Zakup tygodnia

Plecak Eastpak Golden

Sklep internetowy Farfetch, we współpracy z blogerką Charles Lam i stylistką Veronicą Lee, opracował krótki przewodnik po Hongkongu - poświęcony chińskiemu nowemu rokowi, który obchodzony jest 28 stycznia 2017 roku.

Lam i Lee rozmawiają o zabytkach miasta, do których rzadko docierają niedoświadczeni turyści, a także o najlepszych imprezach poświęconych Rokowi Koguta, doradzając, jaki obraz wybrać na konkretne wydarzenie.

Na przykład lista miejsc do odwiedzenia obejmuje najlepszą cukiernię w mieście Jouer Atelier, połączoną z małym sklepem, bar Tai Lung Fung, w którym można spotkać lokalnych celebrytów i restauracji w porcie Aberdeen Harbour. Lam doradza zakładowi fryzjerskiemu w amerykańskim stylu retro i Tung Choi Street, na której odbywa się najsłynniejszy chiński rynek.

Wybór obrazów w różnorodności nie jest gorszy niż sam przewodnik. Oto różowa cekinowa spódnica oraz torby z haftem z nadrukiem i jasnymi pomponami oraz złote brokatowe kulisy z szkarłatnymi trenczami w stylu vintage. Faceci polecają złote akcesoria i buty, praktyczne anoraki i klasyki, takie jak skórzane kurtki i dżinsy.

Eastpak,6 389 rubli

Jednak złoty plecak Eastpak był najbardziej wszechstronnym (a jednocześnie niedrogim) przedmiotem w selekcji. Po pierwsze, plecak jest być może najbardziej użyteczną rzeczą na wycieczce: przy odpowiednim pragnieniu i umiejętności prawidłowego pakowania rzeczy może zastąpić walizkę. Po drugie, plecaki zawsze były sukcesem marki, a Pak'r jest najpopularniejszym modelem, który firma wypuszcza na rynek w nowych odcieniach i materiałach od roku. Wreszcie, 30-letnia gwarancja dotyczy wszystkich plecaków Eastpak.


Cover: farfetch.com

Obejrzyj wideo: DIY Backpack Bonanza Roundup with Mr. Kate (Grudzień 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Zakup tygodnia, Następny Artykuł

Wygląd: Anna Pchelkina, wydawca
Styl

Wygląd: Anna Pchelkina, wydawca

Raz w tygodniu redakcja fotografuje jednego ze znajomych mieszkańców miasteczka na ulicy i jednocześnie prosi, aby powiedzieć, jakie marki ma na sobie, gdzie je kupił i gdzie woli kupować ubrania. Dziś Anna Pchelkina, która pracuje w wydawnictwie Condé Nast, stała się bohaterką kolumny „Wygląd” - została sfotografowana wczesnym rankiem w Patriarch Ponds.
Czytaj Więcej
Wygląd: Olga Samodumova, założycielka projektu Peremotka
Styl

Wygląd: Olga Samodumova, założycielka projektu Peremotka

Co tydzień redakcja prosi jednego ze znajomych Moskali o zrobienie zdjęć na ulicy i powiedzenie im, jakie marki ma na sobie, gdzie je kupił i gdzie woli kupować ubrania. W tym tygodniu Życie wokół fotografowała Olga Samodumova na moście Kuznetsk. 40-letnia Olga Samodumova, współzałożycielka marki Denis Simachev, autorka projektu Peremotka Prawie nie kupuje nowoczesnych designerskich ubrań, woli kostiumy vintage i etniczne, które zamawia u krawców w Afryce i Azji.
Czytaj Więcej
Wygląd (Petersburg): Anna Konstantinova, kredens
Styl

Wygląd (Petersburg): Anna Konstantinova, kredens

W cotygodniowej kolumnie „Wygląd” Życie wokół robi zdjęcia znajomym mieszkańcom miasta na ulicy i prosi ich, aby powiedzieli ci, jakie marki noszą i co myślą o sklepach w Petersburgu. W tym tygodniu sfotografowaliśmy Annę Konstantinową na placu Powstania. Konstantinova Anna 25 lat, dekoratorka, kredens na okno Robi zakupy między rzeczami, uwielbia nakładanie warstw na Annę: płaszcz Mango, szal ze Sri Lanki, kombinezon i koszulka Zara, trampki i sweter H&M, torba Marakesh, etui na telefon i okulary Uterque Płaszcz Mango Kupiłem kilka lat temu w sklepie.
Czytaj Więcej
Wygląd (Petersburg): Oksana Devochkina, grafik
Styl

Wygląd (Petersburg): Oksana Devochkina, grafik

Co tydzień redaktorzy „Life” robią zdjęcia znanych mieszkańców na ulicy i proszą ich o wskazanie, gdzie kupują rzeczy i dlaczego. W tym tygodniu spotkaliśmy się z Oksaną Devochkiną w „Czarnej rzece”. Oksana Devochkina Dyrektor artystyczny projektu Godesigner.ru Lubi kupować rzeczy w Chinach, ale częściej robi to w Helsinkach.
Czytaj Więcej