Przewodnik

9 wystaw wnętrz, które warto odwiedzić w nadchodzącym roku

Zebraliśmy najlepsze światowe wystawy mebli, światła i materiałów dekoracyjnych do kwietnia 2020 roku. Przejście do któregokolwiek z nich będzie przydatne i ekscytujące zarówno dla projektantów wnętrz, jak i tych, którzy interesują się naprawą, dekoracją i domem jako całością.

SMS

Anastasia Vernaya

Design & Decor St. Petersburg 2019

MosBuild / WorldBuild Moscow 2019

Największa rosyjska wystawa materiałów budowlanych i wykończeniowych z udziałem lokalnych i zagranicznych producentów. Chcesz dowiedzieć się o nowych kolekcjach płytek, tapet i innych materiałów, a nawet poszukać czegoś na nadchodzącą naprawę - wiele eksponatów jest dostępnych w sklepach i na stronach lub wkrótce będzie w sprzedaży.


Kiedy

2-5 kwietnia 2019 r

Gdzie

Rosja, Moskwa

Co obejrzeć

materiały wykończeniowe i budowlane

mosbuild

Salone del Mobile.Milano 2019

Jedna z największych międzynarodowych wystaw w tym roku odbywa się po raz 58. Łatwo jest wybrać to, co jest dla Ciebie interesujące, i skupić się na tym: ekspozycja podzielona jest na kilka tematów, którym poświęcone są poszczególne pawilony. Warto naładować się atmosferą Milan Design Week, zainspirować się nowymi pomysłami i poradzić sobie z trendami na nadchodzący rok.


Kiedy

9-14 kwietnia 2019 r

Gdzie

Włochy, Mediolan

Co obejrzeć

meble, dekoracje

salonemilano

Design & Decor St. Petersburg 2019

Główna wystawa poświęcona projektowaniu wnętrz w północno-zachodniej Rosji. Nacisk kładziony jest na techniki dekoracyjne i dekoracje wnętrz, ale są też stoiska z designerskimi meblami i oświetleniem. Wystawa jest dobra na inspirację i zakup dekoracji.


Kiedy

18-20 kwietnia 2019 r

Gdzie

Rosja, Sankt Petersburg

Co obejrzeć

dekoracyjne materiały wykończeniowe, wnętrze i dekoracje

designdecor-expo

Maison & Objet 2019

Maison & Objet 2019

Znakomita paryska wystawa mebli i wyposażenia. Nie ma wyraźnego podziału tematów, eksponaty są mieszane - a to tworzy bardziej żywe wrażenie, jak w prawdziwych wnętrzach. Aby zostać nasyconym zarówno indywidualnymi trendami, jak i ich interesującymi kombinacjami. I oczywiście dla inspiracji.


Kiedy

6-10 września 2019 r

Gdzie

Francja, Paryż

Co obejrzeć

meble, dekoracje, dekoracja wnętrz

maison-objet

Furniture China 2019

Bardzo duża wystawa mebli, która przedstawia wiele alternatyw dla europejskich producentów i nietypowe rozwiązania dla kompaktowych przestrzeni, w tym budżetowych. Nadaje się do nawiązywania nowych partnerstw dla projektantów i dostawców w dziedzinie wnętrz, a także do poszerzania horyzontów.


Kiedy

9-12 września 2019 r

Gdzie

Chiny, Szanghaj

Co obejrzeć

meble, dekoracje

meble-porcelana

Salone del Mobile. Milano Moskwa 2019 i InDecor Moskwa 2019

Jeśli nie dotrzesz do Mediolanu, przejdź do rosyjskiej wersji wystawy w Moskwie. Równolegle odbywa się niewielka wystawa dekorów InDecor Moskwa 2019 oraz konkurs młodych projektantów SaloneSattelite, na których stoiskach jest wiele interesujących przedmiotów. Moskiewska iSaloni to dobra okazja, aby nasycić europejski design bez podróży zagranicznych.


Kiedy

9-12 października 2019 r

Gdzie

Rosja, Moskwa

Co obejrzeć

meble, dekoracje

salonemilano

Stockholm Furniture & Light 2020

Imm cologne & LivingInteriors 2020

Dwie wystawy w jednym miejscu i jednocześnie: jedno ogólne wnętrze, gdzie głównie meble i oświetlenie, drugie poświęcone jest dekoracjom i artykułom domowym. Zaletą wystawy w Kolonii jest to, że odbywa się ona na początku roku i bezpośrednio po świętach noworocznych - to świetny sposób na miękkie i ekscytujące zaangażowanie się w pracę. Ponadto nie ma takich tłumów ludzi jak na wystawach w Paryżu i Mediolanie, podczas gdy eksponaty w większości się przecinają.


