Cotygodniowe rabaty

Sprzedaż w Grunge John Orchestra. Wybuch, Wstyd Wstydu za pół ceny i zniżki na pierwszy nowy rok

Rabaty

Grunge John Orchestra. Wybuch

grungejohn

W flagowym sklepie Grunge John Orchestra. Eksplozja na Nikitsky Boulevard oraz na stronie internetowej krajowej marki znanej przede wszystkim z zaawansowanych technologicznie kurtek i parków oferuje obecnie zniżki nawet do 30% na wszystkie artykuły z tej kolekcji jesienno-zimowej. Tak więc niektóre modele marek spadły o prawie 15 tysięcy rubli. Ponadto rabaty ze sprzedaży zostaną połączone z osobistymi rabatami na karcie klienta. I Sylwester Grunge John Orchestra. Explosion ponownie wypuściło limitowaną edycję kobiecego parku z jednego z pierwszych programów marki. Model wykonany z naturalnej szczotkowanej wełny z dodatkiem lnu, ocieplony naturalnym puchem gęsim i ozdobiony futrem szopa pracza. Tylko sześć sztuk jest już w sprzedaży w flagowym sklepie grunge John Orchestra. Wybuch Cena emisji wynosi 77.600 rubli.

KM20

km20

W moskiewskim sklepie koncepcyjnym rozpoczęła się zimowa wyprzedaż. Ceny asortymentu rosyjskiej marki Walk of Shame spadły o połowę, a przy 30% rabacie możesz kupić przedmioty Vetements, Y / Project, Ashish, Craig Green i Nina Donis. Przypominamy również, że na stronie KM20 nadal znajduje się sekcja noworoczna, w której można wybrać strój noworoczny lub prezenty dla bliskich ze zniżką.

Tommy Hilfiger

Tommy

Na stronie amerykańskiej marki z 30% rabatem możesz kupić spódnice, sukienki, kurtki bomber i pikowane kurtki, dżinsy, koszule, kurtki puchowe i inne rzeczy z kolekcji damskiej, męskiej i dziecięcej. Nawiasem mówiąc, w pierwszym dominuje wiecznie uroczysty aksamit.

Nikt

nikt

W sieci wielu marek No One rabaty na buty zimowe osiągnęły 50%. Tak więc za pół ceny można kupić zarówno praktyczne buty See by Chloé, jak i opcje publikacji, na przykład Casadei na kolanach. Zniżka dotyczy zarówno modeli męskich, jak i żeńskich.

Sklepy Mir

mirstores

Marka markowych ubrań i akcesoriów damskich zaczęła sprzedawać rzeczy z 18% rabatem. Wśród pozycji sprzedaży teraz znajdziesz broszki, kolczyki i dławiki z kwiatami, swetry, szaliki, swetry rozpinane i golfy. A od 1 stycznia rabaty z części asortymentu wzrosną do 68%.

Tom krawiec

tom-tailor-online

Wszystkie sklepy Tom Tailor i strona internetowa marki mają rabaty do 50%. Dotyczy to koszulek, bluz, dżinsów, swetrów, spódnic, sukienek koktajlowych i akcesoriów oraz akcesoriów. Sprzedaż obejmuje kolekcje damskie i męskie.

Williams Et Oliver

Williams-Oliver

Od 1 stycznia do 14 stycznia nowego roku Williams Et Oliver będzie miał 50% zniżki na porcelanowe naczynia Dunoon i Lenox, ceramikę z certyfikatem International, wszystkie wyroby piekarnicze Silikomart, Ladelle i Birkmann, włoskie szkło Vidivi i IVV markowe tkaniny Garnier-Thiebaut i Harman.

Wydarzenia

Let Them Sale by Vintage Association

Adres: św. Pokrovka, 17

W sylwestra, dziś i jutro, Strogo Vintage sprzedaje kolekcję zimową: swetry z angory i moheru oraz kolorowe kurtki puchowe, koszule, dżinsy i eleganckie sukienki, wełniane spódnice i obszerne kurtki oraz letnie dodatki dla tych, którzy wybierają się nad morze. Wśród marek premium w sklepie Pokrovka znajdziesz Fendi, Chloé, Gucci, YSL, Max Mara, Roberto Cavalli i Versace. Wszystkie projekty stowarzyszeń w stylu vintage wezmą udział w sprzedaży, która jeszcze bardziej wzrosła tej jesieni: Strogo Vintage, Cream, Vintage Salon N. Bonaparte, Past Perfect, Kitsch Vintage Clothing, Raise Some Store, Total.Vintage i nasi ukochani przyjaciele Mix & Match Vintage. Ceny - od 500 rubli. Wszystkie szczegóły są tutaj.

Zamykanie Misii

25 grudnia sklep tenisowy Misia na Bolszaji Dmitrowce został zamknięty. Ale zespół projektowy zachęca i obiecuje, że sklep koncepcyjny zostanie otwarty w styczniu z nowymi markami w nowej lokalizacji. Ponadto Misia planuje zagłębić się w proces tworzenia własnej kolekcji. Nowy adres sklepu nie został ujawniony.


Cover: Sklepy Mir

Popularne Wiadomości

Kategoria Cotygodniowe rabaty, Następny Artykuł

Nowe muzeum otwiera burgery Ketch Up
Ciekawe

Nowe muzeum otwiera burgery Ketch Up

Restauracja Ketch Up Burgers zostanie otwarta na drugim piętrze budynku, w którym znajduje się Nowe Muzeum. O tym życiu wokół opowiedzieli przedstawiciele instytucji. Nowy burger stanie się czwartym punktem sieci w Petersburgu. Trzej inni pracują przy Liteiny Avenue, Leo Tołstoj i Engels Avenue. Ketch Up Burgers Adres: 6. linia B.
Czytaj Więcej
Oyster Bar otwarty w Gorky Park
Ciekawe

Oyster Bar otwarty w Gorky Park

Oyster Bar, kawiarnia specjalizująca się głównie w ostrygach, została uruchomiona w Pioneer Pond w Gorky Park. Jak powiedział kierownik restauracji Life wokół, Oyster Bar to bar ostrygowy w klasycznym znaczeniu: „Główny nacisk kładziony jest na ostrygi - w restauracji będzie ich około 15 - i ryby”.
Czytaj Więcej
Co robić w Moskwie wieczorem 1 lipca
Ciekawe

Co robić w Moskwie wieczorem 1 lipca

Wieczorem w piątek, 1 lipca, w Moskwie odbędzie się kilka wykładów, imprez i pokazów filmowych. Życie w okolicy mówi ci, co robić w mieście po pracy. Imprezy Grisha Nelyubin, Enthusiast Records, Timur Omar Co: Impreza z nowym programem DJ Grigory Nelyubin, duet KWC92 i zestawy winylowe przedstawicieli Enthusiast Records.
Czytaj Więcej
Nowe miejsce: rynek
Ciekawe

Nowe miejsce: rynek

Właściciele sieci restauracji Meatball otworzyli kawiarnię Marketplace na Nevsky Prospekt z wysokim poziomem kuchni. Na rynku gotują przed gośćmi tylko ze świeżymi produktami, czasem nawet od rolników. Zgodnie z pomysłem twórców nowa instytucja powinna przypominać rynek, na którym można kupić jedzenie z całego świata, od woka po francuskie bułeczki.
Czytaj Więcej