Styl

Rzeczy dla domu: Wybór projektanta Donary Dolgopolskiej

Na prośbę Life wokół projektanci, architekci i osoby związane z aranżacją wnętrz wybierają w sklepach internetowych dziesięć rzeczy, które mogą być przydatne na farmie lub po prostu stać się częścią wnętrza, a także wyjaśnić, co im się podobają. W nowym numerze - Donara Dolgopolskaya, malarz i projektant wnętrz, który podnosił przedmioty w oparciu o prawa terapii kolorami.

DONARA DOLGOPOLSKAYA

malarz, projektant wnętrz

Drukuj Francesco Lo Castro

Kolorowy nadruk z limitowanej edycji Francesco Lo Castro ozdobi każde minimalistyczne wnętrze, czy to sypialnię czy salon. Nawet w pokoju dziecinnym będzie wyglądać dostojnie, smak musi być zaszczepiony od wczesnego dzieciństwa.

ZAMÓW NA

$325

Francescolacastro.com

Stojak na iPada

Projektant Scott Eaton znajduje inspirację w kobiecych i męskich ciałach. Najwyraźniej zainspirowany został wspaniałymi formami i symboliką starożytnej rzeźby Wenus z Willendorf do stworzenia tych podstawek.

ZAMÓW NA

$150

Venus.io

Poduszki Zwycięzca Sonya

Moim zdaniem jest to jedna z najfajniejszych prac Sony. Uwielbiam minimalizm, a takie poduszki będą doskonałym akcentem kolorystycznym w absolutnie każdym pomieszczeniu.

ZAMÓW NA

$290

Sonyawinner.com

Sofa Jean-Marie Massaud dla biura Offecct

Szwedzcy projektanci opracowują nudne meble biurowe z wbudowaną przestrzenią na rośliny domowe, które równie dobrze pasują do wnętrza mieszkania w mieście. Świetny przykład współpracy minimalistycznych mebli z eko-designem.

ZAMÓW NA

Cena na zapytanie

Offecct.se

Longboard Penny

Jasne kolory tablic Penny z pewnością nie pozwolą Ci poczuć smutku w ponury dzień, szczególnie jeśli wykorzystasz je nie tylko jako modny dodatek, ale także zgodnie z ich przeznaczeniem.

ZAMÓW NA

4 650 rubli

X3mshop.ru

Krzesła Windworks

Uwielbiam te krzesła z dzianinowymi siedzeniami. Można je pokochać tylko za jedną historię pochodzenia: jest to jeden z przedmiotów stworzonych na maszynie do robienia wiatru. Takie meble będą doskonałym akcentem kolorystycznym, bardzo polecam je do wiejskiego domu. Nawiasem mówiąc, każdy element jest wykonany w jednym egzemplarzu.

ZAMÓW NA

Cena na zapytanie

Merelkarhof.nl

Lampa Dennis Parren

Projektant wymyślił żarówkę o nazwie CMYK, która rzuca odcienie niebieskiego, różowego i żółtego. Świetna opcja na stworzenie miłej wieczornej atmosfery w domu.

ZAMÓW NA

€95

Dennisparren.nl

Kominek Brandon Williams

Lakoniczny kominek, jasna bioforma. Może być stosowany zarówno w domu, jak i na ulicy. Nawiasem mówiąc, zakres kolorów jest niesamowicie szeroki, ale najbardziej podoba mi się niebieski.

ZAMÓW NA

$299

Modfire.com

Mini Munny Toys

Mocno wierzę, że dom można uznać za przytulny tylko wtedy, gdy coś w nim zrobisz, nawet jeśli jest bardzo mały. Te fajne miniatury słynnych zabawek pomogą obudzić artystę w sobie i stworzyć unikalny przedmiot artystyczny.

ZAMÓW NA

450 rubli

Traektoria.ru

Stół Steuart Padwick

W tej tabeli jestem pod wrażeniem dyskretnego designu i czystości form. Idealnie wpasuje się w wnętrze biura lub podzieli sypialnię na dwie strefy: odpoczynek i pracę. Stół ma również przestronną szufladę, aby uniknąć bałaganu.

ZAMÓW NA

$1,545

Steuartpadwick.com

Tekst: Evgenia Arzamastseva

Popularne Wiadomości

Kategoria Styl, Następny Artykuł

Business Geek: awaria programu IT Obamy, miliony w Halloween i inne hity tygodnia
Chmura wiedzy

Business Geek: awaria programu IT Obamy, miliony w Halloween i inne hity tygodnia

Businessinsider: Jak Cisco stracił miliardową umowę z Amazonem W przyszłym tygodniu Cisco wreszcie zaprezentuje nowy produkt stworzony przez ściśle tajny startup Insieme Networks. Pozwoli to firmie zająć miejsce na rynku technologii SDN, co może znacznie obniżyć koszty budowy sieci. Cisco zainwestowało w tę firmę 100 milionów USD i zainwestuje kolejne 750 milionów USD, jeśli wszystko pójdzie dobrze.
Czytaj Więcej
Załóż firmę: serwis samochodowy
Chmura wiedzy

Załóż firmę: serwis samochodowy

Własny serwis samochodowy to kosztowna firma, której nie warto zaczynać, trochę obeznana z samochodami. Będziesz musiał zająć się klientami z wyprzedzeniem, a nie przed otwarciem, ale przed rozpoczęciem pracy nad projektem. Jeśli nie masz kilkudziesięciu przyjaciół, którzy są gotowi naprawić samochód w twoich skrzynkach naprawczych, lepiej nie zabierać się do pracy.
Czytaj Więcej
Evil Genius: How American Apparel Creator boli firmy
Chmura wiedzy

Evil Genius: How American Apparel Creator boli firmy

W tym tygodniu marka odzieżowa American Apparel w końcu otrzymała 25 mln USD od Standard General. Ta transakcja pozwoli firmie ponownie uniknąć ruiny: jej pożyczkodawca Lion Capital zażądał natychmiastowej spłaty długu w wysokości 10 milionów USD. Producent kultowej amerykańskiej odzieży przeżywa ciężkie czasy - od 2010 roku strata wyniosła 270 milionów dolarów.
Czytaj Więcej