Rzeczy

Ushanka, beret, czapka z pomponem i inne czapki na zimę

Jeśli większość z nas nie faworyzowała kapeluszy w dzieciństwie, dziś sytuacja znacznie się zmieniła. Praktyczność stała się trendem, dlatego zwracanie uwagi na czapkę tej zimy jest nie tylko koniecznością zdrowotną, ale także hołdem dla mody.

Oferujemy dziesięć odpowiednich opcji, w których wychowanie nie jest wstydem.

SMS

Julia Li

Étoile Isabel Marant -4 775 rubli

A.T.T. - 4 900 rubli

Zara - 899 rubli

Klasyczny

Klasyczna dzianinowa czapka z dzianiny to model pasujący do każdego rodzaju twarzy. Główną różnicą jest długość: w zależności od tego można nosić czapkę z lub bez obrotu, obniżając plecy lub, przeciwnie, podkreślając kształt głowy. Taki wybór ochroni twoje uszy i będzie połączony zarówno z kurtką puchową, jak i kolorowym futrem, które są szczególnie istotne w tym sezonie.

Z pomponem

Dzianinowy wełniany kapelusz - nabycie, które można naprawdę odziedziczyć (jeśli poważnie o tym myślisz, dokonaj wyboru na korzyść dziania ręcznie). Zalety wełny zimą nie są warte rozmowy. Nie wahaj się połączyć czapki z puchową kurtką lub płaszczem - kolory mogą się łączyć lub, przeciwnie, kontrastować. Taki kapelusz będzie niezgodny tylko z sobolowym futrem, ale jest bardziej niż odpowiedni do sportowego i swobodnego wyglądu.

Shapki Mira - 4500 rubli

Topshop - 1133 rubli

Mango - 1499 rubli

Topshop - 972 rubli

Walk of Shame -5 400 rubli

Zara - 899 rubli

Liternictwo

Czapka z napisem to łatwy sposób na wsparcie najbardziej uderzającego trendu w tym i nadchodzącym sezonie. Tylko jeśli kilka lat temu wszyscy i wszyscy kupili czapki z napisami Homie i Hermes (masthead generowany przez Instagram), dziś koncentrujemy się na indywidualności. Jest tak wiele opcji - wybierz tę, która najbardziej Ci odpowiada i wykraczaj poza branding.

Vika Gazinskaya - 34 116 rubli

Urbancode - 4 231 rubli

Nauszniki

Dzisiejsza Uszanka jest bardziej odważną sztuczką niż zwykła wersja ocieplenia. Nie ma żadnych zasad, z wyjątkiem odpowiednio dobranej odzieży wierzchniej: kurtka puchowa lub sportowa kurtka snowboardowa będą idealnie pasować, w przeciwieństwie do futra. Z płaszczem taki kapelusz może wyglądać odpowiednio, jeśli nie jest zbyt klasyczny, reszta jest kwestią gustu.

Gosha Rubchinsky - 9 800 rubli

Topshop - 1778 rubli

Futro

Dzisiejsze czapki futrzane różnią się od słynnych radzieckich prototypów w swobodnej formie. Wyglądają świetnie w przeciwieństwie do faktur - ze zwykłymi puchowymi kurtkami lub płaszczem. W przypadku futra takie czapki nie będą wyglądać odpowiednio tylko w przypadku „naturalnej” faktury (wręcz przeciwnie, opcja z jasnym sztucznym futerkiem przyciągnie uwagę i zdecydowanie podkreśli).

Zara - 2599 rubli

Trwa

Beret nie stracił popularności w drugim sezonie. Będzie dobrze wyglądać z wszelkiego rodzaju odzieżą wierzchnią i w każdej scenerii, nie ma znaczenia, czy wybierzesz się na lodowisko, na zakupy lub ważne spotkanie. Z pomponem lub bez - wybierasz. Wszechstronność tego nakrycia głowy polega na tym, że pasuje do każdego rodzaju twarzy.

