Styl

Rzeczy dla domu: wybór projektanta Nikolai Nikitina

Życie wokół kontynuuje rubryka poświęcona wnętrzom i wyposażeniu domu. Projektanci wybierają w sklepach internetowych dziesięć rzeczy, które mogą być przydatne na farmie lub po prostu stać się częścią wnętrza, a także wyjaśnić, co im się podobają. W nowym numerze - architekt i projektant Nikolay Nikitin, który kieruje Story Store.

Nikolay Nikitin

architekt i projektant

Strumień fotela

To genialne: designerskie krzesło można łatwo złożyć z płaskiej koperty! Bardzo istotna rzecz w nowoczesnych warunkach, gdy metry kwadratowe są na wagę złota: złożył krzesło i postawił je za lodówką lub wrzucił do bagażnika i poszedł z przyjaciółmi na piknik. Być może żadne inne krzesło na świecie nie ma tak udanego połączenia funkcjonalności i wyglądu.

ZAMÓW NA

4 700 rubli

Fluxrussia.ru

Półka rozkładana

Połączenia obrotowe, fragmenty o różnych długościach i dziewięć jasnych kolorów pozwalają narysować na ścianie wszystko, co chcesz. Możesz wyhodować drzewo lub uruchomić „Latający samolot” Kazimierza Malewicza, możesz zażądać „Kochaj się! Nie wojna!” i uzupełnij wymaganie swoją ulubioną pozą z Kama Sutry. Prosty pomysł, który rodzi nieskończoną liczbę form i kompozycji.

ZAMÓWIENIE

Od 2 650 rubli

Storystore.ru

Kredens stołowy Field & Rage

Stylowy element wnętrza stworzony przez młodych i obiecujących rosyjskich projektantów. Prosty i zwięzły - odpowiedni do niemal każdego wnętrza, dodając mu skandynawskiej estetyki. Charakterystyczną cechą produktów Field & Rage jest to, że wszystko odbywa się ręcznie i tylko z materiałów przyjaznych dla środowiska.

ZAMÓW NA

6 800 rubli

Field-rage.ru

Scacchi ze szkła whisky

Najlepsze szkło whisky. Pijesz z niego i czujesz się jak Don Draper.

ZAMÓW NA

2 000 rubli

Mateo-shop.ru

Lampa Lee Miotła

Ręcznie wykonane uchwyty Lee Broom wprowadzą teatralny szyk do wnętrza i sprawią, że będzie się grał w nowy sposób. Jest modny i piękny.

ZAMÓW NA

9 950 rubli

Storystore.ru

Druki autorstwa Paula X. Johnsona

To młody artysta z Londynu, który ukończył School of Design i spędza dni, tworząc dzieła na wieczorną herbatę. Jego odbitki w Londynie są skąpe w kolorach, ale to się nie pogarsza. Są nasycone estetyką tego miasta.

ZAMÓW NA

45 £ (około 2249 rubli)

Paulxjohnson.bigcartel.com

Oprawa Eekra

Pavel Kuleshin, projektant Eekra, to kolejny bardzo utalentowany przedstawiciel krajowego designu. Szuka nowych algorytmów do stworzenia całości z jej części składowych. Jego dzieła są nasycone światłem i same emitują to światło.

ZAMÓW NA

12 000 rubli

Eekra.com

Dywan Calligaris Hemp

Ręcznie wykonany dywan wykonany z naturalnego konopi - natura pod stopami. Bardzo ważne w przypadku monolitycznych skrzynek, w których obywatele muszą mieszkać. Możesz po nim chodzić boso i pamiętać niegdyś przytulny dziedziniec, który niedawno został przekształcony w inny parking.

ZAMÓW NA

Cena na zapytanie

Proroom.ru

Zegar z kukułką Diamantini i Domeniconi

Zegar z kukułką w nowoczesnym wydaniu. Stylowy i zwięzły. Ta włoska marka zaskakująco łączy klasyczne i świeże pomysły projektowe. Każdy zegarek Diamantini i Domeniconi ma specjalną dekoracyjną linię i własną historię wnętrza.

ZAMÓW NA

13 800 rubli

24ore.ru

Drewniany projektant Cubicus

Ucieleśnienie projektowania i inżynierii w zabawce dla dzieci.

ZAMÓW NA

5 430 rubli

Hobbyhorse.ru

Popularne Wiadomości

Kategoria Styl, Następny Artykuł

Rosja porzuciła badanie psychologiczne zabawek
Ciekawe

Rosja porzuciła badanie psychologiczne zabawek

Na spotkaniu Eurazjatyckiej Komisji Gospodarczej Rosja sprzeciwiła się zmianie przepisów technicznych Unii Celnej „Bezpieczeństwo zabawek”. Izvestia donosi, że psychologiczne i pedagogiczne badanie zabawek nie zostanie przeprowadzone. Zmiany zostały opracowane przez Ministerstwo Gospodarki Narodowej Kazachstanu.
Czytaj Więcej
Przewodnik po jedzeniu: część 1
Ciekawe

Przewodnik po jedzeniu: część 1

25 sierpnia w Gorky Park odbędzie się drugi festiwal kulinarny magazynu „Poster-Food” - „Feast of Food”. Podobnie jak w ubiegłym roku akcja toczy się wokół stawów Golicyna i potrwa od południa do dziesiątej wieczorem. Będzie działać rynek rolników, księgarnie i sklepy z zastawą stołową, kuchnie polowe moskiewskich restauracji i kilka scen kuchennych, w których odbywać się będą mistrzowskie kursy kulinarne.
Czytaj Więcej
Ilu obywateli Jekaterynburga poleciało za granicę w lutym
Ciekawe

Ilu obywateli Jekaterynburga poleciało za granicę w lutym

Przepływ pasażerów lotami międzynarodowymi na lotnisku w Kolcowie w lutym wzrósł o prawie 80%, informuje Znak.com. Przedstawiciele lotniska zgłaszają, że jest to rekordowa liczba. 75 000 osób wykonało loty międzynarodowe z Kolcowa w lutym 2017 r. Popyt na zagraniczne podróże zaczął się poprawiać zeszłej jesieni i od tego czasu rośnie z każdym miesiącem, podała służba prasowa lotniska.
Czytaj Więcej