Hack życia

Jak oszczędzać za pomocą kart bankowych

Życie wokół członków społeczności z entuzjazmem omawia tajemnice oszczędzania. Wśród ogłaszanych hacków na życie jest wykorzystanie premii, które banki dają za płacenie kartą. Takie programy bonusowe są bardzo zróżnicowane: pozwalają ci zjeść za darmo, uzyskać ekspres do kawy, ubezpieczenie podróżne, a także wiele zniżek. Życie wokół studiowało programy bonusowe dla posiadaczy kart największych rosyjskich banków i wybierało oferty, które pomagają coś zaoszczędzić.

Zapisz za pomocą programów bonusowych karty bankowe

Bilet kolejowy

Oprócz zwykłych kart premiowych Aeroflot, w których punkty naliczane za zakupy zamieniają się w bilety lotnicze ze znaczną zniżką, Alfa Bank ma karty debetowe od premii Koleje Rosyjskie. Ci, którzy wydają 20 tysięcy rubli miesięcznie kartą, płacą szansę na zakup biletu premium na Sapsan lub pociąg dalekobieżny. Za każde 30 rubli bank nalicza jeden punkt, wystarczy 12 tysięcy punktów na podróż do Soczi samochodem przedziałowym, jednak nadal konieczne jest uiszczenie opłat za obsługę Kolei Rosyjskich.

Dziękuję obiad

Posiadacze prawie wszystkich kart bankowych mogą zostać członkami programu „Dziękujemy z Sberbank” - wystarczy się zarejestrować, aby to zrobić. Bonusy można gromadzić za pomocą zakupów od partnerów programu (Pyaterochka pobiera do 2% „Dziękuję” od kwoty zakupu, a Burger King - do 50%). Następnie bonusy zamieniane są w procent rabatów - możesz zjeść lunch u tego samego Burger Kinga lub kupić książkę w „Republice”.

Ubezpieczenie podróżne

Wraz z upadkiem rubla wzrosły nie tylko bilety lotnicze, ale także ubezpieczenie osób podróżujących za granicę. Klienci Raiffeisenbank mogą na nich zaoszczędzić - jednak powinni to być dość zamożni ludzie korzystający z pakietu Golden. Aby otrzymać roczną polisę turystyczną w prezencie, muszą wydawać co najmniej 30 tysięcy rubli miesięcznie na zakupy kartą lub utrzymywać saldo w wysokości 300 tysięcy (uwzględniane są środki na rachunkach bieżących i oszczędnościowych, a także środki na funduszach wspólnego inwestowania i ubezpieczeniach inwestycyjnych). Osobom tym oferuje się również pięcioprocentowy zwrot gotówki. Podobny program, który pozwala uzyskać ubezpieczenie, jest w Alfa Bank.

AGD

VTB 24 ma również program, rejestrując się, w którym klienci mogą gromadzić premie za zakupy. Możesz wydać je bezpośrednio na stronie programu. Tam możesz wybrać bilety do kina, certyfikaty serwisowe, bilety lotnicze, hotele, a nawet maszynę do mięsa. Tak więc bilet do Manili będzie kosztował 63 223 bonusy, multikamer Philips - 46 663 bonusy i Sony PlayStation - 99 967 bonusów.

Nocleg w hotelu

Bank Otkritie uruchomił niedawno wspólny program z usługą OneTwoTrip. Dzięki niemu posiadacze kart Travel mogą wybrać bilet jednej z 800 linii lotniczych i osiedlić się w 750 tysiącach hoteli, płacąc to wszystko premiami. Na przykład właściciele podstawowej taryfy otrzymują jeden bonus za każde 100 rubli zakupów - wtedy można je wydać na bilety i hotele oferowane na stronie (premia jest równa rubelowi).

Zaproszenie na wystawę

Właściciele karty debetowej co-brandingowej Banku Moskwy i Galerii Trietiakowskiej nie mogli zamrozić przy wejściu na wystawę Serowa w styczniu, ale przybyli jesienią, aby ją otworzyć. Ponadto mogliby umieścić na karcie „Dziewczyna z brzoskwiniami”, aby nigdy nie rozstać się z arcydziełem (możesz wybrać dzieła Sziszkina, Wrubla, Aiwazowskiego i innych rosyjskich artystów). Jest to także karta charytatywna: bank przekazuje 0,5-1% całkowitej kwoty zakupów dokonanych z niej do Państwowego Funduszu Wsparcia Galerii Tretiakowskiej.

Pomoc drogowa

Unicredit Bank wydaje karty MasterCard, które oprócz dwuprocentowego zwrotu gotówki pozwalają poprosić o pomoc w drodze. Wśród usług są dostawa 20 litrów paliwa, ewakuacja samochodu i taksówki w razie wypadku oraz doradztwo techniczne przez telefon. Jest to karta kredytowa z limitem 300 tysięcy rubli i okresem karencji 55 dni. Na wszelki wypadek mówimy, że obecność kart kredytowych to wieczna pokusa, by wydać więcej niż zarobiłeś.

Obejrzyj wideo: Zamroziła karty płatnicze w szklance, żeby ograniczyć wydatki Patent na kasę (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Hack życia, Następny Artykuł

Ostateczna wyprzedaż w Leform i Mango oraz 90% zniżki na rosyjskich projektantów
Cotygodniowe rabaty

Ostateczna wyprzedaż w Leform i Mango oraz 90% zniżki na rosyjskich projektantów

Zniżki Kursovoy Adres: Kursovoy per., 8 / 2b W sklepie z wieloma markami w Kursovy pereulok, gdzie sprzedaje się ponad 50 rosyjskich projektantów, od artykułów demokratycznych po luksusowe, rozpoczęła się całkowita sprzedaż. Z rabatami do 90%, możesz tutaj kupić rzeczy On Course, MUUS Lena Maksimova, Zazdrość, Urban Glass, Tonkilled i inne marki reprezentowane w multibrandzie.
Czytaj Więcej
Zniżki w Zara, Asos i I Am Studio
Cotygodniowe rabaty

Zniżki w Zara, Asos i I Am Studio

Każdego tygodnia Life around dowiaduje się, co nowego w sklepach w Moskwie i Sankt Petersburgu (a także online), i doradza, jakie specjalne oferty i promocje należy teraz wykorzystać. W nowym numerze - minus 30% na wszystko na odzież wakacyjną, podstawową i zimową za jedną trzecią ceny i zimową wyprzedaż na rynku masowym.
Czytaj Więcej