Zakup tygodnia

Noworoczna kolekcja biżuterii Avgvst

Marka Jekaterynburg wydała limitowaną edycję noworocznej kolekcji biżuterii „Cold”. Zawierał dziesięć wisiorków z talizmanami, ręcznie rzeźbionych z kryształu górskiego i oprawionych w białe złoto. Wisiorki wyglądają jak zamrożone postacie lodu: serce, księżyc, figa, ryba, piłka i inne. Zgodnie z ideą założyciela i projektanta Avgvst Natalii Bryantsevy, w każdej biżuterii możesz nadać własne znaczenie i życzyć ukochanej osobie (lub sobie).

Zawieszka „Kula”, 32 000 rubliZawieszka „Księżyc”, 24 000 RUBLWisiorek Hamsa, 27 000 rubliZawieszka „Ryba”, 24 000 rubliWisiorek „Seed”, 32 000 rubli

Natalia szczególnie ceni wielofunkcyjną biżuterię, a takie miejsce znaleziono również w nowej kolekcji. Tak więc część zawieszek można usunąć z łańcucha i założyć pierścień z jednym uchem.

Zawieszka do butelki, 27 000 rubliZawieszka „Kieł”, 24 000 rubliWisiorek „Fig”, 30 500 rubliZawieszka „Serce”, 27 000 rubliZawieszka „Skarabeusz”, 24 000 rubli

Limitowana kolekcja kapsułek „Cold” jest już w sprzedaży. Możesz kupić wisiorki z kryształu górskiego w sierpniowym sklepie na Patriarchach, w centralnym domu towarowym, na stronie internetowej marki oraz w monobrandach w Petersburgu i Jekaterynburgu.

Obejrzyj wideo: Moja kolekcja biżuterii opinie na temat: tous, kruk, lilou, zozodesign, dw, moccaloca, jubitom (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Zakup tygodnia, Następny Artykuł

Artplay organizuje festiwal surfowania Endless Summer
Ciekawe

Artplay organizuje festiwal surfowania Endless Summer

Festiwal kultury surfowania Endless Summer odbędzie się w Artplay Design Center w dniach 1 i 2 sierpnia. Organizatorzy wydarzenia mówili o tym wokół Life. Miejsce festiwalu zostanie podzielone na strefy tematyczne: zaimprowizowaną stację surfowania, scenę muzyczną, kącik gastronomiczny, rynek, salon kosmetyczny i strefę relaksu.
Czytaj Więcej
Jak minął Dzień Restauracji w Moskwie, Kijowie i Petersburgu
Ciekawe

Jak minął Dzień Restauracji w Moskwie, Kijowie i Petersburgu

18 maja w Rosji i na Ukrainie odbył się pierwszy Dzień Restauracji - festiwal dla amatorskich szefów kuchni i tych, którzy chcą spędzić cały dzień na świeżym powietrzu, rozdając wszystkim domowe posiłki. Istotą akcji jest to, że każdy zarejestrowany na oficjalnej stronie internetowej może otworzyć kawiarnię na jeden dzień: na dziedzińcu domu, na ulicy lub w parku.
Czytaj Więcej
Do wynajęcia sklep FOTT przy Dmitrovsky Lane
Ciekawe

Do wynajęcia sklep FOTT przy Dmitrovsky Lane

Lokale sklepu odzieżowego i obuwniczego FOTT przy ulicy Dmitrovsky są wynajmowane. O tym życiu wokół powiedziało źródło zaznajomione z sytuacją. „FOTT siedzi teraz w tym pokoju w porozumieniu. Jeśli pojawi się nowy najemca, opuści on teren do końca listopada. Ale ogólnie chcą pozostać w jednej części sklepu.
Czytaj Więcej