Cotygodniowe rabaty

Kolekcja muzułmańskich Streetwear i dodatkowe zniżki na ceremonii otwarcia

Rabaty


Ostrov

ostrov

W moskiewskim sklepie internetowym (dostawa kurierska do Petersburga) od 25 do 27 maja specjalna oferta obowiązuje dla całej gamy tenisówek i trampek. Modele z poprzednich kolekcji można kupić ze zniżką do 40%, a kod promocyjny SNEAKER20 (odpowiednio 20%) obowiązuje w przypadku butów w tym sezonie. Dostępne - Fila i Asics Tiger, Diadora i Affex, Native i Superga.

Ceremonia otwarcia

otwarcie ceremonii

W amerykańskim sklepie internetowym Ceremonia Otwarcia sprzedają rzeczy nie tylko i nie tyle marki o tej samej nazwie, ale także inne (młode, nie banalne - zawsze jasne) marki z całego świata. Do 28 maja w dziale sprzedaży obowiązuje dodatkowy rabat 20% na kod promocyjny ocextra20. Jest dostawa do Rosji: zwykle kosztuje ponad 2500 rubli, ale teraz kosztuje mniej niż 700, nie przegap tej sprawy.

Comme des garçons

Comme-des-Garcons

Adres: Nevsky Prospect, 156

W butiku i na stronie internetowej oddziału Comme des Garçons w Petersburgu kontynuowana jest sprzedaż sezonowej kolekcji cenionej japońskiej marki. Wielkość rabatów wynosi 50%.

Nowe kolekcje


Novaya

novayawear

W sklepie internetowym marki Petersburga Novaya, o której pisaliśmy o ostatniej jesieni, sprzedaż kolekcji letniej rozpoczęła się bardzo korzystnie. Te rzeczy nie są przeznaczone dla dusznych plaż - są raczej dostosowane do pogody w Petersburgu. Najbardziej lubimy lekki kombinezon oversize (8600 rubli). Co szczególnie interesujące: kampania z letnią kolekcją nakręcona na Dumskiej - głównej ulicy do picia w Petersburgu; Możesz to zobaczyć tutaj.

„CXP / Kara za przestępstwo”

kara kryminalna

Ciekawy zwrot w rozwoju marki Sankt Petersburg, która jest szyta w koloniach (czytaj wywiad z jej założycielami tutaj): część wpływów z nowej kolekcji zostanie przeznaczona na fundusze charytatywne. Kolekcja nosi nazwę „Rozdział III”. Głównymi źródłami inspiracji były podobno „Powstanie dekabrystów z 1825 r., Filmy Solaris i Blade Runner, a także cyberprzestępczość, fast food i heavy metal”. Sprzedaż pierwszego spadku już się rozpoczęła, w czerwcu i lipcu będą jeszcze dwa.

Yand

yandwear

Petersburska marka YAND (Your Amazing Namaz Dress), założona w 2015 roku przez projektantkę Setę Yandieva z udziałem producenta Aurora Fashion Week Artem Balaev, wydała kolekcję muzułmańskich ubrań ulicznych. „Jest to odzież codzienna dla kobiet, która spełnia zarówno wymogi tradycji religijnych, jak i wymagania mieszkańców nowoczesnego miasta - niezależnie od religii” - wyjaśniają autorzy. Kolekcja obejmuje sukienki wykonane z grubego materiału, spódnice maxi, bluzy. Ceny: od 2500 rubli za spódnicę do 12 500 rubli - za kurtkę.

Lena Maximova

lenamaksimova

Prawie za nimi tęsknili: projektantka z Petersburga Lena Maximova, specjalizująca się w koncepcyjnej odzieży damskiej, wydała ograniczoną kolekcję mułów w połowie maja. Skóra (są ozdobione kwiatami, są czarno-białe) kosztuje 12 tysięcy rubli, jedwab - 16 tysięcy.


Cover: kara kryminalna

Popularne Wiadomości

Kategoria Cotygodniowe rabaty, Następny Artykuł

Nowa wyprzedaż w Au Pont Rouge i minus 30% na wszystkie buty Afour
Cotygodniowe rabaty

Nowa wyprzedaż w Au Pont Rouge i minus 30% na wszystkie buty Afour

Au Pont Rouge Adres: Nab. Moika River, 73 aupontrouge Au Pont Rouge rozpoczął nową fazę sprzedaży online i offline: teraz rabaty na kolekcję letnią osiągają 70% (a na poprzednich - nawet 90%). Na przykład męska kurtka khaki od The New Designers, która jest zdecydowanie przydatna jesienią, kosztuje 5550 rubli zamiast 11100, a koszula damska Isabel Marant - 11940 rubli zamiast 39800.
Czytaj Więcej
W sprzedaży w Asos w Trends Brands i Les 'Store
Cotygodniowe rabaty

W sprzedaży w Asos w Trends Brands i Les 'Store

Każdego tygodnia Life around dowiaduje się, co nowego w sklepach w Moskwie i Sankt Petersburgu (a także online), i doradza, jakie specjalne oferty i promocje należy teraz wykorzystać. Nowy numer obejmuje krótką wyprzedaż w Les Lesi Paramonova, specjalną ofertę na Asos, minus 70% w Trends Brands oraz kolejną kolekcję Uniqlo i Ines de la Fressange.
Czytaj Więcej