Loty tygodnia

Bardzo budżetowy Wiedeń, Marrakesz w październiku i wakacje w Norwegii

Życie wokół wciąż monitoruje sprzedaż i zauważalne obniżki opłat za przelot do różnych miejsc na świecie. W tym tygodniu myśleliśmy o jesiennych podróżach, ale nie zapomnieliśmy również o tych, którzy wciąż nie planowali lata.

Moskwa - Wiedeń od 6318 rubli

Transaero oferuje kawę jesienią w Wiedniu, gdzie generalnie jest coś do zrobienia przez cały rok. Bilety należy szukać na oficjalnej stronie Transaero - agenci mogą pokazać kilka tysięcy więcej.

LINIA LOTNICZA: Transaero

Promocja: do 24 października

Daty wyjazdu: do 24 października

Przykład zbroi:

Moskwa - Wiedeń

9 września - 16 września, 6318 rubli

Moskwa - Marrakesz od 11 833 rubli

Dla tych, którzy mogą wyjść na wakacje dopiero w październiku, w Maroku jest jeszcze dość ciepło. Dużym minusem podczas lotu tą linią lotniczą są długie połączenia w Szwajcarii.

Linia lotnicza: Szwajcarski

Promocja: aż do wyczerpania się biletów

Daty wyjazdu: do 30 listopada

Przykład zbroi:

Moskwa - Marrakesz

6 października - 14 października 11 825 rubli

Sankt Petersburg - Oslo od 6077 rubli

Dobra oferta jesienna dla Petersburga od skandynawskiej taniej linii lotniczej Norwegian Air. Sama Norwegia nie jest drogim krajem, ale teraz istnieje możliwość zaoszczędzenia przynajmniej na bezpośrednim locie. Są daty w sierpniu, ale już nieco droższe.

LINIA LOTNICZA: Norweskie powietrze

Promocja:do 31 października

Daty wyjazdu: do 31 października

Przykład zbroi:

Petersburg - Oslo

11 września - 21 września 6515 rubli

Moskwa - Dubaj od 16 015 rubli

Aeroflot ma taryfę hit w Zjednoczonych Emiratach Arabskich: do końca września można lecieć z Moskwy nad morze i słońce po dość niskiej cenie. Jak dotąd istnieją praktycznie dowolne daty.

LINIA LOTNICZA: Aeroflot

Promocja: do 15 lipca

Data wyjazdu: do 30 września

Przykład zbroi:

Moskwa - Dubaj

5 sierpnia - 15 sierpnia 16 015 rubli

Moskwa - Sztokholm od 5638 rubli

Kolejna jesienna opcja wakacyjna w Skandynawii. SAS obniżył ceny i zaoferował wyjazd do Sztokholmu po bardzo niskich cenach. Lot do Kopenhagi kosztuje nieco więcej. Nawiasem mówiąc, propozycja ma również znaczenie dla Petersburga.

Linia lotnicza: SAS

Promocja: do 30 października

Daty wyjazdu: do 30 października

Przykład zbroi:

Moskwa - Sztokholm

11 września - 18 września 5638 rubli

Wszystkie oferty są aktualne w momencie publikacji i mogą ulec zmianie w kolejnych dniach.

Popularne Wiadomości

Kategoria Loty tygodnia, Następny Artykuł

„Jesteś chory, czy co?”: Jak żyją Urale, którzy zrezygnowali z alkoholu?
Ludzie w mieście

„Jesteś chory, czy co?”: Jak żyją Urale, którzy zrezygnowali z alkoholu?

Dzisiaj alkohol jest tradycyjnym składnikiem życia, który towarzyszy zarówno radości, jak i smutkowi. Kieliszek wina podczas kolacji i kilka koktajli w piątek wieczorem są dla kogoś uważane za zwyczajne - wydaje się, że nie będzie nic oprócz przyjemnego relaksu przy niewielkiej ilości alkoholu. Ale w sierpniu 2018 r. Eksperci ONZ doszli do wniosku, że nawet najmniejsze porcje alkoholu powodują poważne szkody zdrowotne i znacznie zwiększają prawdopodobieństwo przedwczesnej śmierci z powodu chorób serca, raka i wypadków.
Czytaj Więcej
„Kim jesteśmy, gdzie, dokąd jedziemy”: Życie wokół Jekaterynburga mówi o sobie
Ludzie w mieście

„Kim jesteśmy, gdzie, dokąd jedziemy”: Życie wokół Jekaterynburga mówi o sobie

Według teorii Marshalla McLuhana świat staje się globalną wioską. W Moskwie, Nowym Jorku lub Berlinie ludzie są zjednoczeni na poziomie idei i znaczeń, a nie na podstawie geograficznej. Życie w Jekaterynburgu, dużej wiosce, podczas drugiej jesieni gromadzi ludzi o ograniczonych umysłach, opowiadających historie o obywatelach i ich projektach, ich wartościach i marzeniach.
Czytaj Więcej
Dzieci o swoich ulubionych miejscach w Moskwie
Ludzie w mieście

Dzieci o swoich ulubionych miejscach w Moskwie

Ponad półtora miliona dzieci mieszka w Moskwie, ale ich obecność w mieście jest prawie niezauważalna: nie jeżdżą transportem publicznym w dni powszednie, docierają do centrum w rzadki weekend, nie wolno im chodzić samotnie przez długi czas nawet na własnym podwórku, nie wspominając o samodzielnych spacerach dzielnica w firmie na dziedzińcu.
Czytaj Więcej
Gram w zespole coverowym
Ludzie w mieście

Gram w zespole coverowym

Jednym z założeń sukcesu firmy jest: skorzystanie z najlepszych doświadczeń, aktualizacja, udoskonalenie na swój sposób i wdrożenie. W rzeczywistości takie podejście dotyczy nie tylko firm i przedsiębiorców, ale także świata show-biznesu. Faktem jest, że dziś popularność grup osłaniających rośnie i stopniowo zastępują oryginalne grupy autorów z imprezy Olympus.
Czytaj Więcej