Zakup tygodnia

Levi's Commuter Jacket

London Design Museum nominowało nominowanych do nagrody Designs of the Year Award. Należą do nich zatyczki do uszu The Pilot firmy Waverly Labs, hidżab treningowy Nike, pop upstations do obsługi albumu Life of Pablo Kanye Westa i 59 innych projektów w sześciu kategoriach od transportu po projektowanie cyfrowe.

Na krótkiej liście znalazło się także opracowanie Google i Levi's - inteligentnych jeansów z linii Commuter stworzonych przez markę dla fanów najbardziej przyjaznego dla środowiska sposobu podróżowania - roweru. Na rękawie kurtki Trucker Jacket znajduje się klips z nadajnikiem Bluetooth, wchodzący w interakcję z którym właściciel może wydawać polecenia smartfonowi. Pozwala wybrać trasę, odbierać połączenia i sterować odtwarzaniem muzyki bez odrywania wzroku od drogi. W sklepach elegancka kurtka od korporacji dobrego i dżinsowego dinozaura trafi do sprzedaży jesienią w cenie 350 USD. Ale ten sam model Levi's Commuter, który ma wszystkie zalety nominowanego do Designs of the Year, z wyjątkiem inteligentnego klipsa, można kupić w tę sobotę za pół ceny.

Cena promocyjna

7 190 rubli


Wodoodporna i odporna na zabrudzenia kurtka - marzenie rowerzysty - bierze udział w corocznej Wyprzedaży Przyjaciół z rabatami do 70%, uzupełniając sezonową wyprzedaż w sklepie Ostrov. 19 sierpnia sprzedaż zostanie zlokalizowana w spółdzielni garażowej przy ulicy Bolszoj Lewszyński. Oprócz Levi's Commuter, za pół ceny i jeszcze bardziej opłacalne tutaj możesz kupić praktyczny Mac w wiatrówkach Sac, trampki Superga, produkty Patagonia i 20 innych marek. Jako bonus organizatorzy przygotowali dla gości ucztę - piwo z browaru Volkovskaya.

Popularne Wiadomości

Kategoria Zakup tygodnia, Następny Artykuł

Ostateczna wyprzedaż w Leform i Mango oraz 90% zniżki na rosyjskich projektantów
Cotygodniowe rabaty

Ostateczna wyprzedaż w Leform i Mango oraz 90% zniżki na rosyjskich projektantów

Zniżki Kursovoy Adres: Kursovoy per., 8 / 2b W sklepie z wieloma markami w Kursovy pereulok, gdzie sprzedaje się ponad 50 rosyjskich projektantów, od artykułów demokratycznych po luksusowe, rozpoczęła się całkowita sprzedaż. Z rabatami do 90%, możesz tutaj kupić rzeczy On Course, MUUS Lena Maksimova, Zazdrość, Urban Glass, Tonkilled i inne marki reprezentowane w multibrandzie.
Czytaj Więcej
Zniżki w Zara, Asos i I Am Studio
Cotygodniowe rabaty

Zniżki w Zara, Asos i I Am Studio

Każdego tygodnia Life around dowiaduje się, co nowego w sklepach w Moskwie i Sankt Petersburgu (a także online), i doradza, jakie specjalne oferty i promocje należy teraz wykorzystać. W nowym numerze - minus 30% na wszystko na odzież wakacyjną, podstawową i zimową za jedną trzecią ceny i zimową wyprzedaż na rynku masowym.
Czytaj Więcej