Ciekawe

Shuvakish Show and Hard Store, Anteater Anoraki za 1500 i Siammsiamm Sale

Rabaty


Hard store

Promocja obowiązuje w sklepie z marką odzieży ulicznej do 23 września: przy zakupie dwóch lub więcej produktów, drugi i następny produkt otrzymają 20% zniżki. Ponadto, do 23 września, istnieje możliwość zakupu dowolnego anoraka Anteater za 1599 rubli zamiast 2999 rubli.

Ciasto

W Spring Pie kontynuowana jest sprzedaż kolekcji wiosenno-letniej: rabaty na część asortymentu w sklepie na Malaya Dmitrovka sięgają 60%. Na przykład lekka kurtka Norse Projects kosztuje teraz 12 tysięcy rubli zamiast 24 tysięcy rubli, ciemnoniebieska sukienka Libertine-Libertine - 7 700 rubli zamiast 15 400 rubli, spódnica Soeur - 5 200 rubli zamiast 10 400 rubli.

W części męskiej pozostawiono także rzeczy, które można nosić jesienią. Tak więc płaszcz przeciwdeszczowy Bleu de Paname będzie kosztował 8 tysięcy rubli zamiast 16 tysięcy rubli, koszula Garbstore - 6250 rubli zamiast 12500 rubli, spodnie YMC - 6750 rubli zamiast 13500 rubli.

SiammSiamm

W sklepie marki Jekaterynburg sprzedaż z rabatami do 70%, w tym niektóre rzeczy z nowej kolekcji. Na przykład możesz kupić czarny baskijski „Kruk” za 2450 rubli zamiast 4900 rubli i asymetryczną koszulę za 2250 rubli zamiast 4500 rubli.

Wylot

W sklepie internetowym z markową odzieżą jest wyprzedaż ze zniżkami do 80%. Na przykład, skórzane buty Gucci na kolanach można kupić za 36 000 zamiast 122 000 rubli, a bawełniany płaszcz z delirium duńskiego Libertine - za 24 tysiące zamiast 121 tysięcy rubli.

Nowy


Puma x Han Kjøbenhavn

Puma prezentuje trzecią wspólną kolekcję z duńską marką Han Kjøbenhavn. Jeśli chodzi o ubrania, zalecamy zwrócenie uwagi na park, obszerną kurtkę bomber z sztruksowymi kieszeniami i luźne spodnie dresowe.

Puma x Han Kjøbenhavn 16 990 RUBL

Jeśli chodzi o buty, tym razem współpraca obejmowała tylko cztery sylwetki: Basket Han (8990 rubli), Breaker Mid Han (11990 rubli), Avid Han (10990 rubli), a naszym ulubionym jest Trailfox Disc Han (12990 rubli) )

Puma x Han Kjøbenhavn12 990 RUBL

Ubrania i buty ze współpracy można już kupić u wybranych sprzedawców detalicznych oraz na oficjalnych stronach internetowych Puma i Han Kjøbenhavn.

Przyjemności x Patrick Nagel

Przyjemności Marka odzieży ulicznej w Los Angeles uruchomiła kolekcję kapsułek z nadrukami Patricka Nagela. Prace artysty znajdują się w złotym funduszu amerykańskiej popkultury lat 80. Pojawiły się w wielu dużych publikacjach, na billboardach, a nawet na okładkach albumów muzycznych („Rio” Durana Durana).

Przyjemności x Patrick Nagel3 490 RUBLES

Możesz kupić kolekcję kapsułek Pleasures z nadrukami Patricka Nagela na stronie internetowej Kixbox.

Converse x bershka

Converse stworzył ekskluzywną kolekcję dla Bershka. Kapsułka zawiera cztery interpretacje klasycznych trampek: czerwoną i beżową - od tkaniny z nadrukami w gwiazdki, beżową i czarną - od wełny po klatkę.

Converse x bershka6 599 RUBLES

Możesz uzupełnić obraz o rzeczy z linii odzieży, którą Bershka wydała specjalnie dla modeli współpracy trampek. Możesz już kupić buty z kolekcji kapsułek w sklepach sieci, a także na stronie internetowej marki.

Wydarzenia


Koloseum

Od 13:00 do 23:00 przestrzeń kina zmieni się w konceptualny świat pierestrojki w proteście dzięki pokazowi filmu Kurier. O 20:00 w zabytkowej stacji Shuvakish odbędzie się wspólny pokaz mody z Hard Store.

Oui non sis

Odprężony sklep z odzieżą damską został przeniesiony do nowej lokalizacji i zostanie oficjalnie otwarty 27 września o 19:00. Ci, którzy chcą wziąć udział w wydarzeniu, mogą przybyć pod adres Lenina, 38a, biuro 522.

czytaj TAM, GDZIE WYGODNE:

Facebook

Instagram

VK

Twitter

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Urodziny Rabitsy, Life at regatta i Claude Lantsman's Napalm show
Weekend

Urodziny Rabitsy, Life at regatta i Claude Lantsman's Napalm show

Film Olgi Darfi „I Am Gagarin” Pokazy filmowe „Napalm” Dokument o miłości sprzed pół wieku, który został zebrany krok po kroku przez autora „Shoa” Claude'a Lantsmana. To historia krótkiego spotkania, które zmieniło życie dwóch osób - Francuza i pielęgniarki Koreańskiego Czerwonego Krzyża. Film został po raz pierwszy zaprezentowany w zeszłym roku na festiwalu filmowym w Cannes i zebrał wiele entuzjastycznych odpowiedzi.
Czytaj Więcej
Retrospektywa Wima Wendersa, wystawa Pepperstein, powrót The X-Files
Weekend

Retrospektywa Wima Wendersa, wystawa Pepperstein, powrót The X-Files

Dokąd pójść „Łowcy marmurowych głów (Archeologia przyszłości)” Kiedy: 28 stycznia - 28 lutego Gdzie: Muzeum badań Rosyjskiej Akademii Sztuki (nasyp Universitetskaya 17) Koszt: 200 rubli Pierwsza wystawa wpływowego rosyjskiego artysty Pavla Peppersteina w Petersburgu od dziewięciu lat, który w zeszłym roku ustanowił osobisty rekord, gdy jego praca opuściła aukcję za 165 tysięcy euro.
Czytaj Więcej
Koncerty Zemfiry i „Talnika”, wystawa sztuki odwilży i „targu Lambada”
Weekend

Koncerty Zemfiry i „Talnika”, wystawa sztuki odwilży i „targu Lambada”

Wystawa „Odwilż w Moskwie: 1953–1968” Wielkoskalowy projekt Muzeum Moskiewskiego na temat sztuki i kultury odwilży. Obrazy i rysunki, projekty architektoniczne, plakaty filmów Kozintseva i Tarkowskiego, pierwsze wydania poetów lat sześćdziesiątych i przedruki zrehabilitowanych modernistów współistnieją z artefaktami, które przenoszą obraz czasu - plakaty na temat eksploracji przestrzeni, mebli, urządzeń i odzieży.
Czytaj Więcej