Przewodnik

Gdzie szukać prezentów: 17 głównych targów noworocznych

Jeśli nie masz pomysłów na prezentowanie się znajomym lub znajomym, przejdź do jarmarków bożonarodzeniowych z naszej listy: zawiera zarówno te, które będą otwarte tylko na jeden dzień, jak i te, które będą działać do 30 grudnia.

Targ Lambada

Noworoczny rynek sztuki w The Loft Club

Kiedy: 1-28 grudnia, 11:00 - 21:00

Gdzie: Dukhovskoy per., 17, s. 1

facebook

Do końca grudnia dwupiętrowy salon warsztatów meblowych ArtHunter zamieni się w duże targi prezentów noworocznych. Znajdziesz tutaj ciekawe artykuły dekoracyjne, meble, ręcznie robioną ceramikę, artykuły dla dzieci i inne rzeczy wykonane przez młodych rosyjskich projektantów, stałych uczestników dużych wydarzeń, takich jak targ w Lambadzie lub Bazar pomocników.

Festiwal Wełny na „Butelce”

Kiedy: 9 grudnia, 12: 00-20: 00

Gdzie: św. Bolshaya Novodmitrovskaya, 36

rynek wełny

Bardzo przytulny i naprawdę zimowy festiwal, który będzie interesujący nie tylko dla tych, którzy robią na drutach, ale także dla wszystkich, którzy szukają wełnianych prezentów dla przyjaciół lub krewnych. Na trzech piętrach przestrzeni Cube będą sprzedawać ciekawe designerskie przedmioty, naturalną przędzę, ceramikę i dekoracje domowe, aw kawiarni na ziemi będą przygotowywane na niezwykłe desery.

„Eskimo-fest” w „Piekarni”

Kiedy: 9-10 grudnia, 12: 00-21: 00

Gdzie: św. Novodmitrovskaya, 1

eskimofest

Po drugiej stronie ulicy, na terenie „Piekarni”, rozpoczyna się Nowy Rok Eskimosów. Program obejmuje sprzedaż garażową, rynek prezentów sylwestrowych z zabytkowymi dekoracjami i uroczymi akcesoriami, kreatywne warsztaty dla dzieci i ciastek z papryczkami chili i whisky na food court. Tematem festiwalu jest życie w stylu dyskotekowym, więc będą zniżki dla gości w cekinach i cekinach.

Próbka aukcji

„Soulful Moscow” na „Soulful Bazaar”

Kiedy: 10 grudnia, 11:00 - 19:00

Gdzie: st. Ilyinka, 4

uduchowiony Moskwa

Soulful Bazar to największe targi, które gromadzą około 100 fundacji i projektów charytatywnych: tutaj możesz nie tylko wybrać dobre prezenty, ale także pomóc innym - z pieniędzmi lub swoim czasem. Na stronie „Soulful Moscow” znajdzie się ogromne drzewo, taneczne flash moby, mistrzowskie lekcje dla dzieci, muzyka na żywo i dużo interaktywności - od sportu po ciekawe zadania.

Wolny rynek i sklep charytatywny w piekarni

Kiedy: 10 grudnia, 12: 00-19: 00

Gdzie: św. Novodmitrovskaya, 1

facebook

W niedzielę odbędzie się kolejna impreza charytatywna: w przestrzeni Moskiewskiej Szkoły Kwiatów na terenie Fabryki Chleba można kupić fajne rzeczy od lokalnych projektantów za symboliczną cenę. Środki, które można zebrać, zostaną przeznaczone na pomoc projektu Dark Horse (schronisko dla zwierząt w Pechatnikach i sierociniec w regionie smoleńskim). Działa również freemarket - miejsce, w którym możesz przynieść niepotrzebne rzeczy w dobrym stanie i wymienić je na coś, czego potrzebujesz. Znaczenie rynku polega na zmniejszeniu zużycia i szacunku dla zasobów Ziemi, co jest ważne, oczywiście nie tylko w Nowym Roku.

Jarmark charytatywny w centrum kultury ZIL

Kiedy: 10 grudnia, 12: 00-18: 00

Gdzie: św. Wschód, 4, budynek. 1

zilcc

W centrum ZIL organizują dobrą uroczystość i zbierają fundusze na dom dziecka z latarnią morską. Dzieci, oddziały hospicjum, spędzały cały rok przygotowując się do targów ze swoimi krewnymi: robili pamiątki i prezenty, które można było kupić na targach. Program obejmuje również naukową salę wykładową, warsztaty, kącik piękności i pyszne jedzenie.

Rynek Vintage

Rynek WonderSpace w czerwcu października

Kiedy: 10 grudnia, 12: 00-00: 00

Gdzie:Bolotnaya nab., 3, s. 2

facebook

Rynek targowy zajmuje niedzielny klub cygański: oprócz samego rynku, na którym można znaleźć artykuły koncepcyjne z różnych kolekcji, działa tu kilka stref tematycznych: moda, uroda, styl i dzieci. Szczegóły dotyczące pracy każdego z nich znajdują się na stronie wydarzenia. Goście znajdą również świąteczne poncz i lekkie przekąski, ogromny basen z piłkami, dobrą muzykę i imprezę, w którą rynek zamieni się po dziesiątej wieczorem.

