Przewodnik

W ostatniej chwili: gdzie szukać stroju noworocznego, prezentów i świątecznego wystroju

Nowy Rok zbliża się nieubłaganie, ale w świątecznym zamieszaniu łatwo zapomnieć o najważniejszej rzeczy. Życie wokół mówi, gdzie indziej można kupić strój na świąteczną noc, prezent dla przyjaciół i ozdoby świąteczne.

Gdzie kupić sukienkę na imprezę sylwestrową: 9 opcji od jednego do 17 tysięcy rubli

przeczytać w całości

Co tydzień rozmawiamy o jednej rzeczy w trzech kategoriach cenowych. Nowy numer zawiera dziewięć sukienek, w których możesz świętować Nowy Rok na hałaśliwej imprezie, w klubie, z rodziną lub z przyjaciółmi.

Swetry męskie sylwestrowe: 9 opcji od 1500 do 16 tysięcy rubli

przeczytać w całości

Niezależnie od tego, czy planujesz odwiedzić rodziców w Nowym Roku, czy świętować wakacje na głośnej imprezie z przyjaciółmi, wełniany sweter z tradycyjnymi świątecznymi wzorami będzie nie na miejscu.

12 sklepów i witryn z noworocznymi kolekcjami

przeczytać w całości

Jarmark bożonarodzeniowy w Tsvetnoy, kolekcja świąteczna w IKEA, dekoracje świąteczne w H&M Home i szalone stroje od Urban Outfitters - wybraliśmy 12 miejsc na świąteczny nastrój, girlandy i ozdoby choinkowe.

Gdzie kupić zabawki świąteczne

przeczytać w całości

Kilka dni przed Nowym Rokiem świąteczna gorączka obejmuje nawet znanych sceptyków. Powiedzieliśmy już, gdzie kupić strój na uroczystość i co dać krewnym. Czas pomyśleć o projekcie mieszkania. Możesz ograniczyć się do wystroju wykonanego samodzielnie lub poszukać ozdób choinkowych i girland w sklepach i na bożonarodzeniowych targach w mieście. Życie wokół wybrało 14 miejsc, w których można znaleźć różnorodną biżuterię.

Jak urządzić mieszkanie na Nowy Rok: Porady dla dekoratorów

przeczytać w całości

W przeddzień Nowego Roku Life wokół nauczyło się od projektantów wnętrz i dekoratorów, jak urządzić mieszkanie na wakacje i osiągnąć atmosferę prawdziwego komfortu w domu przy niskich kosztach.

Cover: Shutterstock

Popularne Wiadomości

Kategoria Przewodnik, Następny Artykuł

Urodziny Rabitsy, Life at regatta i Claude Lantsman's Napalm show
Weekend

Urodziny Rabitsy, Life at regatta i Claude Lantsman's Napalm show

Film Olgi Darfi „I Am Gagarin” Pokazy filmowe „Napalm” Dokument o miłości sprzed pół wieku, który został zebrany krok po kroku przez autora „Shoa” Claude'a Lantsmana. To historia krótkiego spotkania, które zmieniło życie dwóch osób - Francuza i pielęgniarki Koreańskiego Czerwonego Krzyża. Film został po raz pierwszy zaprezentowany w zeszłym roku na festiwalu filmowym w Cannes i zebrał wiele entuzjastycznych odpowiedzi.
Czytaj Więcej
Retrospektywa Wima Wendersa, wystawa Pepperstein, powrót The X-Files
Weekend

Retrospektywa Wima Wendersa, wystawa Pepperstein, powrót The X-Files

Dokąd pójść „Łowcy marmurowych głów (Archeologia przyszłości)” Kiedy: 28 stycznia - 28 lutego Gdzie: Muzeum badań Rosyjskiej Akademii Sztuki (nasyp Universitetskaya 17) Koszt: 200 rubli Pierwsza wystawa wpływowego rosyjskiego artysty Pavla Peppersteina w Petersburgu od dziewięciu lat, który w zeszłym roku ustanowił osobisty rekord, gdy jego praca opuściła aukcję za 165 tysięcy euro.
Czytaj Więcej
Koncerty Zemfiry i „Talnika”, wystawa sztuki odwilży i „targu Lambada”
Weekend

Koncerty Zemfiry i „Talnika”, wystawa sztuki odwilży i „targu Lambada”

Wystawa „Odwilż w Moskwie: 1953–1968” Wielkoskalowy projekt Muzeum Moskiewskiego na temat sztuki i kultury odwilży. Obrazy i rysunki, projekty architektoniczne, plakaty filmów Kozintseva i Tarkowskiego, pierwsze wydania poetów lat sześćdziesiątych i przedruki zrehabilitowanych modernistów współistnieją z artefaktami, które przenoszą obraz czasu - plakaty na temat eksploracji przestrzeni, mebli, urządzeń i odzieży.
Czytaj Więcej