Chcę / mogę

Co kupić zamiast łodzi Balenciaga

W temacie „Chcę / mogę” Life around rozważa popularne rzeczy, buty i akcesoria z wysoką ceną i znajduje dla nich alternatywę budżetową.

Model butów Knife został włączony do kolekcji wiosna-lato 2018 i od tego czasu stał się przedmiotem pożądania wielu osób, podobnie jak trampki Track z Balenciaga. Buty to klasyczne łódki ze zwężoną peleryną, miękkimi draperiami i węzłem na plecach, a wysoki i cienki obcas przypomina nóż do krojenia lodu. Model występuje w różnych kolorach: klasyczna paleta, neon, a także z logo. Teraz można je znaleźć na wszystkich pokazach Balenciaga w ciągu ostatnich kilku lat - model jest nadal aktualny i sprawi, że każdy będzie wyglądał modnie.

SMS

Masza Ryba

Buty

Balenciaga

69 950 rubli


Pomimo 100% miękkiej skóry, tego modelu nie można nazwać wygodnym. Buty nadają się tylko na krótkie imprezy towarzyskie i sytuacje „od taksówki do taksówki”.

Na długie spacery, randki i pracę oferujemy alternatywę: łodzie marki N.early N.aked. Wszechstronny, elegancki i wygodny. Buty na elastycznej podeszwie, z elastycznym brzegiem, cienką wkładką ortopedyczną, anatomicznie prawidłowo umieszczoną piętą i podparciem łuku.

Biorąc pod uwagę opcję, która jest tańsza i zbliżona do cenionych czółenek Balenciaga, czarne buty Zara z dekoltem w szpic i satynowym topem będą dobrą alternatywą.

buty

N.early N.aked

27 500 rubli

buty

Zara

3 999 rubli

czytaj TAM, GDZIE WYGODNE:

Obejrzyj wideo: Malik Montana-1szy Nos (Styczeń 2020).

Popularne Wiadomości

Kategoria Chcę / mogę, Następny Artykuł

Dziewczyny w kulturystyce
Ludzie w mieście

Dziewczyny w kulturystyce

Dla większości sportowców odciążenie mięśni nie jest celem samym w sobie, ale środkiem do osiągnięcia wyniku. Ale nie dla kulturystów. Od miesięcy przestrzegają diety i trenują, aby pokazać się w całej okazałości na scenie, w przypadku dziewcząt - w kostiumie kąpielowym, na obcasach iz jasnym makijażem. Redaktorzy „Life wokół” rozmawiali ze sportowcami z Niżnego Nowogrodu o konkurencji, sprawiedliwości sędziów, życiu osobistym i hejterach, a także o tym, jak prawidłowo jeść i trenować, aby wygrać nagrody.
Czytaj Więcej
Pokaz tancerzy i pylon tancerzy w Irkucku
Ludzie w mieście

Pokaz tancerzy i pylon tancerzy w Irkucku

Taniec pylonowy i pokazy ze striptizem, nawet w 2019 roku, są nadal piętnowane. Czy wstydem jest tańczyć na słupie, jak publiczność reaguje na liczby z elementami erotyki i ile artystów podobnego gatunku może zarobić w Irkucku, Life zapytało łącznie trzech profesjonalnych artystów i choreografów.
Czytaj Więcej
„Schudnij!”: Irkuccy trenerzy fitness o „przebiśniegach” i szkoleniu online
Ludzie w mieście

„Schudnij!”: Irkuccy trenerzy fitness o „przebiśniegach” i szkoleniu online

Wraz z nadejściem wiosny kluby fitness wypełniają się przebiśniegami - ludźmi, którzy chcą pilnie uporządkować swoją sylwetkę. Życie wokół rozmawiało z trenerami z Irkucka o tym, jak odnoszą się do sezonowości w fitnessie, a także o trendach w 2019 roku i szaleństwie dla zdrowego stylu życia. Anastasia Shimokhina Doświadczenie trenerskie - 10 lat Wszyscy przychodzą i chcą okrągłego pięknego tyłka i płaskiego brzucha, to się nie zmienia.
Czytaj Więcej