Włoski Jarmark Bożonarodzeniowy w Piekarni

Kiedy: 15-17 grudnia, 11: 00-21: 00

Gdzie: św. Novodmitrovskaya, 1

facebook

W przestrzeni „Hangar” podczas Festiwalu Tygodnia Włoskiego odbywać się będą coroczne targi, na których można kupić nie tylko niezwykłe prezenty (na przykład organiczne kosmetyki lub tradycyjne pamiątki), ale także pyszne włoskie przysmaki na świąteczny stół. Mieszkańcy Tygodnia Włoskiego nakarmią odwiedzających prawdziwą pizzą i makaronem, odbędzie się także muzyka narodowa, konkurs rysunków dla dzieci, ciekawe spotkania i rozmowy w języku włoskim.

„Dunyasha! Market”

Festiwal „Dunyasha! Market” w Artplay

Kiedy: 15-17 grudnia, 12: 00-20: 00

Gdzie: św. Lower Syromyatnicheskaya, 10, s. 7

facebook

„Dunyasha! Market” to tak zwane główne targi noworocznych prezentów: tutaj znajdziesz ubrania i biżuterię młodych projektantów, słodkie pamiątki, ceramikę i ręcznie robione zabawki, artykuły do ​​wnętrz i stylowe akcesoria. Program festiwalu obejmuje 15 warsztatów, muzykę na żywo, nastrojową scenerię, bezpłatne koktajle, drzewo życzeń i bookcrossing.

Jarmark Bożonarodzeniowy Wykonany w Skandynawii

Kiedy: 16 grudnia, 12: 00-18: 00

Gdzie: św. Taganskaya, 31/22

facebook

W klubie Scandinavia na Tagance odbywa się impreza tematyczna: na targach są tylko skandynawskie marki: jasne plecaki Kånken, naczynia i akcesoria kuchenne Moomin, Bloomingville, książki autorów z północnej Europy i opowiadania w języku rosyjskim. Rozbił także bułeczki cynamonowe, szwedzką herbatę i losowanie nagród.

Targ Lambada

Happy Market w Centrum Kultury ZIL

Kiedy: 16-17 grudnia, 12: 00-20: 00

Gdzie: św. Wschód, 4, budynek. 1

zilcc

Kolejne targi w centrum kultury ZIL - tym razem na dwa dni: mieszkańcy rynku przyniosą noworoczny wystrój, markowe ubrania i biżuterię, naturalne kosmetyki i ręcznie robione naczynia, świąteczne pierniczki, zabawki dla dzieci i wiele więcej. A podczas świątecznych warsztatów będzie można zrobić wieniec noworoczny, narysować kartę lub uszyć bałwana.

Jarmark bożonarodzeniowy „Stacja” na „Butelce”

Kiedy: 16-17 grudnia i 23-24 grudnia, 11:00 - 21:00

Gdzie: św. Novodmitrovskaya, 36

facebook

Kolejny rynek na „Butelce” - z projektu „Bazaar” Station ”. Oprócz samego rynku z wieloma interesującymi rzeczami, prezentami i pamiątkami, będzie wiele różnych działań: na przykład Greenpeace zorganizuje strefę VR, w której można odwiedzić różne części Ziemi, a także odbędą się wykłady na temat filmów i programów noworocznych dla dzieci i dorosłych.

„Smak papieru”

Rynek druku „Smak papieru” w winnicy

Kiedy: 16-17 grudnia, 13: 00-21: 00

Gdzie: 4th Syromyatnichesky per., 6, s. 1, Białe warsztaty

facebook

Biały sklep w winnicy zamieni się w weekend w galerię sztuki obiegowej: wystawionych zostanie ponad 2 tysiące autorskich wydruków dzieł rosyjskich i zagranicznych artystów, warsztatów i pracowni drukarskich. Na tematycznych kursach mistrzowskich możesz wykonać pocztówkę lub pierwszy wydruk własnymi rękami i poznać niuanse różnych technik drukowania ręcznego.

Pop-up-fair „Lambada-market” na rynku Daniłowskiego

Kiedy: 16-30 grudnia, 10: 00-21: 00

Gdzie: św. Mytnaya, 74

facebook

Lambada Market otwiera program noworoczny z targami pop-up na rynku daniłowskim. Przez dwa całe tygodnie będzie można znaleźć ciekawe prezenty, dekoracje, dekoracje i dekoracje domowe lub poszukać niezwykłych pomysłów na święta Nowego Roku. Na cześć otwarcia w sobotę 16 grudnia po południu wystąpi studio muzyczne Playtronica - na koncert przydadzą się owoce i warzywa ze straganów.

