Rzeczy do domu

10 przedmiotów, które sprawią, że wnętrze będzie charyzmatyczne

Sofa Howard, koncepcja domu

Kup za 208,700 rubli

Upadasz na poduszkę z łamanych linii, jak zmięty arkusz papieru, skóry i wdychasz aromat whisky single malt i liści tytoniu. I nic więcej nie jest potrzebne. Bardzo praktyczne, bardzo wygodne, bardzo drogie.

Kubek emaliowany Serax

Kup za 490 rubli

Praktyczna i sentymentalna wariacja na temat przedmiotu z dzieciństwa. Możesz robić kawę na stosie bezpośrednio w kubku, jak kowboje na Dzikim Zachodzie, i nic jej się nie stanie.

Szwajcarski koc wojenny

Kup za 3 200 rubli

Prosta, uczciwa i sprawdzona rzecz. Możesz owinąć się trofeum i wyobrazić sobie żołnierza we włoskiej kampanii Suworowa przez Alpy w 1799 roku.

Lampa GRAS

Kupić

Cechami charakterystycznymi opraw francuskiego inżyniera Bernarda Grasse są styl industrialny, konstruktywizm, zawiasy, tuby. Jego wynalazki służą ludziom. Można je obracać w dowolnym kierunku, mocować na dowolnej powierzchni. Istnieją setki odmian.

System regałów Kredens Bassotti, Moooi

Kupić

Kocham Holendrów. Są jak Japończycy, tylko prowokatorzy. Projektant półek Marcel Wanders okazał się jednocześnie minimalistyczny i arogancki.

Komoda Komandor, sierpień

Kup za 59 000 rubli

Zabytkowa komoda z lustrem wymaga szacunku. Na górze znajduje się pięć uroczych szuflad na drobne, miłe rzeczy. Koła nadają mu mobilności i charakteru. Solidny i trwały zakup.

Szkło fasetowane

Kup za 3 ruble 62 kopiejek

Ładny i przejrzysty projekt Vera Mukhina. Prawie wszystkie naczynia w moim domu są szklane. Nie ukrywa się, nie upiększa i nie kłamie.

Umywalka Bisazza Bagno, Nendo

Kupić

Nawet w przypadku tak funkcjonalnego przedmiotu jak umywalka Japończycy podchodzą filozoficznie. Ta rzecz ma japońskie niedopowiedzenie, a także grę kontrastów: proste i wypukłe-wklęsłe linie. Minimalistyczny, harmonijny, funkcjonalny.

Almanach„Mój osobisty Iżewsk”

Kup za 450 rubli

Marginalny i szczery almanach o kulturalnym podziemiu jednego z najbardziej zagubionych i inspirujących miast na świecie.

Kabriolet SUV Suzuki X-90

Kup za 240 000 rubli

„Łobuz” z napędem na cztery koła wydany w połowie lat 90., ale wygląda dość nowocześnie i charyzmatycznie. Co robi maszyna w tej kolekcji? Jest zadowolona z malucha i może z łatwością zmieścić się na poddaszu. Oszczędzanie w garażu to trend. To wektor, w którym się poruszać. W każdym razie idę w tym kierunku. Prowokujący, praktyczny, ekonomiczny.

Popularne Wiadomości

Kategoria Rzeczy do domu, Następny Artykuł

Jak zarabiać na starych zdjęciach
Wykonane przeze mnie

Jak zarabiać na starych zdjęciach

Dziennikarz Anastasia Sukhomlinova i fotograf Georgy Keimakh zaprzyjaźnili się podczas studiów na Wydziale Historycznym RSUH. Obaj lubili amerykańską historię i fotografię, a kiedyś zobaczyli prace słynnego afroamerykańskiego fotografa z początku XX wieku - Jamesa Van Der Zee, który był właścicielem popularnego studia fotograficznego Harlem.
Czytaj Więcej
Rosyjski Pointe: Baletki, które podbiły USA
Wykonane przeze mnie

Rosyjski Pointe: Baletki, które podbiły USA

Urodzona w Petersburgu Alexander Efimov przeprowadziła się do Stanów Zjednoczonych w wieku 16 lat, aw wieku 20 lat zarejestrowała rosyjską firmę Pointe, która specjalizuje się w butach baletowych, ubraniach i akcesoriach. Zaczęła od zakupów od rosyjskich producentów, ale potem zaczęła tworzyć własne kolekcje. Rynek amerykański został już zdobyty, teraz zmierza do Europy.
Czytaj Więcej