Ciekawe

FUJIFILM wprowadza unikalną kamerę Instax Mini LiPlay

Japońska firma FUJIFILM ogłasza wprowadzenie na rynek nowego modelu aparatów błyskawicznych Instax mini LiPlay. Minimalistyczny design, stylowe kolory, innowacyjne funkcje, filtry, ramki, lustro do selfie.

Główną różnicą w stosunku do wszystkich modeli aparatów do natychmiastowego drukowania jest zdolność do odtwarzania dźwięku. Ponadto nowość Instax mini LiPlay może być używana jako drukarka, wybierając dowolne zdjęcie zapisane w smartfonie i wysyłając je drukiem przez Bluetooth.

Automatyczna kontrola ekspozycji jest aktywowana po naciśnięciu spustu migawki. Określi jasność przestrzeni i wyreguluje optymalny czas otwarcia migawki i intensywność lampy błyskowej, więc nawet w ciemnym pokoju zdjęcia będą wyraźne. Zdjęcie grupowe można zrobić za pomocą timera i funkcji zdalnego fotografowania, bawić się nastrojem zdjęcia za pomocą filtrów, a także zamienić kartę fotograficzną w prawdziwe arcydzieło fotograficzne za pomocą 30 jasnych ramek wewnątrz aparatu.

Dla wygody użytkowników z boku aparatu znajdują się trzy przyciski, na których można zaprogramować ulubione ramki, aby były zawsze pod ręką.

Sześć faktów na temat nowego produktu

Najmniejszy i najlżejszy model spośród linii Instax (tylko 255 gramów, dla porównania: Instax mini 9 waży 355 gramów).

Unikalną funkcją jest wydrukowanie karty fotograficznej z dźwiękiem (dźwięk jest zapisany w kodzie QR i odtwarzany za pomocą dowolnego smartfona).

Właściwości hybrydowe (możesz wybrać zdjęcie do wydrukowania, użyć filtra lub ramki).

Możliwość używania aparatu jako drukarki i drukowania zdjęć ze smartfona za pomocą Bluetooth.

Nowość zostanie wydana w trzech stylowych kolorach: elegancka czerń, różowe złoto, biały marmur.

Przystępna cena - 12 990 rubli.

promocja

FUJIFILM przedstawia wyjątkowy aparatInstax mini LiPlay

instaxmini

Obejrzyj wideo: Fuji xt3 - Rzeczywisty TEST Filmującego Wymiatacza (Styczeń 2020).

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

W Moskwie otworzył punkt z chińskim jedzeniem ulicznym Bao + Bar
Ciekawe

W Moskwie otworzył punkt z chińskim jedzeniem ulicznym Bao + Bar

Twórcy Beer Happens Timur Abuzyarov i Roman Vorotnikov otwierają nowy projekt sieciowy - są to punkty z chińskim jedzeniem ulicznym Bao + Bar. Pierwsza instytucja została otwarta w pobliżu Stawów Patriarchy, przedstawiciele instytucji opowiadali Life wokół. Bao + Bar Adres: st. Sadovaya-Kudrinskaya, 32s1 Telefon: +7 (499) 347-30-01 Harmonogram: od 12:00 do 00:00 Bao Classic Bao - 160 rubli Bao z jagnięciną - 200 rubli Bao z lodami, solonym karmelem i orzechami - 180 ruble Pomysł: menu Bao + Bar jest zbudowane wokół chińskiego bułki parowej Baoji.
Czytaj Więcej
Restauracja „Academy by Denis Calmiś” otwarta w Bolshaya Bronnaya
Ciekawe

Restauracja „Academy by Denis Calmiś” otwarta w Bolshaya Bronnaya

Na ulicy Bolshaya Bronnaya otworzyła się autorska restauracja Academy Denisa Calmiśa. O tym życiu wokół opowiedzieli przedstawiciele instytucji. Współwłaścicielem projektu i szefem kuchni był były szef kuchni kawiarni „Garage” Denis Kalmysh. Kucharz wyjaśnił, że każde danie w nowej restauracji to jego „oryginalny wygląd” zdrowego odżywiania, sezonowych składników i produktów dostępnych na rynku.
Czytaj Więcej
Wnętrze tygodnia (region moskiewski): Dom wiejski
Ciekawe

Wnętrze tygodnia (region moskiewski): Dom wiejski

Kiedy klienci, rodzina z trójką dzieci, zwrócili się do Le Atelier, architekci stanęli przed wieloma trudnymi zadaniami. Ale Anastasia i Sergey nie bali się, ale raczej podjęli projekt z zainteresowaniem: według nich ograniczenia inspirują nieoczekiwane pomysły. Początkowe dane były następujące: niewielka, ale godna uwagi przestrzeń kosmiczna na autostradzie Rublevo-Uspienski bez możliwości rozbudowy i archaiczny dom na niej.
Czytaj Więcej
Zaktualizowany „Lenizdat” wydał serię z klasykami 100 rubli
Ciekawe

Zaktualizowany „Lenizdat” wydał serię z klasykami 100 rubli

Najstarsze petersburskie wydawnictwo „Lenizdat” zarobiło w nowym formacie. Teraz produkuje nie niskiej jakości fikcję, jak w ostatnich latach, ale wysokiej jakości literaturę zachodnią i rosyjską. Wśród pierwszych nakładów zaktualizowanego „Lenizdat”: klasyka w formacie kieszonkowym o minimalistycznym designie oraz książka pisarki z Petersburga Natalii Sokołowskiej „Narysuj Boga”.
Czytaj Więcej