Zarządzanie

Zuckerberg oddzwoni: Jak zarabiać na informacjach z sieci społecznościowych

Aby zarabiać na informacjach uzyskanych z sieci społecznościowych, nie musisz sprzedawać ich na podejrzanych stronach i odczuwać wyrzuty sumienia. H&F znalazł aplikacje dla paranoicznych, sentymentalnych intelektualistów i dzieci, które ułatwiają życie użytkownikom sieci społecznościowych i ich twórcom.

Passmywill

CO TO JEST

Wykonawca dla sieci społecznościowych

 

Ile to kosztuje

Darmowe

Twórcy projektu PassMyWill zastanawiali się, co stanie się ze wszystkimi kontami w sieciach społecznościowych i e-mailach tej osoby po jego śmierci, i stworzyli okazję do złożenia testamentu online. Po rejestracji użytkownik łączy swoje konta Facebook i Twitter z usługą, a program zbiera informacje o tym, jak często jego strony w sieciach społecznościowych są aktualizowane i jaka jest treść postów.

Gdy aktywność zostaje nagle przerwana, użytkownik otrzymuje wiadomość e-mail z pytaniem, czy nie żyje. Jeśli nie odpowiesz na list w odpowiednim czasie, program stwierdza, że ​​musi być już martwy, i wysyła listę haseł ze swoich stron w sieciach społecznościowych i elektronicznych skrzynkach pocztowych do bliskiego przyjaciela lub krewnego. Nawiasem mówiąc, bezpieczeństwo haseł w bazie danych jest gwarantowane przez specjalnie opracowany system szyfrów, których klucz jest przechowywany tylko na komputerze użytkownika, a nawet administracja samej usługi nie może uzyskać do niej dostępu.

 

Timehop

CO TO JEST

Usługa, która zbiera stare posty w sieciach społecznościowych i wysyła je na pocztę

 

Ile to kosztuje

Darmowe

Timehop ​​to bezpłatna usługa, która zapewnia dostęp do Twojej aktywności w sieciach społecznościowych, łączy zameldowania w Foursquare, statusy i zdjęcia z Facebooka i Instagrama, posty z Twittera, które opublikowałeś kilka lat temu, i wysyła je do Ciebie w codziennych listach. Ponadto możesz udostępniać swoją przeszłość innym użytkownikom aplikacji.

Według twórców ich projekt jest analogiem do oglądania starych zdjęć. Aplikacja jest dystrybuowana bezpłatnie, aw październiku firmie udało się przyciągnąć inwestycje w wysokości 1,1 miliona dolarów. Warto powiedzieć, że aplikacja może uzyskać informacje aż do samego początku aktywności społecznościowej użytkownika, nawet jeśli dane te nie są już dostępne w samej sieci społecznościowej.

 

Badabing!

CO TO JEST

Wyszukaj zdjęcia plażowe znajomych w sieciach społecznościowych

 

ile

$1,99

Najwyraźniej nazwa aplikacji pochodzi od klubu ze striptizem ze słynnej serii gangsterskiej „Soprano Clan”. Miejsce docelowe Badabing! - dokładna inspekcja zdjęć znajomych w sieciach społecznościowych i poszukiwanie tych, na których są rejestrowane w bikini, bieliźnie, a nawet nago. Wszystko, czego potrzebujesz, to zalogowanie się za pomocą konta na Facebooku, wskazanie imion znajomych (lub dziewczyn), na których chcesz oskarżyć, i odczekanie kilku minut. Po udanym wyszukiwaniu możesz dodać do ulubionych swoje ulubione zdjęcia.

Na pierwszy rzut oka może to wydawać się inwazją na życie osobiste, ale technicznie aplikacja po prostu szuka zdjęć, które Twoi znajomi dodali do publicznej wiadomości. Morał: Nie przesyłaj zdjęć na Facebooka, chyba że chcesz, aby ktoś je zobaczył. Zwłaszcza jeśli masz na nich nadruk bez spodni.

