Przewodnik

Zasady pielęgnacji obuwia w sezonie zimowym

Każde obuwie, bez względu na to, jak wysokiej jakości i drogie może być, jest bardziej zagrożone w okresie zimowym. Odczynniki, zmiany temperatury i soli wpływają na nubuk, skórę i biegnący nylon.

Aby nie zepsuć ukochanej pary w jednym sezonie, warto pamiętać o prostych zasadach opieki - dostosowanych do tego, że dla każdego materiału są różne. Mówimy ci, co zrobić z trampkami i butami zimowymi, aby przedłużyć ich życie.

Jak dbać o buty w zimie

Odczynniki przeciwoblodzeniowe, sól - wszystko, co aktywnie przetwarza drogi, nie przynosi korzyści butom. Jak oszczędzać buty, chronić się przed skutkami zimna, chemikaliów i wilgoci? Eksperci mówią.

Jakie trampki nosić zimą?

Trampki z wygodnej pary do biegania od dawna zamieniły się w główne buty mieszkańca miasta. Jedynym pytaniem, które wciąż budzi kontrowersje, jest to, czy ta para butów jest na każdą pogodę i czy trampki nadają się na moskiewską zimę. Aby rozwiązać ten problem, zwróciliśmy się do ekspertów i dowiedzieliśmy się, które trampki uważają za odpowiednie na zimę i w jakiej temperaturze można je nosić.

Jak dbać o skórzane buty

Skórzane buty to szczególna rozmowa. W przeciwieństwie do nubuku i innych materiałów skóra jest bardziej podatna na niszczące działanie odczynników lub zmian temperatury niż inne. Tych problemów można jednak uniknąć, przestrzegając zasad opieki. Mówimy o nich bardziej szczegółowo.


pokrycie: creativefamily - stock.adobe.com

Obejrzyj wideo: Jak dbać o buty zimą? Onet100 (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Przewodnik, Następny Artykuł

Otwarcie sezonu biegowego, Apocalyptica i wieczór filmowy w galerii
Weekend

Otwarcie sezonu biegowego, Apocalyptica i wieczór filmowy w galerii

Na zewnątrz, Night of Sidewalk Astronomy Irkutsk ponownie dołącza do światowej akcji „Night of Sidewalk Astronomy”. 24 marca wszyscy będą mogli patrzeć przez teleskopy na księżyc i nie tylko. Jedynym warunkiem jest czysta pogoda, w przeciwnym razie wydarzenie zostanie przełożone na następny wieczór. W Irkucku teleskopy zostaną rozmieszczone w ośmiu miejscach: w pobliżu Muzeum Noosfery, pod pomnikiem Aleksandra III, pod Bramą Moskiewską, na placu przed biblioteką Molchanov-Sibirsky, niedaleko IrNITU, na placu pod pomnikiem Pracowników Zakładu Lotniczego w Irkucku, przed centrum handlowym Europark i na stronie przy szkole nr 50 w Topkinsky.
Czytaj Więcej