Ciekawe

Duża kolejka na bilety do Pinakothek do Galerii Trietiakowskiej

W kasie Galerii Tretiakowskiej utworzono linię dla zarejestrowanych biletów na wystawę „Roma Aeterna. Arcydzieła w Pinakotece Watykańskiej. Bellini, Rafael, Caravaggio”. Świadczą o tym zdjęcia z sieci społecznościowych.

15 grudnia bilety na wystawę na okres od 31 grudnia do 15 stycznia były w sprzedaży. Ponadto, teraz przy zakupie biletów w kasie i na stronie galerii, musisz podać swoje nazwiska i imiona.

Ze względu na dużą liczbę osób, które chcą kupić bilety, witryna Galerii Tretiakowskiej działa z przerwami. Ostrzegają o tym na swojej oficjalnej stronie na Facebooku.

Wystawa w Galerii Trietiakowskiej przedstawia 42 obrazy, które wcześniej nie opuściły Watykanu. W tym dzieła Giovanniego Belliniego, Melozzo da Forlì, Perugino, Raphaela, Caravaggio, Guido Reni, Guercino i Nicoli Poussin. Wystawa będzie czynna do 19 lutego 2017 r.

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Wydarzenia tygodnia: Miles Kane, Iceage i antologia wydajności
Rozrywka

Wydarzenia tygodnia: Miles Kane, Iceage i antologia wydajności

Wystawa „Performance Now” Studium wystawiennicze na dużą skalę dotyczące wydajności w kontekście kultury zerowej. Kurator wystawy i główny ekspert w tej dziedzinie, Roseley Goldberg, w 2005 r. Zorganizowała w Nowym Jorku Performa Biennale, poświęcone wyłącznie spektaklowi, a teraz, przy pomocy tego projektu, w Moskwie zostaną pokazane dwa tuziny spektakularnych spektakli.
Czytaj Więcej
Książka tygodnia: Life After Life Kate Atkinson
Rozrywka

Książka tygodnia: Life After Life Kate Atkinson

Kate Atkinson „Życie po życiu” M.: „ABC” Atkinson wie, jak komponować okrutne kryminały, w których można poczuć ludzką skalę, zachować akcję w napięciu, nie zapominając o tym, jak prawdziwy kamerzysta, zmienia bohatera na bohatera i zagłębia się w ich myśli i uczucia jak maniakalny chirurg.
Czytaj Więcej
Przewodnik po festiwalu muzycznym Stereoleto
Rozrywka

Przewodnik po festiwalu muzycznym Stereoleto

13 lipca Scena główna „The Red Banner Division nazwana na cześć mojej babci” (Rosja, Moskwa) Czas trwania: 14:30 Grupa gra dobrodusznego pop orkiestrowego i istnieje już od ponad pięciu lat, ale pierwszą długą grę nagrali dopiero pod koniec 2012 roku. Uhonorowany czas album został pozytywnie pochwalony przez prasę, a moskiewski kolektyw jest teraz prawie w pojedynkę odpowiedzialny za wszystko, co jest radosne w rosyjskiej muzyce niezależnej.
Czytaj Więcej