Nowy rok

8 gadżetów dla miłośników selfie, winylu i podróży w wirtualną rzeczywistość

Gadżety mocno wkroczyły w nasze życie. Co tam jest - czasem spędzamy z nimi więcej czasu niż z rodziną i przyjaciółmi. Razem z Philipsem znaleźli opcje dla maniaków muzyki, miłośników selfie i koneserów wysokiej jakości smartfonów.

Philips Xenium X818

8 490 rubli

Stylowy smartfon wykonany jest w dwóch wersjach kolorystycznych: szampańskiej i klasycznej czerni. Model ma cienki korpus, tylna pokrywa jest wykonana ze szkła. Warto również zwrócić uwagę na charakterystykę Philips X818: 5,5-calowy wyświetlacz IPS FHD, wsparcie dla 4G LTE i dwóch kart SIM, skaner linii papilarnych. Energooszczędna technologia Xenium zapewnia długą żywotność baterii.

Crosley Vinyl Player

7 990 rubli

Muzyczna wehikuł czasu jest w stanie przenieść się bezpośrednio do lat 60., nie zapominając o wykorzystaniu zalet nowoczesnej technologii. Wbudowany moduł Bluetooth, wyjście na zewnętrzne głośniki i gniazdo słuchawkowe - wszystko jest wyposażone w kompaktową obudowę retro i waży nie więcej niż dwa kilogramy.

Błysk selfie

1590 rubli

Kolejne miłe akcesorium do smartfona, zaprojektowane w celu poprawy jakości selfie w słabym oświetleniu. Podświetlenie LED zamienia zwykły obraz w studyjny, bez oświetlania go i kolorowania źrenic na czerwono. Można go łatwo podłączyć do smartfona za pomocą specjalnego spinacza do bielizny i szybko ładować przez USB.

Okulary VR na smartfony

1790 rubli

Smartfony obsługują możliwości rzeczywistości wirtualnej i rozszerzonej, ale nie dostarczają w zestawie okularów, więc musisz zdobyć to urządzenie samodzielnie. Bez tego trudno jest docenić uroki licznych aplikacji, które obiecują całkowite zanurzenie w wirtualnym świecie. Najważniejsze jest, aby najpierw upewnić się, że żyroskop w smartfonie działa poprawnie.

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Philips

2740 rubli

Im mniej przewodów, tym lepiej. Jeśli nadal nie możemy pozbyć się ogonów w ładowarkach, wtedy słuchawki wyglądają znacznie lepiej. Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy działa autonomicznie przez maksymalnie siedem godzin w odległości kilku metrów od gadżetu i wymaga tylko jednej rzeczy ze smartfona: aktywuj Bluetooth.

MATERIAŁ PRZYGOTOWANY Z WSPARCIEM

Popularne Wiadomości

Kategoria Nowy rok, Następny Artykuł

Jak orientacja seksualna wpływa na twoją karierę
Praca

Jak orientacja seksualna wpływa na twoją karierę

Stopień nienawiści do homoseksualistów, osób transpłciowych i biseksualnych w Rosji idzie w górę. Są przeklęci z ekranów telewizyjnych, nie wolno im adoptować dzieci i uzyskiwać praw. Ostatnio zmartwiony Rosjanin złożył nawet pozew przeciwko Apple: umieściła na iPhonie emoji z wizerunkami rodzin osób tej samej płci, które uważał za „niebezpieczne dla umysłu nieformowanego dziecka”.
Czytaj Więcej
Co zrobić, gdy jesteś cięty
Praca

Co zrobić, gdy jesteś cięty

Coraz częściej pojawiają się informacje o redukcji pracowników. Optymalizacja personelu przeprowadzana jest w Transmashholding, AvtoVAZ, agencji prasowej TASS, CTC Media, banku VTB 24 i innych firmach. Nasi czytelnicy mówili także o skrótach. Aby dowiedzieć się o skali problemu, poszukaj pracy w witrynie Job.
Czytaj Więcej
Jak i dlaczego dorośli zdają egzamin
Praca

Jak i dlaczego dorośli zdają egzamin

Pod koniec czerwca zakończony zostanie główny etap zdawania zunifikowanego egzaminu państwowego. Zgodnie z prawem, nie tylko wczorajsze dzieci w wieku szkolnym, ale także absolwenci poprzednich lat mogą to wziąć, najważniejsze jest, aby zdążyć złożyć wniosek w regionalnym centrum przetwarzania informacji przed 1 lutego. Z reguły ci, którzy zdali egzamin jako student, który po szkole nie wstąpił na pożądany uniwersytet, przeszli przerwę szkoleniową lub wstąpili do wojska, postanowili spróbować ponownie rok później.
Czytaj Więcej
Jak zrobić karierę w IT dla dziewczynki
Praca

Jak zrobić karierę w IT dla dziewczynki

Aliya Rakimgulova wiceprezes Acronis Pracowałem i rozwijałem się w jednej firmie przez dziewięć lat. Sądząc po tym, nie ma problemu płci w IT. Pomimo tego, że Acronis to międzynarodowy biznes zatrudniający prawie 700 osób. Jeśli gdzieś mamy mniej kobiet, jest to w dziale rozwoju. Jest ich nieco więcej wśród testerów, stosunek płci w dziale pomocy technicznej wynosi około 40/60.
Czytaj Więcej