Przewodnik

12 męskich trenczów

Poszukiwanie wysokiej jakości obuwia, odzieży i akcesoriów nie jest konieczne tylko wśród luksusowych marek. Często idealną rzecz pod względem ceny i jakości można znaleźć na rynku masowym lub w środkowym segmencie cenowym.

Co tydzień rozmawiamy o jednym produkcie sezonowym w różnych kategoriach cenowych. W nowym numerze - 12 męskich trenczów na ostatnie ciepłe tygodnie tego roku.

Klasyczny

Burberry 100 tysięcy rubli

Jak każda podstawa, klasyczny trencz, który chcesz wydostać się z szafy i za kilka lat, wymaga pewnych inwestycji. Jeśli nie masz siły dać sześciocyfrowej kwoty na ubrania, idź na wyprzedaże sezonowe lub na rynek masowy. Na początku można znaleźć przyzwoite marki, takie jak Sandro lub Han Kjøbenhavn, ze znacznymi rabatami, ale nie zawsze z pełnym zakresem rozmiarów. A w Zara lub Massimo Dutti nie będzie problemów z rozmiarami, ale będziesz musiał dokładnie sprawdzić wszystkie szwy, kieszenie, guziki i materiał, aby po kilku tygodniach nie stać się właścicielem kawałka materiału, który się rozpada.

Stać mnie

Zara, 9999 rubliHan Kjøbenhavn, 9 200 rubliAsos, 7 000 rubli

Skrócony

Sandro, 36 tysięcy rubli

Skrócony trencz, podobnie jak klasyczne modele, dobrze pasuje do podstawowych elementów garderoby, takich jak spodnie ze strzałkami, zwykłe swetry i golfy lub koszule. Z drugiej strony zamiast wiatrówki można również nosić krótki płaszcz z bardziej zrelaksowanymi rzeczami: odpowiednie są ciemne dżinsy, bluzy lub t-shirty. Najważniejsze jest, aby spróbować wybrać modele w klasycznych kolorach (piaskowy, granatowy i czarny) i unikać mnóstwa akcesoriów i niepotrzebnych szczegółów, które prawie zawsze zmniejszają koszt rzeczy.

Stać mnie

Hancock, 19 750 rubliPętla i małpa, 16 500 rubliMango, 9999 rubli

Sportowy krój

A.P.C., 34 tysiące rubli

Modele sportowe są najłatwiejsze w obsłudze: jeśli planujesz zmienić wiatrówkę lub płaszcz przeciwdeszczowy na coś bardziej imponującego, spójrz na trencze Obey i A.P.C. Asos (kto by wątpił) lub na stronie Urban Outfitters mają bardzo niedrogie i całkiem przyzwoite płaszcze przeciwdeszczowe. Jest ok, jeśli trencz jest o jeden lub dwa rozmiary większy niż zwykle: w zimne dni można go nosić z grubym swetrem lub puchową kurtką.

Stać mnie

Deszcze, 10 500 rubliAsos, 7650 rubliPrzestrzegaj 16 000 rubli

Popularne Wiadomości

Kategoria Przewodnik, Następny Artykuł

Mieszkanie tygodnia (Moskwa)
Ciekawe

Mieszkanie tygodnia (Moskwa)

Właściciele przeprowadzili się do dużego mieszkania w Kurkin po urodzeniu drugiego dziecka. Gospodyni mieszkania, Inna Fanstein, twórczyni biura projektowego KF Design, była zaangażowana w sam projekt. Pokój w nowym budynku musiał zostać przeprojektowany: postanowiono połączyć kuchnię, salon i korytarz - otrzymaliśmy przestrzeń życiową, w której wszyscy członkowie rodziny spędzają większość czasu.
Czytaj Więcej
Nowa lokalizacja: Restauracja Kroo Cafe
Ciekawe

Nowa lokalizacja: Restauracja Kroo Cafe

Osobista restauracja na Suvorovsky Prospekt należy do przedsiębiorcy i kochanka Francji, Violetty Croot. Brała udział w premierze Wafli w Czekoladzie i Fii Letta, a dla Kroo Cafe w pełni sformułowała koncepcję i wybrała szefa kuchni, Francuza, Adama Farraga. Holding Global Point, który został operatorem projektu, odpowiada za dobór personelu i zgodność z normami.
Czytaj Więcej
W Street Art Museum odbędzie się seria spotkań na temat sztuki plastycznej
Ciekawe

W Street Art Museum odbędzie się seria spotkań na temat sztuki plastycznej

Muzeum sztuki ulicznej 17 sierpnia otwiera program teatralny i edukacyjny „Biomechanika: ciało jako narzędzie przetrwania”. Każde niedzielne spotkanie będzie się składać z wykładu, spektaklu i zajęć mistrzowskich, które będą następować jeden po drugim. Podczas wydarzeń będzie można poznać teorię współczesnej sztuki plastycznej, a także zobaczyć na żywo prace choreografów i aktorów.
Czytaj Więcej