Ciekawe

Brytyjski projekt Poundshop otworzył sklep z pamiątkami w Au Pont Rouge

Wyskakujący projekt The Poundshop, stworzony przez brytyjskich artystów wraz z domem towarowym, został otwarty w Au Pont Rouge na skarpie Moika. Tutaj znajdziesz ekskluzywne pamiątki i biżuterię, artykuły gospodarstwa domowego i ubrania dla dzieci, pocztówki i zeszyty.

Sklep z pamiątkami w Au Pont Rouge to pierwszy projekt The Poundshop w Rosji. Założyciele marki, Sarah Melin i George Wu, współpracują z początkującymi projektantami i produkują kolekcje kapsułek, z których każda poświęcona jest konkretnemu tematowi i ma numer seryjny. Współpraca z Au Pont Rouge dotyczy Nowego Roku i podróży. Większość produktów wykonywanych jest ręcznie, w tym origami pocztowymi Lollipop Designs, ręcznie robione tabletki ze sklejki Ding Ding, naiwne obrazy artystyczne Lisy Jones na papierze rzemieślniczym, buciki dziecięce i czapki, które zostały połączone przez matkę George'a Woo dla projektu, metalowe zakładki z kluczem zabytki architektury w Petersburgu i kopuła domu towarowego, kartki noworoczne od Sparrowa i Wolfa po rosyjsku. Koszt przedmiotów waha się od stu do 2 tysięcy rubli. Każdy prezent można pakować bezpłatnie.
Do zaprojektowania przestrzeni zaprosili Borysa Klimowa, minimalistycznego rzeźbiarza, który tworzy postacie zwierząt z tektury. Tworząc instalację dla The Poundshop, artysta zainspirował się historią budynku domu towarowego, w którym przemysł szycia był zlokalizowany przez około sto lat.

Obejrzyj wideo: Kosmetyki Boots i Poundland (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Księżycowe zaćmienie na Instagramie
Galerie

Księżycowe zaćmienie na Instagramie

Dzisiaj miało miejsce drugie zaćmienie Księżyca Czterech, które następują po sobie w krótkim czasie. Pierwszy miał miejsce 15 kwietnia, a ostatni 29 września 2015 r. Księżyc przeszedł w cień Ziemi, a potem wyszedł z niego w czerwonawym odcieniu. Krwawy księżyc obserwowali mieszkańcy Australii, Azji Południowo-Zachodniej i wybrzeża Pacyfiku.
Czytaj Więcej
Blast z przeszłości: jak wyglądaliśmy 10 lat temu
Galerie

Blast z przeszłości: jak wyglądaliśmy 10 lat temu

W tym roku Look At Media obchodzi pierwszą poważną rocznicę - w październiku 2007 roku Wasilij Esmanow, Aleksiej Ametow i Ekaterina Bazilevskaya uruchomili Lookatme.ru. Wkrótce łuki stały się jedynie dodatkiem do wiadomości, osobistych blogów, materiałów o muzyce, kinie i współczesnej kulturze. Życie wokół pojawiło się w części Look At Me.
Czytaj Więcej
Święto Dziękczynienia na Instagramie
Galerie

Święto Dziękczynienia na Instagramie

Święto Dziękczynienia, rodzinne wakacje i jeden z najbardziej pracowitych dni w roku dla Instagrama, który w swojej historii zajmował dwa rekordowe lata 10 milionów zdjęć dziennie z tagiem # Dziękczynienia, tradycyjnie obchodzony był 27 listopada w Stanach Zjednoczonych. W tym roku nie było możliwe pobicie rekordu, ale nie mniej inspirujące ujęcia - życie wokół obserwowało, jak Amerykanie świętują święto w domu i na procesjach ulicznych.
Czytaj Więcej
Godzina dla Ziemi w Moskwie na zdjęciach na Instagramie
Galerie

Godzina dla Ziemi w Moskwie na zdjęciach na Instagramie

# Chaszemli # chaszemlli2014 „Godzina dla Ziemi” to coroczna akcja ekologiczna. Jego istotą jest wyłączenie prądu na godzinę i odpoczynek na planecie. Moskwa uczestniczy w akcji od kilku lat. Życie wokół zgromadziło wybrane zdjęcia aktywnie działających na rzecz środowiska Moskali, którzy spędzili godzinę w ciemności.
Czytaj Więcej