Zakup tygodnia

Nowa kolekcja Kaws x Peanuts UT od Uniqlo

Dziś nowa kolekcja jest w sprzedaży w sklepach Uniqlo, stworzona przez artystę Kawsa i japońską markę komiksową Charlie Schulz w ramach linii UT. Czarno-białe bluzy, bluzy i T-shirty ze Snoopy będą sprzedawane we wszystkich markowych sklepach w Moskwie, Petersburgu, Niżnym Nowogrodzie i Kazaniu. Modele są prezentowane zarówno w kobiecych i męskich, jak i sylwetkach dzieci. Ceny wahają się od 599 rubli za dziecięcą koszulkę do 1,999 rubla za męskie bluzy.

Cena

1499 rubli


Poprzednia współpraca nowojorskiego artysty i Uniqlo, poświęcona także bohaterowi legendarnego komiksu, ukazała się tej wiosny. Ale kluczową postacią w obu wydaniach nie jest Snoopy, ale sam Kaws. Brian Donnelly to postać, której wymiary już dawno przekroczyły granice amerykańskiej sztuki ulicznej. Nie tylko wystawiał w renomowanych muzeach na całym świecie, ale także projektował modele stworzone z Nike, Vans, zaprojektował butelkę perfum Pharrell Williams x Comme des Garçons Girl i butelki Hennessy w linii Special, ozdobił torby Nancy Gonzalez i wykonał figurkę z nagrodą MTV i namalował okładkę albumu Kanye Westa „808s & Heartbreak”. Donnelly miał nawet własną markę odzieżową - Original Fake, która opuściła rynek w 2013 roku.

Wśród kolekcji, w które Kaws miał rękę, było kilka wydawnictw japońskiej marki BAPE. Został założony przez legendarnego japońskiego projektanta Nigo. Nawiasem mówiąc, to Nigo był dyrektorem kreatywnym linii Uniqlo UT po tym, jak w 2013 roku sprzedał swój udział we własnej firmie po 20 latach pracy.


Cover: Uniqlo

Obejrzyj wideo: Uniqlo KAWS X Peanuts Collection Pickups!!! Hypebeast Shopping. Black Friday Sales and Deals!!! (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Zakup tygodnia, Następny Artykuł

Problem tkwi w kodzie: Gdzie znaleźć rozsądnych programistów
Zarządzanie

Problem tkwi w kodzie: Gdzie znaleźć rozsądnych programistów

Sharif Karmo Założyciel GetShopApp Rok temu naszym celem było stworzenie dobrego zespołu technicznego: wymagało to pięciu starszych programistów. Zaoferowaliśmy konkurencyjne warunki: wynagrodzenie rynkowe w wysokości 100 000-150 000 rubli i udział w programie opcji. Zaczęliśmy od tradycyjnej ścieżki: opublikowaliśmy wakat na wyspecjalizowanych stronach i zaczęliśmy przeglądać ciekawe CV.
Czytaj Więcej
Włam się: jak pompować ciało i mózg przy użyciu teorii naukowych
Zarządzanie

Włam się: jak pompować ciało i mózg przy użyciu teorii naukowych

W serii Doliny Krzemowej jeden z bohaterów przyznaje, że pracę z 48 godzinami pracy bez przerwy pomaga zestaw sody Mello Yello, ciasteczka Oreo i garść tabletek Adderal. Psychostymulanty - w tym przypadku kofeina, cukier i różnorodne amfetaminy - są integralną częścią życia wielu pracoholików. Najczęściej są podejmowane impulsywnie, na przykład podczas sesji lub nagłego wypadku w pracy.
Czytaj Więcej