Goobit

CO TO JEST

Sieć społecznościowa dla prześladowców

 

Ile to kosztuje

Darmowe

Nie tak dawno temu amerykańska sieć społecznościowa dla dzieci Everloop, która otrzymała wsparcie od inwestorów w wysokości ponad trzech milionów dolarów, ma aplikację mobilną o nazwie Goobit. Aplikacja posiada wszystkie niezbędne usługi, które pozwalają dzieciom nauczyć się komunikować w sieciach społecznościowych: możliwość udostępniania zdjęć, filmów, muzyki, pisania sobie wiadomości i publikowania statusów. Istnieje jednak cecha wyróżniająca, która może się podobać szczególnie niespokojnym dzieciom - wirtualne sztuczki lub głupoty. Istnieje wiele okazji, aby oszukać przyjaciela: dziecko może rzucić ciastem w drugiego, a wyświetlacz jego iPhone'a będzie posmarowany od wewnątrz resztkami kremu lub wysłać list z owadami i robakami. Aby matki były spokojne, aplikacja ma wbudowany system ochrony dzieci przed nieprzyzwoitym językiem.

 

Stado

CO TO JEST

Sposób udostępniania
wspólne zdjęcia

 

Ile to kosztuje

Darmowe

Nowa aplikacja od twórców popularnej usługi Bump, która umożliwia przesyłanie zdjęć do komputera przez uderzenie w telefon spacją. Flock umożliwia natychmiastowe udostępnianie zdjęć znajomym bez ich sortowania lub wysyłania. Usługa samodzielnie określa znajomych użytkowników, którzy zostali przechwyceni na jego zdjęciach, i tworzy wspólny album, który zawiera również zdjęcia zrobione na ich telefonach.

Aby współpracować z Flockiem, wystarczy wpisać login do Facebooka. Dzięki wbudowanemu systemowi geolokalizacji sama aplikacja znajduje zdjęcia, które zostały zrobione jednocześnie i w jednym miejscu. Aplikacja pozwala udostępniać znajomym wszystkie swoje zdjęcia naraz, a nie jednostki należące do albumów na Facebooku lub Instagramie. Inne albumy na urządzeniu mobilnym pozostaną ukryte przed wścibskimi oczami.

Tekst: Ivan Dukart

Zdjęcie na okładce: philhearing / flickr.com

Obejrzyj wideo: Wakacyjna praca na saksach. Czy to wciąż się opłaca? Sprawdzamy, ile można zarobić (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Zarządzanie, Następny Artykuł

Nowe muzeum otwiera burgery Ketch Up
Ciekawe

Nowe muzeum otwiera burgery Ketch Up

Restauracja Ketch Up Burgers zostanie otwarta na drugim piętrze budynku, w którym znajduje się Nowe Muzeum. O tym życiu wokół opowiedzieli przedstawiciele instytucji. Nowy burger stanie się czwartym punktem sieci w Petersburgu. Trzej inni pracują przy Liteiny Avenue, Leo Tołstoj i Engels Avenue. Ketch Up Burgers Adres: 6. linia B.
Czytaj Więcej
Oyster Bar otwarty w Gorky Park
Ciekawe

Oyster Bar otwarty w Gorky Park

Oyster Bar, kawiarnia specjalizująca się głównie w ostrygach, została uruchomiona w Pioneer Pond w Gorky Park. Jak powiedział kierownik restauracji Life wokół, Oyster Bar to bar ostrygowy w klasycznym znaczeniu: „Główny nacisk kładziony jest na ostrygi - w restauracji będzie ich około 15 - i ryby”.
Czytaj Więcej
Co robić w Moskwie wieczorem 1 lipca
Ciekawe

Co robić w Moskwie wieczorem 1 lipca

Wieczorem w piątek, 1 lipca, w Moskwie odbędzie się kilka wykładów, imprez i pokazów filmowych. Życie w okolicy mówi ci, co robić w mieście po pracy. Imprezy Grisha Nelyubin, Enthusiast Records, Timur Omar Co: Impreza z nowym programem DJ Grigory Nelyubin, duet KWC92 i zestawy winylowe przedstawicieli Enthusiast Records.
Czytaj Więcej
Nowe miejsce: rynek
Ciekawe

Nowe miejsce: rynek

Właściciele sieci restauracji Meatball otworzyli kawiarnię Marketplace na Nevsky Prospekt z wysokim poziomem kuchni. Na rynku gotują przed gośćmi tylko ze świeżymi produktami, czasem nawet od rolników. Zgodnie z pomysłem twórców nowa instytucja powinna przypominać rynek, na którym można kupić jedzenie z całego świata, od woka po francuskie bułeczki.
Czytaj Więcej