Zakup tygodnia

Buty Supreme x Dr. Kuny

W tym tygodniu przez Dr. Kuny natychmiast dwie dobre wiadomości. Po pierwsze, dziś na drugim piętrze centrum handlowego Atrium otwiera się pierwszy oficjalny rosyjski pop-up sklep tej marki. Po drugie, nowa współpraca Dr. Martens with Supreme. Oczywiście w Moskwie będzie można go kupić tylko u dealerów: na oficjalnej stronie amerykańskiej marki współpraca została wyprzedana.

Supreme x Dr. Kuny

168 euro


Tym razem Supreme dodała klasyczny niski model Dr. Kuny z gładkiej skóry z trzema parami oczek i podeszwą AirWair z haftem w kształcie serca przebitego mieczem i, oczywiście, logo na wkładkach. Buty są dostępne w trzech kolorach: czarnym, zielonym i czerwonym. Koszt nowych przedmiotów na oficjalnej stronie internetowej wynosił tylko 168 euro - prawie standardowa cena za zwykłe modele brytyjskiej marki (niektóre wysokie pary Dr. Martensa są sprzedawane po 150 funtów). Podobnie jak praktycznie każdy zakup Supreme, ta wersja ma potencjał na przyzwoitą inwestycję - w serwisie eBay cena pary wynosi już 250 USD i prawdopodobnie wzrośnie.

Obejrzyj wideo: Belle Delphine ATE me? LWIAY #0081 (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Zakup tygodnia, Następny Artykuł

Problem tkwi w kodzie: Gdzie znaleźć rozsądnych programistów
Zarządzanie

Problem tkwi w kodzie: Gdzie znaleźć rozsądnych programistów

Sharif Karmo Założyciel GetShopApp Rok temu naszym celem było stworzenie dobrego zespołu technicznego: wymagało to pięciu starszych programistów. Zaoferowaliśmy konkurencyjne warunki: wynagrodzenie rynkowe w wysokości 100 000-150 000 rubli i udział w programie opcji. Zaczęliśmy od tradycyjnej ścieżki: opublikowaliśmy wakat na wyspecjalizowanych stronach i zaczęliśmy przeglądać ciekawe CV.
Czytaj Więcej
Włam się: jak pompować ciało i mózg przy użyciu teorii naukowych
Zarządzanie

Włam się: jak pompować ciało i mózg przy użyciu teorii naukowych

W serii Doliny Krzemowej jeden z bohaterów przyznaje, że pracę z 48 godzinami pracy bez przerwy pomaga zestaw sody Mello Yello, ciasteczka Oreo i garść tabletek Adderal. Psychostymulanty - w tym przypadku kofeina, cukier i różnorodne amfetaminy - są integralną częścią życia wielu pracoholików. Najczęściej są podejmowane impulsywnie, na przykład podczas sesji lub nagłego wypadku w pracy.
Czytaj Więcej