Rozrywka

Weekendy w mieście: Cirque Du Soleil, Forum Młodych Liderów i Słodki Weekend w „Strefie działania”

 

Przyszłe szorty

Program November Future Shorts po raz kolejny obejmował wybór filmów krótkometrażowych prezentowanych na prestiżowych projekcjach filmowych. Wśród nich znajduje się romantyczna historia na terenie centrum handlowego, chuligańska biografia artysty Johna Baldessariego, epopeja o walce pracownika biurowego z obrotem Ziemi oraz film na temat „Kair - miasto kontrastów”.

 

8-11 listopada

„Dom kina”
150-250 rubli

Dodaj
do kalendarza

 

Cirque Du Soleil: Michael JacksonNieśmiertelna trasa po świecie

Cirque Du Soleil wystawił nowy program na głównych kamieniach milowych króla popu. „Posthumous World Tour” to przede wszystkim projekt taneczny, który łączy motywy z klipów wideo i występów piosenkarza z cyrkowymi sztuczkami. Starcia gangsterskie, powstające z grobów zmarłych i podwórków lat 80. w Nowym Jorku na zmieniającej się scenie na przemian z piruetami lotników i klaunów. W występie bierze również udział stały zespół Michaela Jacksona składający się z sześciu muzyków i wspierających wokalistów.

 

9-11 listopada

Lodowy pałac
2 000-5 500 rubli

Dodaj
do kalendarza

 

Forum Młodych Liderów YouLead

Ale doroczne forum, młode i ambitne przez dwa dni, będzie mogło wysłuchać wykładów i rozmów TED specjalistów, a także uczestniczyć w szkoleniach i kursach mistrzowskich dużych firm na temat kariery, rozwoju osobistego, innowacji społecznych i kulturowych. Młodzi entuzjaści będą mogli spróbować swoich sił w rozwiązywaniu problemów biznesowych i gier biznesowych, uzyskać porady ekspertów i zbudować model biznesowy własnego startupu.

 

9-10 listopada

NRU ITMO
Bezpłatnie podlega rejestracji

Dodaj
do kalendarza

 

Koncert śmieciowy

Wcześniej muzycy, którzy nie rozpieszczali uwagi Rosją po raz drugi w ciągu ostatnich sześciu miesięcy. Trasa, z którą wraca do nas Garbage, poświęcona jest albumowi Not Your Kind Of People, który zespół wybuchł po siedmioletniej przerwie. Na scenie weterani amerykańskiego rocka alternatywnego zachowują się dobrze, podobnie jak w przeszłości, dużo komunikują się z publicznością i, oprócz nowego materiału, grają na koncercie pod dwoma tuzinami hitów z „złotej kolekcji”.

 

9 listopada
20:00

„A2”
1 000–4 000 rubli

Dodaj
do kalendarza

 

Słodki weekend

Dwudniowy festiwal słodyczy zgromadzi kilka młodych projektów kulinarnych, których pracownicy będą przygotowywać i sprzedawać ciasta, ciasta, ciastka i słodycze. W Sweet Weekend wezmą udział: Foreversweet, Coffee Station, Tea Funny Bubble Tea, Dill Vegetarian Cafe, Third Place Coworking Cafe, Free Time Anticafe, Make Eat Culinary Project oraz Edoque Gourmet Shop. Oprócz rynku organizatorzy obiecują kursy mistrzowskie, program rozrywkowy dla dzieci i konkurs na najpiękniejszą babeczkę.

 

10-11 listopada

„Obszar zasięgu”
250–300 rubli

Dodaj
do kalendarza

 

Mapowanie 3D na budynku Teatru Aleksandryjskiego

Na cześć 180. rocznicy budowy Teatru Aleksandryjskiego dwa kolejne wieczory pokażą na ścianach pokazy map 3D. W rocznicowym kolażu graficznym historia teatru jest wizualizowana z obrazami scenerii, plakatami najsłynniejszych produkcji i portretami wielkich mistrzów.

