Rozrywka

W „Butelce” i „Winiarni” rozpoczęły się kreatywne choinki dla dzieci i dorosłych

W tym roku studia kreatywne dla dowolnej epoki organizują choinki w winiarni i fabryce projektowej Flacon w dwóch kategoriach wiekowych: od dwóch do czterech lat i od pięciu do dziesięciu lat.

Na choince najmniejsze oferowane są do rozwiązania problemów magicznych krasnali - w tym celu dzieci muszą przejść przez pachnące, artystyczne i kolorowe labirynty, w których ukryte są klucze do prezentów. Ponadto będzie można grać w papierowe śnieżki, tańczyć z prawdziwymi bałwanami, rozwiązywać zagadki ukryte w marchewce i układać gigantyczne puzzle noworoczne.

Słodki Święty Mikołaj: Pierniczki i inne wynosowe desery noworoczneDla starszych gości Zimowa Szkoła Magów i Czarodziejów zorganizuje dni otwarte. Sekrety magicznego mistrzostwa obejmują nauczanie lekkiego graffiti, monotypii (specjalny wzór nadruku, który również praktykowali artyści William Blake i Edgar Degas), projektowanie ozdób choinkowych, kręcenie noworocznego filmu i tańczenie w wełnianych skarpetach. Według organizatorów sam Święty Mikołaj też będzie, ale praktycznie. To oznacza tajemnicę. Ale wiadomo na pewno, że każde drzewo zakończy się herbatą i rozdaniem prezentów.

Rzeczy tygodnia: ozdoby choinkowe
RITA SHTYKOVDyrektor artystyczny warsztatów kreatywnych w winiarni
„Każdy pracownik warsztatów kreatywnych potwierdzi ci, że w warsztatach mieszkają krasnale. A na drzewach noworocznych dzieci w wieku od dwóch do czterech lat będą musiały rozwiązać swoje zagadki. Starsze dzieci, w wieku od pięciu do dziesięciu lat, będą mogły napisać wspólny list do Świętego Mikołaja w technika lekkiego graffiti (podczas rysowania w ciemności za pomocą lampionów, a następnie na zdjęciu widoczne są tajemniczo świecące znaki), stwórz wirtualne miasto, przez które może przejść tylko ten, kto może wykonać odcisk za pomocą techniki monotypii. Ponadto dzieci zbudują ogromny lozhnosochinennuyu wieża zegarowa i dzwony, podobny do słynnego zegara w Pradze. Gdy wszystko jest gotowe, to będzie uroczysty Uroczyste otwarcie nowego miasta z fajerwerkami i muzyki. "

CSI ”Winiarnia", 4th Syromyatnichesky per., 1, s. 629 grudnia 2011 r. - 9 stycznia 2012 r., Z wyjątkiem 31 grudnia i 1 styczniawstęp - od 1500 rubli., wymagane po uzgodnieniuStudia internetowe „Warsztaty kreatywne dla każdego wieku”
Design Factory Flacon, Bolshaya Novodmitrovskaya, 3624 grudnia 2011 r. - 9 stycznia 2012 r., Z wyjątkiem 31 grudnia i 1 styczniawstęp - od 1500 rubli., wymagane po uzgodnieniuStudia internetowe „Warsztaty kreatywne dla każdego wieku”

Popularne Wiadomości

Kategoria Rozrywka, Następny Artykuł

Przewodnik piknikowy Afisha 2013
Rozrywka

Przewodnik piknikowy Afisha 2013

13 lipca w „Kolomenskoye” odbędzie się dziesiąty piknik „Plakat”. Podczas festiwalu wystąpi kilkudziesięciu wykonawców, w tym roku Blur ogłosiła główną rolę. Oprócz muzyki program dnia obejmuje wykłady i spektakle, boiska sportowe, rynek, food court i festiwal jachtowy. Muzyka W tym roku program muzyczny Picnic znów znajduje się na trzech scenach i, w przeciwieństwie do pierwszego wrażenia, wszystkie trzy są równie interesujące.
Czytaj Więcej
Czarno-biała sztuka w Rizzordi Art Foundation
Rozrywka

Czarno-biała sztuka w Rizzordi Art Foundation

Wystawa czarno-białych obiektów Expression Beyond pokaże instalacje, przedmioty, wideo, fotografie wykonane w różnych rodzajach druku, a także rysunki, spalone drewno. Zgodnie z planem kuratorskim prace 13 autorów łączy jedno kryterium - kolorystyka. Aleksiej Kostroma, uczestnik moskiewskiego Biennale 2009 i 2011 oraz Liverpool Biennale w 2002 r., Przyniósł armaty, traktory i przystanki sklejone grubą warstwą piór, a także instalacje powietrzne - labirynty wykonane z polietylenu i plastiku na tle przyrody.
Czytaj Więcej
„Polski plakat XIX-XX wieku” w Muzeum Puszkina
Rozrywka

„Polski plakat XIX-XX wieku” w Muzeum Puszkina

W Muzeum Puszkina im. Puszkin otworzył w archiwum muzeum wystawę polskich plakatów z przełomu XIX-XX wieku. Ekspozycja obejmuje ponad sto prac z czasów świetności plakatu reklamowego w Polsce, stworzonych przez stowarzyszenia kreatywne Sztuka i Młoda Polska, Stanislav Noakovsky i Stanislav Ostoi-Hrostovsky oraz inni polscy artyści i ilustratorzy z początku XX wieku.
Czytaj Więcej
Przewodnik po wystawie „Moda i styl w fotografii 2011”
Rozrywka

Przewodnik po wystawie „Moda i styl w fotografii 2011”

Moda i styl w fotografii 2011 to siódmy międzynarodowy festiwal organizowany przez Moskiewski Dom Fotografii. Ponad 2 wystawy odbędą się w 10 miejscach w stolicy w ciągu dwóch miesięcy. Program ma wiele włoskich nazw dzięki rosyjsko-włoskiemu rokowi i znanym światowym nazwiskom. Organizatorom udało się nawet uzyskać autobiograficzną wystawę fotografa mody Jürgena Tellera.
Czytaj Więcej