Rzeczy

The Little Princes of Rock and Roll: SiammSiamm Kids Collection

We wrześniu projektant marki SiammSiamm i właściciel sklepu Siammstore Lada Tomilova zaktualizowali showroom w Jekaterynburgu i po raz pierwszy zaprezentowali kolekcję dla dzieci. Seria obejmuje odzież unisex: bluzy i zestawy wygodnego obuwia - bawełniany materiał z miękkim polarem, przytulne kombinezony dla dzieci i ich rodziców, dzianinowe garnitury z gwiazdami i kilka prostych sukienek. Ponadto kolekcja dla dzieci ma perłowe i szare czapki, a wkrótce zakurzona róża pojawi się w kolorze. Szyją również dla dorosłych, dlatego montaż rodzinnego wyglądu nie będzie trudny.

Siammstore

Adres sklepu w Jekaterynburgu: św. Matka Syberyjska, 126

Adres sklepu w Moskwie: św. Malaya Bronnaya, 19a

instagram.com

Rozmiar pierwszej kolekcji zaczyna się od 116 centymetrów i jest ograniczony do 128 centymetrów - ubrania są przeznaczone dla dzieci w wieku od 5 do 8 lat. W następnej kolekcji projektant planuje rozszerzenie zakresu rozmiarów.


Ceny

Zestaw gwiazd - 5 500 rubli

Czarna falbanowa sukienka halkowa - 4500 rubli

Rock-n-Roll Princess / Prince Kit - 5 700 rubli

Czapka dziecięca - 1200 rubli

Obejrzyj wideo: Prince, Tom Petty, Steve Winwood, Jeff Lynne and others -- "While My Guitar Gently Weeps" (Styczeń 2020).

Popularne Wiadomości

Kategoria Rzeczy, Następny Artykuł

Dziewczyny w kulturystyce
Ludzie w mieście

Dziewczyny w kulturystyce

Dla większości sportowców odciążenie mięśni nie jest celem samym w sobie, ale środkiem do osiągnięcia wyniku. Ale nie dla kulturystów. Od miesięcy przestrzegają diety i trenują, aby pokazać się w całej okazałości na scenie, w przypadku dziewcząt - w kostiumie kąpielowym, na obcasach iz jasnym makijażem. Redaktorzy „Life wokół” rozmawiali ze sportowcami z Niżnego Nowogrodu o konkurencji, sprawiedliwości sędziów, życiu osobistym i hejterach, a także o tym, jak prawidłowo jeść i trenować, aby wygrać nagrody.
Czytaj Więcej
Pokaz tancerzy i pylon tancerzy w Irkucku
Ludzie w mieście

Pokaz tancerzy i pylon tancerzy w Irkucku

Taniec pylonowy i pokazy ze striptizem, nawet w 2019 roku, są nadal piętnowane. Czy wstydem jest tańczyć na słupie, jak publiczność reaguje na liczby z elementami erotyki i ile artystów podobnego gatunku może zarobić w Irkucku, Life zapytało łącznie trzech profesjonalnych artystów i choreografów.
Czytaj Więcej
„Schudnij!”: Irkuccy trenerzy fitness o „przebiśniegach” i szkoleniu online
Ludzie w mieście

„Schudnij!”: Irkuccy trenerzy fitness o „przebiśniegach” i szkoleniu online

Wraz z nadejściem wiosny kluby fitness wypełniają się przebiśniegami - ludźmi, którzy chcą pilnie uporządkować swoją sylwetkę. Życie wokół rozmawiało z trenerami z Irkucka o tym, jak odnoszą się do sezonowości w fitnessie, a także o trendach w 2019 roku i szaleństwie dla zdrowego stylu życia. Anastasia Shimokhina Doświadczenie trenerskie - 10 lat Wszyscy przychodzą i chcą okrągłego pięknego tyłka i płaskiego brzucha, to się nie zmienia.
Czytaj Więcej