Rynek Vintage

Vintage Market w pałacu na Myasnitskaya

Kiedy: 17 grudnia, 12: 00-20: 00

Gdzie: św. Myasnitskaya, 7, s. 2

facebook

Trudno wymyślić bardziej odpowiednią scenerię na nowy „Vintage Market” niż dom Czerkowa - niebieska rezydencja na Myasnitskaya. Tym razem w rynku weźmie udział ponad 100 sprzedawców i kolekcjonerów vintage z Moskwy, Petersburga, Mińska i innych miast. Tutaj musisz przede wszystkim wybrać stroje imprezowe i pełne zimowe stroje: cekinowe sukienki, jedwabne kimona, płaszcze pilotów, kolorowe futra i obszerne puchowe kurtki. Na rynku znajduje się również duży dział męskich artykułów, ciekawych potraw i artykułów wyposażenia wnętrz z ubiegłego wieku.

Przykładowa aukcja świąteczna w galerii Triumph

Kiedy: 18 grudnia 19: 30-23: 00

Gdzie: św. Ilyinka 3/8, s. 5

facebook

Na kolejnej aukcji próbnej będzie można kupić (dla siebie lub w prezencie) obrazy młodych artystów i studentów brytyjskich, Stroganovka, Slade, Goldsmiths i Royal College of Art. Wiele prac zostało już wystawionych w galeriach i muzeach, ale ich cena początkowa pozostaje przystępna - od 2 do 20 tysięcy rubli.

Targi noworoczne „Lambada Market” na Trekhgorka

Kiedy: 22 grudnia 14: 00-22: 00 i 23-24 grudnia 12: 00-22: 00

Gdzie:św. Rochdelskaya, 15, s. 24

facebook

Jarmark bożonarodzeniowy „Lambada” - miejsce, w którym można znaleźć prezenty dla absolutnie wszystkich - od rodziców i dzieci po ukochanego zwierzaka. Warsztaty Nadieżdy na Trechgorku zostaną skierowane do najciekawszych marek i projektantów, którzy przyniosą ubrania, biżuterię, akcesoria, buty, meble, dekoracje i różne artykuły domowe, zabawki, książki i płyty. Ponadto na rynku znajdzie się tradycyjnie smaczny food court z kanapkami, burgerami, wokami, ciastami i lekkimi napojami oraz dobrą muzyką - organizatorzy obiecują trzy koncerty i inne niespodzianki.

Popularne Wiadomości

Kategoria Przewodnik, Następny Artykuł

Księżycowe zaćmienie na Instagramie
Galerie

Księżycowe zaćmienie na Instagramie

Dzisiaj miało miejsce drugie zaćmienie Księżyca Czterech, które następują po sobie w krótkim czasie. Pierwszy miał miejsce 15 kwietnia, a ostatni 29 września 2015 r. Księżyc przeszedł w cień Ziemi, a potem wyszedł z niego w czerwonawym odcieniu. Krwawy księżyc obserwowali mieszkańcy Australii, Azji Południowo-Zachodniej i wybrzeża Pacyfiku.
Czytaj Więcej
Blast z przeszłości: jak wyglądaliśmy 10 lat temu
Galerie

Blast z przeszłości: jak wyglądaliśmy 10 lat temu

W tym roku Look At Media obchodzi pierwszą poważną rocznicę - w październiku 2007 roku Wasilij Esmanow, Aleksiej Ametow i Ekaterina Bazilevskaya uruchomili Lookatme.ru. Wkrótce łuki stały się jedynie dodatkiem do wiadomości, osobistych blogów, materiałów o muzyce, kinie i współczesnej kulturze. Życie wokół pojawiło się w części Look At Me.
Czytaj Więcej
Święto Dziękczynienia na Instagramie
Galerie

Święto Dziękczynienia na Instagramie

Święto Dziękczynienia, rodzinne wakacje i jeden z najbardziej pracowitych dni w roku dla Instagrama, który w swojej historii zajmował dwa rekordowe lata 10 milionów zdjęć dziennie z tagiem # Dziękczynienia, tradycyjnie obchodzony był 27 listopada w Stanach Zjednoczonych. W tym roku nie było możliwe pobicie rekordu, ale nie mniej inspirujące ujęcia - życie wokół obserwowało, jak Amerykanie świętują święto w domu i na procesjach ulicznych.
Czytaj Więcej
Godzina dla Ziemi w Moskwie na zdjęciach na Instagramie
Galerie

Godzina dla Ziemi w Moskwie na zdjęciach na Instagramie

# Chaszemli # chaszemlli2014 „Godzina dla Ziemi” to coroczna akcja ekologiczna. Jego istotą jest wyłączenie prądu na godzinę i odpoczynek na planecie. Moskwa uczestniczy w akcji od kilku lat. Życie wokół zgromadziło wybrane zdjęcia aktywnie działających na rzecz środowiska Moskali, którzy spędzili godzinę w ciemności.
Czytaj Więcej