Przewodnik

Piekarnik w kontakcie: urządzenia łączące się ze smartfonem

Gadżety domowe stają się inteligentniejsze, a teraz możesz kontrolować niektóre modele piekarników lub multicookerów za pomocą aplikacji na smartfonie. Życie wokół wybrało kilka artykułów gospodarstwa domowego przyszłości, które wkrótce będą dostępne dla wszystkich.

Golarka Philips Smart Shaver Series 7000

Maszynka do golenia łączy się przez Bluetooth ze smartfonem z zainstalowaną specjalną aplikacją i zaczyna udzielać cennych wskazówek. Biorąc pod uwagę rodzaj skóry i włosia, częstotliwość i czas golenia, maszynka do golenia zaleca program. Maszynka do golenia prowadzi statystyki dotyczące golenia, doradza produkty do pielęgnacji skóry i obiecuje, że w ciągu miesiąca użytkowania łagodzi podrażnienia. A jeśli nie uratuje, da telefon lekarzowi do konsultacji.

Pędzel Oral-B SmartSeries 7000

Szczoteczka łączy się z iPhone'em przez Bluetooth i umożliwia dostosowanie procesu mycia zębów oraz trybów sterowania urządzeniem za pośrednictwem aplikacji. Jeśli przegapiłeś strefę podczas czyszczenia, aplikacja to zgłosi. Ponadto każde szczotkowanie jest rejestrowane, a jego czas trwania i skuteczność są rejestrowane. Następnie dane te można wysłać do dentysty.

Łuski Withingsa

Wagi łączą się ze smartfonem za pośrednictwem Wi-Fi i przesyłają do niego wszystkie niezbędne informacje: wagę, puls, procent tkanki tłuszczowej. Specjalna aplikacja buduje wykresy, pomaga monitorować sukces, skarci się za awarie i motywuje do treningu i prawidłowego odżywiania.

Wolnowar Redmond SkyCooker

Możesz zdalnie rozpocząć pracę i kontrolować proces gotowania w multicookerze za pomocą specjalnej aplikacji na smartfony. W nim łatwo jest obliczyć zawartość kalorii w produktach, stworzyć menu lub wymyślić przepisy.

Piekarnik Electrolux ProCombi Plus Inteligentny piekarnik

Piekarnik z wbudowaną kamerą wideo łączy się ze smartfonem lub tabletem i pozwala w dowolnym momencie nie tylko obserwować przebieg gotowania, ale także tryby sterowania lub wyłączyć urządzenie.

Lodówka Siemens

Dwie lodówki są wbudowane w lodówkę: w dowolnym momencie za pomocą smartfona możesz sprawdzić, które produkty są w lodówce i zrobić listę zakupów. Jednocześnie możesz dowiedzieć się, które z gospodarstw domowych opróżnia lodówkę w nocy.

Obejrzyj wideo: Płyta Indukcyjna i Piekarnik elektryczny pod 230V - czy instalacja elektryczna wytrzyma ? (Marzec 2020).

Popularne Wiadomości

Kategoria Przewodnik, Następny Artykuł

Urodziny Rabitsy, Life at regatta i Claude Lantsman's Napalm show
Weekend

Urodziny Rabitsy, Life at regatta i Claude Lantsman's Napalm show

Film Olgi Darfi „I Am Gagarin” Pokazy filmowe „Napalm” Dokument o miłości sprzed pół wieku, który został zebrany krok po kroku przez autora „Shoa” Claude'a Lantsmana. To historia krótkiego spotkania, które zmieniło życie dwóch osób - Francuza i pielęgniarki Koreańskiego Czerwonego Krzyża. Film został po raz pierwszy zaprezentowany w zeszłym roku na festiwalu filmowym w Cannes i zebrał wiele entuzjastycznych odpowiedzi.
Czytaj Więcej
Retrospektywa Wima Wendersa, wystawa Pepperstein, powrót The X-Files
Weekend

Retrospektywa Wima Wendersa, wystawa Pepperstein, powrót The X-Files

Dokąd pójść „Łowcy marmurowych głów (Archeologia przyszłości)” Kiedy: 28 stycznia - 28 lutego Gdzie: Muzeum badań Rosyjskiej Akademii Sztuki (nasyp Universitetskaya 17) Koszt: 200 rubli Pierwsza wystawa wpływowego rosyjskiego artysty Pavla Peppersteina w Petersburgu od dziewięciu lat, który w zeszłym roku ustanowił osobisty rekord, gdy jego praca opuściła aukcję za 165 tysięcy euro.
Czytaj Więcej
Koncerty Zemfiry i „Talnika”, wystawa sztuki odwilży i „targu Lambada”
Weekend

Koncerty Zemfiry i „Talnika”, wystawa sztuki odwilży i „targu Lambada”

Wystawa „Odwilż w Moskwie: 1953–1968” Wielkoskalowy projekt Muzeum Moskiewskiego na temat sztuki i kultury odwilży. Obrazy i rysunki, projekty architektoniczne, plakaty filmów Kozintseva i Tarkowskiego, pierwsze wydania poetów lat sześćdziesiątych i przedruki zrehabilitowanych modernistów współistnieją z artefaktami, które przenoszą obraz czasu - plakaty na temat eksploracji przestrzeni, mebli, urządzeń i odzieży.
Czytaj Więcej