Styl

ZNIŻKI NA NOWY ROK W SKLEPIE WARSZTATOWYM

Z przyjemnością witamy na stronie salonu WORKSHOP. W ciągu ostatnich 6 lat starannie dobieramy najmodniejsze, stylowe i odpowiednie ubrania, które pasują do trendów sezonu i przynosimy je dla Ciebie z Europy. Nasi kupujący są bardzo odpowiedzialni za wybór całej linii, która jest prezentowana w naszym sklepie i całkowicie odpowiada wszystkim trendom i trendom bieżącego okresu. Mamy wieloletnie doświadczenie w pracy przy zakupie i sprzedaży odzieży i możesz nam całkowicie zaufać w tej poważnej sprawie, a my z kolei profesjonalny zespół pomoże Ci pod każdym względem, przyjaciele.
Przyjemna, nieco domowa atmosfera naszego salonu z pewnością Cię zaskoczy i przyczyni się do Twojego wyboru.

W naszym salonie prezentujemy najróżniejsze marki francuskich, belgijskich, włoskich, japońskich, skandynawskich i rosyjskich projektantów (Filippa K, J. Lindeberg, Krisvanassche, Agnes B, luty, Fifth Avenue Shoe Repair, Hope, Criminal, Reiss, Konstantin Gayday, Whyred, 77 kwietnia, Trądzik, Tretorn, Wszyscy święci i inni). Również duży asortyment okularów przeciwsłonecznych Linda Farrow oraz torebek i sprzęgieł Nutsa.

Noworoczne rabaty w wysokości 50-75% nadal działają ...

Pracujemy bez dni wolnych od 13:00 do 20:00
Nasz adres: Moskwa, ul. Vorontsovskaya, zm. 35, budynek 2, 4 piętro, z. Nr 15
metro Proletarskaya, Placówka Chłopska (3 minuty pieszo)
tel. 8 (916) 755 - 2543 i 8 (916) 621-4307

(bezpłatna wysyłka jest również możliwa, jeśli chcesz kupić ubrania pokazane na zdjęciu)

Więcej informacji o sklepie i asortymencie:

//workshop-store.livejournal.com/

//vkontakte.ru/club12387458

Obejrzyj wideo: Własna platforma streamingowa - UPDATE (Marzec 2020).

Popularne Wiadomości

Kategoria Styl, Następny Artykuł

Urodziny Rabitsy, Life at regatta i Claude Lantsman's Napalm show
Weekend

Urodziny Rabitsy, Life at regatta i Claude Lantsman's Napalm show

Film Olgi Darfi „I Am Gagarin” Pokazy filmowe „Napalm” Dokument o miłości sprzed pół wieku, który został zebrany krok po kroku przez autora „Shoa” Claude'a Lantsmana. To historia krótkiego spotkania, które zmieniło życie dwóch osób - Francuza i pielęgniarki Koreańskiego Czerwonego Krzyża. Film został po raz pierwszy zaprezentowany w zeszłym roku na festiwalu filmowym w Cannes i zebrał wiele entuzjastycznych odpowiedzi.
Czytaj Więcej
Retrospektywa Wima Wendersa, wystawa Pepperstein, powrót The X-Files
Weekend

Retrospektywa Wima Wendersa, wystawa Pepperstein, powrót The X-Files

Dokąd pójść „Łowcy marmurowych głów (Archeologia przyszłości)” Kiedy: 28 stycznia - 28 lutego Gdzie: Muzeum badań Rosyjskiej Akademii Sztuki (nasyp Universitetskaya 17) Koszt: 200 rubli Pierwsza wystawa wpływowego rosyjskiego artysty Pavla Peppersteina w Petersburgu od dziewięciu lat, który w zeszłym roku ustanowił osobisty rekord, gdy jego praca opuściła aukcję za 165 tysięcy euro.
Czytaj Więcej
Koncerty Zemfiry i „Talnika”, wystawa sztuki odwilży i „targu Lambada”
Weekend

Koncerty Zemfiry i „Talnika”, wystawa sztuki odwilży i „targu Lambada”

Wystawa „Odwilż w Moskwie: 1953–1968” Wielkoskalowy projekt Muzeum Moskiewskiego na temat sztuki i kultury odwilży. Obrazy i rysunki, projekty architektoniczne, plakaty filmów Kozintseva i Tarkowskiego, pierwsze wydania poetów lat sześćdziesiątych i przedruki zrehabilitowanych modernistów współistnieją z artefaktami, które przenoszą obraz czasu - plakaty na temat eksploracji przestrzeni, mebli, urządzeń i odzieży.
Czytaj Więcej