 

10, 11 listopada
18:45

Teatr Aleksandryjski
Za darmo

Dodaj
do kalendarza

 

Wydajność Fantasy Teengirl

Za słodkim imieniem kryje się amerykański duet eksperymentalnych inżynierów elektroników, bezlitośnie naruszający prawa tego gatunku. Pomimo tego, że perfekcyjnie dostroili utwory taneczne w swoim arsenale, Logan Takahashi i Nick Weiss są znani z zamiłowania do zniechęcających trików, spowolnień i przyspieszenia tempa w najbardziej nieoczekiwanych momentach, niewygodnych głośnych dźwięków i miksowania tanich popowych próbek z shugeyzem.

 

10 listopada
20:00

Klub spraw
300 rubli

Dodaj
do kalendarza

Popularne Wiadomości

Kategoria Rozrywka, Następny Artykuł

Filmy tygodnia: „Jack Ryan: Teoria chaosu”, „Nadzieja nie zniknie”, „Złodziej książek”
Rozrywka

Filmy tygodnia: „Jack Ryan: Teoria chaosu”, „Nadzieja nie zniknie”, „Złodziej książek”

„Hope Is Fading Out” Wszystko stracone Reżyser: J.-S. Chandor Obsada: Robert Redford Fabuła Stary człowiek budzi się z faktu, że jego żaglówka zalewa woda. W środkowej części Oceanu Indyjskiego mała łódka wpadła na pojemnik pełen trampek. Starzec ponuro i bez kłopotów próbuje załatać łódź, ale wciąż nie wie, że czeka nas wielka burza i poradzenie sobie z tym na nieszczelnym statku będzie zadaniem uznać za nadmierne.
Czytaj Więcej
Tydzień designu rozpoczyna się w Petersburgu
Rozrywka

Tydzień designu rozpoczyna się w Petersburgu

23 maja rozpoczyna się II Tydzień Projektu SPb. W ciągu następnych ośmiu dni, w miejscach wystawowych, w salonach wystawowych, loftach i parkach miejskich, będzie można spojrzeć na nowy projekt przemysłowy i posłuchać znanych wykładowców. Niektóre wydarzenia są otwarte dla ogółu społeczeństwa, inne mogą odwiedzać tylko specjaliści. Życie wokół wybrało kilka wydarzeń, w których każdy może wziąć udział.
Czytaj Więcej
Nieznany obywatel: prawda
Rozrywka

Nieznany obywatel: prawda

Poznaliśmy Ksenię dwa lata temu. To były czyjeś urodziny, wszyscy byli potwornie pijani, a ja poszedłem odprowadzić ją do taksówki. Była bardzo piękna: ciemna skóra, duże brązowe oczy, długie cienkie palce, zadbane dłonie, ciemne włosy, patrząc na które natychmiast przypominasz reklamę szamponu, wyraźne brwi - ogólnie rzecz biorąc, był to dokładnie ten typ, wobec którego zawsze byłem bezsilny .
Czytaj Więcej
Wystawa fotograficzna Jady Ripp na temat globalizacji i tożsamości kulturowej w Międzynarodowym Muzeum Technologii Informacyjnych w Moskwie
Rozrywka

Wystawa fotograficzna Jady Ripp na temat globalizacji i tożsamości kulturowej w Międzynarodowym Muzeum Technologii Informacyjnych w Moskwie

Do końca stycznia w Moskiewskim Muzeum Sztuki Nowoczesnej odbędzie się wystawa „Ruch” Mistrza Nauk Politycznych i absolwenta nowojorskiego Międzynarodowego Centrum Fotografii Jada Rippa. Urodzony we Włoszech Rippa urodził się w Belgii, studiował w Holandii i USA, a następnie długo podróżował po Azji, badając rurociągi naftowe z artystycznego punktu widzenia i zastanawiając się nad globalizacją i dziwnym stylem życia.
Czytaj Więcej