Ciekawe

Nowa kolekcja odznak w stylu lat 90. z Heart of Moscow

Projekt Heart of Moscow wydał w Moskwie nową kolekcję odznak poświęconych latom 90. XX wieku oraz bluzy z okazji piątej rocznicy powstania marki. Zostało to zgłoszone do Life wokół przez przedstawicieli projektu.

Seria składa się z postaci i stereotypowych obrazów z lat 90. Są więc odznaki z paczkami Marianny i Rave Girl, przedrostek, Biały Dom ze śladami ognia, kucanie gopnika, worek nasion, malinowa kurtka i kasety.

Pierwsza edycja odznak jest ograniczona. Można je kupić w domu towarowym Tsvetnoy, w sieciach handlowych Respublika oraz w muzeum garażu. Koszt odznak zaczyna się od 350 rubli. Możesz również złożyć zamówienie na stronie internetowej Heart of Moscow lub filii Pinpinpin.it.

Ponadto, z okazji piątej rocznicy, marka przygotowała limitowaną edycję bluzy z wizerunkiem Jerzego Zwycięskiego, szachownicy i sprzątaczki. Bluzy są dostępne tylko na stronie internetowej oraz w sklepie Wood Wood w domu towarowym Tsvetnoy. Koszt bluzy to 5 500 rubli.


Projekt Heart of Moscow został uruchomiony jesienią 2011 roku jako blog. Kilka miesięcy później marka wypuściła pierwszą linię pamiątek z czerwonym sercem i czerwono-białym ornamentem. Teraz oprócz odznak produkują ubrania, torby i artykuły papiernicze.

Obejrzyj wideo: ASH KETCHUM NIE ŻYJE?! - Let's Play Pokemon Adventures Red Chapter #62 (Grudzień 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Serbski bar z jedzeniem ulicznym Gužva, przebudowa cukierni Troika i piąty Pho'n'Roll
Odkrycie tygodnia

Serbski bar z jedzeniem ulicznym Gužva, przebudowa cukierni Troika i piąty Pho'n'Roll

Guzhva Adres: Zagorodny pr., 9 Telefon: +7 (812) 907-37-47 Średni rachunek: 800 rubli INSTAGRAM Jovan Rashet, właściciel serbskiej restauracji serbskiej kuchni, otworzył nowy projekt na Zagorodny Prospekt - ponownie z odrobiną plusku i chevapi, ale tym razem w demokratycznym formacie ulicznego baru z jedzeniem. Klasyczne serbskie motywy i styl uliczny zostały rozegrane we wnętrzu Guzhvy, co zostało wykonane przez projektantów studia Paum: sale zdobią kopie graffiti w Belgradzie, sufit pokryty jest tynkiem maszynowym, a jedna ze ścian jest wyłożona płytkami.
Czytaj Więcej