Bershka - 999 rubli

Gucci - 17 805 rubli

Topshop - 972 rubli

Czapki

Dla tych, którzy kierują się mottem „Piękno wymaga poświęcenia” (lub jest gotowy do poruszania się po mieście taksówką), filcowy lub wełniany kapelusz jest opcją na jesień, zimę, a nawet wiosnę. Wybierz neutralną i uniwersalną paletę kolorów, w którym to przypadku nakrycie głowy będzie Ci naprawdę służyć przez kilka sezonów. Przeciwwskazane jest noszenie takiej klasyki z kurtką puchową, ale z płaszczem wełnianym jest to całkiem możliwe.

Uterqüe - 6 490 rubli

Artesano - 10 600 rubli

Mango - 1999 rubli


pokrycie: Uterqüe

Popularne Wiadomości

Kategoria Rzeczy, Następny Artykuł

„Edge of the Future”, „All naraz”, „Frank”, „Cook on Wheels”
Filmy tygodnia

„Edge of the Future”, „All naraz”, „Frank”, „Cook on Wheels”

„Edge of the Future” Edge of Tomorrow REŻYSER: Doug Lyman Obsada: Tom Cruise, Emily Blunt, Brendan Gleason, Bill Paxton Spisek Europy jest uchwycony przez kosmitów. Major Staff Chistoplyuy, zdegradowany do prywatnego, trafia na linię frontu, gdzie bardzo szybko zostaje wysadzony w powietrze przez minę. Zaskakujące, że został natychmiast przeniesiony wczoraj, kiedy właśnie przybył na oddział.
Czytaj Więcej
„Crew”, „Commune” i „Dancing with Maria”
Filmy tygodnia

„Crew”, „Commune” i „Dancing with Maria”

Reżyser „Załogi” Nikołaj Lebiediew Obsada Danila Kozłowskiego, Vladimir Mashkov, Agne Grudite Rosyjski przebój, nie kontynuacja ani remake, ale odmiana radzieckiego hitu „The Crew” z 1980 roku Aleksandra Mitty. Nowy film, wymyślony przez twórcę „Legend Number 17” - techniczny, przekonujący i naprawdę ekscytujący - jest zbudowany wokół zwolnionego pilota Aleksieja Guszczyna (Danił Kozłowski), który ma szansę sprawdzić się w lotnictwie cywilnym.
Czytaj Więcej
Cloverfield 10, Dignidad Colony, Hitchcock / Truffaut
Filmy tygodnia

Cloverfield 10, Dignidad Colony, Hitchcock / Truffaut

Dyrektor „Psychics” Solace Afonso Poiart Obsada Colin Farrell, Anthony Hopkins, Abby Cornish, Jeffrey Dean Morgan Starszy psychiatra w wykonaniu Anthony'ego Hopkinsa próbuje pomóc detektywom FBI w znalezieniu seryjnego zabójcy - dokładnego biżuterii, nieuchwytnego i, jak zwykle, bawi się w chowanego. Jak to często bywa w przypadku filmu znikąd, kilku dobrych aktorów nie robi nic.
Czytaj Więcej
Valerian i miasto tysiąca planet, lumieres i dwóch innych filmów
Filmy tygodnia

Valerian i miasto tysiąca planet, lumieres i dwóch innych filmów

„Valerian i miasto tysiąca planet” Reżyser: Luke Besson Obsada: Dane DeHaan, Cara Delevingne, Clive Owen Nowy i bardzo drogi Luke Besson o fantastycznych stworzeniach i przestrzeni, w której żyją Planeta o niesamowitej harmonii i pięknie zamieszkują mieszańce Avatara z skóra z masy perłowej i spokojne podejście do życia: perły są wydobywane z wiecznego oceanu przez plemiona pereł - główne źródło energii i zasobów na planecie, przetwarzane przez wspaniałe stworzenia podobne do łuskowatych szpiców.
Czytaj Więcej