Loty tygodnia

Madryt w listopadzie, budżet Bukareszt i jesień Wiedeń

Życie wokół wciąż monitoruje sprzedaż i zauważalne obniżki opłat za przelot do różnych miejsc na świecie. W tym tygodniu udostępniamy opcje jesiennych podróży do Europy, a także opcje na weekend w Rosji.

Moskwa - Madryt z 13 700 rubli

Do końca września Aeroflot ma wskaźnik trafień dla lotów między dwiema stolicami. Dzisiejsze ceny nie są już niesamowite, ale warto zwrócić uwagę, szczególnie na tych, którzy nie lubią bawić się transferami.

Linia lotnicza: Aeroflot

Promocja: do 30 września

Daty wyjazdu: Październik 2015 - luty 2016

Przykład zbroi:

Moskwa - Madryt,

11 listopada - 20 listopada 13 780 rubli

Moskwa - Bukareszt od 7500 rubli

Rumuński przewoźnik lotniczy Tarom obniżył cenę bezpośrednich lotów do Bukaresztu - koszt lotu zaczyna się od 7500 rubli. Zniżki obowiązują do 31 marca przyszłego roku, ale w grudniu cena jest nieco wyższa ze względu na święta.

Linia lotnicza: Tarom

Promocja: aż do wyczerpania się biletów

Daty wyjazdu: Listopad 2015 - marzec 2016

Przykład zbroi:

Moskwa - Bukareszt

2 listopada - 9 listopada 7576 rubli

Moskwa - Wiedeń od 10 tysięcy rubli

W Air Serbia nadal można znaleźć bilety do Europy w granicach 10 tysięcy rubli i nieco droższych. Na przykład są tanie bilety do Wiednia na początku października. Połączenia w Belgradzie są przeważnie długie, więc może okazać się, że warto odwiedzić miasto.

Linia lotnicza: Air Serbia

Promocja: aż do wyczerpania się biletów

Daty wyjazdu: Październik 2015 - grudzień 2015

Przykład zbroi:

Moskwa - Wiedeń

6 października - 15 października 10 377 rubli

Moskwa - Kazań od 5 tysięcy rubli

Red Wings Airlines sprzedaje się zgodnie z letnim rozkładem lotów. Ceny bezpośrednich lotów do Kazania we wrześniu i październiku zaczynają się od 5080 rubli, są opcje na weekend. Zarezerwuj na stronie linii lotniczej.

Linia lotnicza: Czerwone skrzydła

Promocja:aż do wyczerpania się biletów

Daty wyjazdu: do 23 października

Przykład zbroi:

Moskwa - Kazań

1 października - 6 października 5080 rubli

Wszystkie oferty są aktualne w momencie publikacji i mogą ulec zmianie w kolejnych dniach.

Obejrzyj wideo: OPERACJA HOFMAN - MADRYT - TYLKO PLATFORMA (Marzec 2020).

Popularne Wiadomości

Kategoria Loty tygodnia, Następny Artykuł

Trzymaj gadżety w porządku
Dobry nawyk

Trzymaj gadżety w porządku

Życie wokół wciąż mówi o dobrych nawykach i prostych czynnościach, które ostatecznie mogą uczynić życie lepszym. W nowej wersji - proste nawyki cyfrowe, które pomogą przedłużyć żywotność smartfonów, tabletów i laptopów. Denis Mateev Dyrektor wykonawczy Good Deeds Service Wszyscy jesteśmy bardzo zdenerwowani, gdy urządzenia elektroniczne przestają spełniać nasze oczekiwania: zamiast pracować na pełnych obrotach, psują się, zwalniają i są atakowane przez hakerów.
Czytaj Więcej
Nie pracuj w weekendy
Dobry nawyk

Nie pracuj w weekendy

Życie wokół wciąż mówi o dobrych nawykach i prostych czynnościach, które ostatecznie mogą uczynić życie lepszym. Tym razem wyjaśniamy, dlaczego nie jest to konieczne bez szczególnej potrzeby odwrócenia uwagi od odpoczynku w weekend. Anna Sokolova Życie wokół redaktora Wysyłanie listów biznesowych, wiadomości w rozmowach roboczych i komunikatorach, a także narzekanie na znajomych o potrzebie ukończenia projektu w niedzielę jest rutyną powszechną dla wielu pracowników biurowych.
Czytaj Więcej
Zabierz lunch do pracy
Dobry nawyk

Zabierz lunch do pracy

Życie wokół mówi o dobrych nawykach i prostych czynnościach, które ostatecznie mogą uczynić życie lepszym. Rozmawialiśmy już o tym, które dania nie zajmą dużo czasu i spokojnie przetrwamy transport do pracy, a teraz rozumiemy, dlaczego w ogóle gotować, jeśli możesz po prostu iść do jadalni.
Czytaj Więcej
Idź na masaż
Dobry nawyk

Idź na masaż

Życie wokół mówi o prostych czynnościach, które czynią życie lepszym. W nowym numerze - o tym, dlaczego regularnie chodzić na masaż. Wszyscy o tym wiedzą, ale w rzeczywistości niewiele osób to robi. Olga Łukińska, redaktor działu „Zdrowie” Wonderzine. Nie chodzę na masaż bardzo często (średnio raz na kilka miesięcy), ale minęło już 20 lat.
Czytaj Więcej