Kiedy

13-19 stycznia 2020 r

Gdzie

Niemcy, Kolonia

Co obejrzeć

meble, dekoracje, oświetlenie

imm-kolonia

Stockholm Furniture & Light 2020

Jeśli jesteś fanem skandynawskiego designu, musisz mieć dla siebie wystawę mebli w Szwecji. Pomimo faktu, że wystawiane są nie tylko kraje Skandynawii, ale także inni Europejczycy (na przykład Włochy), wszystko jest zaprojektowane w jednym stylu. Na wystawie można także zobaczyć lampy - jest ich wiele i są modele uniwersalne, nie tylko w stylu skandynawskim. Szwedzi koncentrują się również na środowisku, powstaje wiele ekspozycji na ten temat.


Kiedy

4-8 lutego 2020 r

Gdzie

Szwecja, Sztokholm

Co obejrzeć

meble, dekoracje, oświetlenie

stockholmfurniturelightfair

Architectural Digest Home Design Show 2020

Wystawa sponsorowana przez renomowany magazyn wewnętrzny AD jest niezwykła ze względu na swój uczciwy nastrój. Tutaj możesz nie tylko podziwiać projekt i nawiązać nowe partnerstwa, ale także kupić meble, dzieła sztuki i ręcznie robione dekoracje oraz artykuły gospodarstwa domowego. Duch targów wspierają wydarzenia: wykłady z projektowania i mistrzowskie kursy kulinarne. Nawet hasło wystawy brzmi: „Niezliczone sposoby świętowania designu”.


Kiedy

Marzec 2020 r

Gdzie

USA, Nowy Jork

Co obejrzeć

meble, niepowtarzalny wystrój, artykuły domowe

addesignshow


Zdjęcia: pokrywa, 3 - SZTOKHOLM FURNITURELFAFA, 1 - DESIGNDECOR-EXPO, 2 - MAISON-OBJET

Popularne Wiadomości

Kategoria Przewodnik, Następny Artykuł

Przewodnik po restauracji w drugim dniu: kawiarnia z niezwykłym menu
Jedzenie

Przewodnik po restauracji w drugim dniu: kawiarnia z niezwykłym menu

W tę niedzielę 18 sierpnia w Petersburgu po raz drugi odbędzie się „Dzień Restauracji” - gastronomiczne święto, w którym amatorzy kulinarnych mężczyzn z całego świata otwierają jednodniowe restauracje. Już około 180 uczestników zarejestrowało się na stronie i najprawdopodobniej zostaną do nich dodani nowi. Dla restauratorów przygotowaliśmy już szczegółowe instrukcje z przydatnymi zaleceniami.
Czytaj Więcej
Szybko: 4 nowe fast foody w Moskwie
Jedzenie

Szybko: 4 nowe fast foody w Moskwie

HUDSON DELI BURGERY I KANAPKI W UNII Z BORCHEM I KOTŁAMI Hudson Deli otworzył czterech przyjaciół z dzieciństwa, z których każdy miał własną firmę, w tym restaurację, ale którzy po raz pierwszy stworzyli projekt: David Berkovich, Felix Berman, Julian Zinshtein i Matvey Livshits. Spędzili dużo czasu w Ameryce i Europie, co skłoniło firmę do zrobienia miejsca w Rosji ze znanym fast foodem - kanapkami i burgerami.
Czytaj Więcej
Menu sezonowe: Dania z kurkami w restauracjach w Petersburgu
Jedzenie

Menu sezonowe: Dania z kurkami w restauracjach w Petersburgu

Perlotto z kurczakiem w serze i sosem kurkowym w James Cook Waga: 320 gr. Cena: 360 rub. ANNA ANISIMOVA PR Dyrektor sieci James Cook Pubs Network W tym roku postanowiliśmy zrobić perlotto * kurki * z filetem z kurczaka zapiekanym w serze. W perlotto wszystko odbywa się w taki sam sposób jak w risotto, zamiast ryżu stosuje się tylko jęczmień perłowy.
Czytaj Więcej
LavkaLavka będzie organizować mikro-rynki na Kursku w każdą niedzielę
Jedzenie

LavkaLavka będzie organizować mikro-rynki na Kursku w każdą niedzielę

Rolno-gastronomiczny projekt „LavkaLavka” będzie teraz co tydzień organizował „Farmer Sunday” w rezydencji na Armie. Wszystkie produkty można próbować i kupować od dziesiątej rano do drugiej po południu. Ponadto za każdym razem będzie gospodarzem gościnna opowieść kulinarna. Rolnik nie tylko zaprezentuje swój produkt, ale także przygotuje coś z niego, ponieważ na przykład Dmitrij Klimow przygotował swoje perliczki na rożnie.
Czytaj Więcej