Rzeczy do domu

Najdroższy i najtańszy artykuł domowy w H&M Home

Wiele moskiewskich sklepów jest zwykle obwinianych za zbyt wysokie ceny i niejednoznaczny wybór wyjątkowo drogich marek. W rzeczywistości w prawie każdym dużym sklepie można znaleźć drogie rzeczy i elementy garderoby w bardzo przystępnych cenach. Nie chodzi o skarpetki i inne akcesoria, które z definicji nie powinny być drogie.

Co tydzień wybieramy dwie rzeczy z jednego moskiewskiego sklepu - najdroższy i najbardziej budżetowy - i mówimy, co jest interesujące. W nowym wydaniu dwie poszewki na poduszki z działu artykułów gospodarstwa domowego w H&M Home.

najtańszy

Poszewka na poduszkę - 399 rubli

Miniaturowa dekoracyjna poszewka wykonana w 100% z poliestru jest częścią stałej kolekcji H&M Home i jest dostępna w kilku kolorach (oprócz szarego jest również różowy i złoty). Nadaje się do małych poduszek na sofę i jest łatwy do prania w pralce.

najdroższy

Poszewka na poduszkę - 1,999 rubli

Dekoracyjna poszewka z jesiennej kolekcji H&M Home nadaje się zarówno do salonu, jak i sypialni. Model wygląda nietypowo z powodu frędzli z gęsimi piórami, ale będzie również wymagał większych kosztów czyszczenia: nie można go prać na maszynie do pisania.

Obejrzyj wideo: DOMOWA MASZYNKA DO KEBABA za 199 zł! HIT czy KIT? (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Rzeczy do domu, Następny Artykuł

Parzyć kawę w domu
Dobry nawyk

Parzyć kawę w domu

Życie wokół mówi o dobrych nawykach i prostych czynnościach, które ostatecznie mogą uczynić życie lepszym. Tym razem porozmawiamy o tym, jak uniknąć niewielkich wydatków, które powodują znaczne szkody w budżecie. Anna Sokolova, redaktorka „Życie wokół” Kiedyś pisaliśmy, ile kosztuje filiżanka kawy w moskiewskich kawiarniach: zboże, mleko i szklanka kosztują 20-45 rubli, a oni proszą o 130-200 rubli za gotowy napój.
Czytaj Więcej
8 nowych dobrych nawyków do wypróbowania w nowym roku
Dobry nawyk

8 nowych dobrych nawyków do wypróbowania w nowym roku

Przez cały rok rozmawialiśmy o dobrych nawykach, które zmieniają życie na lepsze (chyba że oczywiście po prostu o nich przeczytasz i spróbujesz je przedstawić). Mówimy o ośmiu innych nawykach, najpopularniejszych w tym roku. Do czyszczenia tenisówek gąbką melaminową Białe buty w Moskwie czekają na wiele testów: ciągłe przesuwanie się płytek i nieprzestrzeganie granic przestrzeni osobistej w transporcie publicznym i zwykłe kałuże.
Czytaj Więcej
Idź na masaż
Dobry nawyk

Idź na masaż

Życie wokół mówi o prostych czynnościach, które czynią życie lepszym. W nowym numerze - o tym, dlaczego regularnie chodzić na masaż. Wszyscy o tym wiedzą, ale w rzeczywistości niewiele osób to robi. Olga Łukińska, redaktor działu „Zdrowie” Wonderzine. Nie chodzę na masaż bardzo często (średnio raz na kilka miesięcy), ale minęło już 20 lat.
Czytaj Więcej
Podaruj niepotrzebne przedmioty do sklepów z artykułami używanymi
Dobry nawyk

Podaruj niepotrzebne przedmioty do sklepów z artykułami używanymi

W nowej sekcji Life wokół mówi o dobrych nawykach i prostych działaniach, które ostatecznie mogą uczynić życie lepszym. Julia Ruzmanova redaktorka sekcji „Miasto” i „Ludzie” W grudniu wielu decyduje się pozbyć niepotrzebnych ubrań, zgodnie z tradycją wkraczania w nowy rok bez starego obciążenia. A jeśli łatwo rozstać się z podartymi rzeczami, oto co zrobić z modnymi, ale zaniedbanymi ubraniami - dla wielu jest to nadal problem, zwłaszcza jeśli nie ma młodszych sióstr i braci.
Czytaj Więcej