Zakup tygodnia

Kurtka Monki Cloud

Wybór odzieży wierzchniej na zimę powinien być traktowany ze szczególną ostrożnością - w końcu musisz przejść przez następne pięć miesięcy w ciepłym parku lub kurtce puchowej. Nie oznacza to, że zakup kurtki zimowej spowoduje poważne wydatki. Śliczne - a co najważniejsze, umiarkowanie ciepłe - puchowe kurtki dawno temu nauczyły się robić nawet masowy rynek.
Obszerna chmura chmur Monki została wypuszczona zeszłej zimy - potem kurtki wyprzedały się w ciągu kilku dni. Tym razem szwedzki rynek masowy starannie się przygotował, dodając kilka nowych odcieni i rozpoczynając sprzedaż od połowy października. Oprócz tradycyjnie praktycznej czerni kurtka jest prezentowana w oburzająco wesołym różu. Istnieje również model w musztardowym odcieniu w dużej klatce, przypominający wzór na twoim ulubionym wełnianym kocu.

Kurtka Monki nie jest tak ciepła jak modele puchowe (można je znaleźć w Uniqlo na tym samym rynku masowym), ale pewnie radzi sobie z temperaturami do minus 5 stopni, szczególnie jeśli nosisz ją z cienką kamizelką puchową lub obszernym wełnianym swetrem.

Koszt kurtki wynosi 5000 rubli.

Obejrzyj wideo: Leon - Znajomości prod. Kamska (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Zakup tygodnia, Następny Artykuł

Zaplanuj dla przyjemności
Dobry nawyk

Zaplanuj dla przyjemności

Życie wokół mówi o dobrych nawykach i prostych czynnościach, które ostatecznie mogą uczynić życie lepszym. W nowym wydaniu - o tym, dlaczego ważne jest dodawanie do pamiętnika nie tylko spotkań roboczych, ale także małych (i dużych) przyjemności. Anastasia Derbasova, redaktor naczelna Huntflow W ciągu ostatnich kilku lat dużo pracowałem i aby nie stracić zmysłu obciążenia, wymyśliłem własny motywator: „Płonący termin nie przeszkadza hedonizmowi”.
Czytaj Więcej
Poświęć 15 minut na prace domowe w dni powszednie
Dobry nawyk

Poświęć 15 minut na prace domowe w dni powszednie

Życie wokół mówi o dobrych nawykach i prostych czynnościach, które ostatecznie mogą uczynić życie lepszym. Masza Shatalina, redaktorka sekcji „Dom” i „Dzieci” Wszyscy wiedzą o tym, że w weekend trzeba całkowicie się przełączyć, zrelaksować i odzyskać jak najwięcej przed nowym tygodniem pracy. Ale często sobotę i niedzielę spędza się na sprzątaniu domów, przeglądaniu i przeładowywaniu rzeczy oraz zakupach artykułów spożywczych w supermarkecie.
Czytaj Więcej
Trzymaj gadżety w porządku
Dobry nawyk

Trzymaj gadżety w porządku

Życie wokół wciąż mówi o dobrych nawykach i prostych czynnościach, które ostatecznie mogą uczynić życie lepszym. W nowej wersji - proste nawyki cyfrowe, które pomogą przedłużyć żywotność smartfonów, tabletów i laptopów. Denis Mateev Dyrektor wykonawczy Good Deeds Service Wszyscy jesteśmy bardzo zdenerwowani, gdy urządzenia elektroniczne przestają spełniać nasze oczekiwania: zamiast pracować na pełnych obrotach, psują się, zwalniają i są atakowane przez hakerów.
Czytaj Więcej
Noś kosmetyki w próbnikach
Dobry nawyk

Noś kosmetyki w próbnikach

Życie wokół mówi o dobrych nawykach i prostych czynnościach, które ostatecznie mogą uczynić życie lepszym. Dziś rozumiemy, jak złożyć przydatną i kompaktową kosmetyczkę na każdą okazję, minimalizując jej zawartość. Tekst Julia Radkevich Ekaterina Slyadneva autorka kanału telewizyjnego Beauty for 300 Nie bój się prosić o próbki narzędzi, które lubisz.
Czytaj Więcej