Moskwie
Historie

Jak Indianin stworzył włoską markę w Moskwie

W ciągu ostatnich kilku lat wielu zagranicznych biznesmenów i emigrantów opuściło Moskwę, fundusze venture są bardzo niechętne do inwestowania w rosyjskie firmy, a korporacje z niepokojem patrzą na ten kraj. Ale niektórzy cudzoziemcy nie zamierzają opuszczać stolicy. Życie wokół rozmawiało z założycielem Uomo Collezioni - indyjskim biznesmenem Johnnym Manglanim, który pracuje w Moskwie od ponad 20 lat, przeżył pierestrojkę, dwa kryzysy i nadal ubiera poważnych ludzi w stolicy.
Czytaj Więcej
Dlaczego Starbucks przetrwał bitwę z konkurentami
Historie

Dlaczego Starbucks przetrwał bitwę z konkurentami

Pierwszy Starbucks pojawił się w Seattle w 1971 roku: wówczas nauczyciel historii Zev Sigl i pisarz Gordon Bauker otworzyli kawiarnię z fasolą, nazwaną na cześć jednego z bohaterów powieści Moby Dick. Od tego czasu firma stała się jedną z największych sieci kawiarni na świecie: 20 tysięcy placówek otwartych w 65 krajach.
Czytaj Więcej
Co robią teraz zagraniczne firmy w Rosji
Historie

Co robią teraz zagraniczne firmy w Rosji

W ten weekend w Moskwie otworzył się pierwszy pełnoprawny sklep marki Victoria's Secret, który wcześniej nie sprzedawał nam swojej bielizny. Punkt sprzedaży detalicznej w centrum handlowym Evropeisky został udekorowany na różowo i ozdobiony fotografiami modeli w lnie. Jest to raczej niezwykłe wydarzenie, ponieważ w ciągu ostatniego półtora roku zagraniczne marki w zasadzie zamknęły swoje sklepy w Rosji.
Czytaj Więcej