Ciekawe

Tego wieczoru: Posner i Mnatsakanov, Zespół Billy'ego i wernisaż wystawy

Każdego dnia powszedniego Life wokół publikuje listę wydarzeń, które możesz złapać, jeśli zostaniesz wypuszczony na 5 lub 6 godzin, a także przypomina o głównych wydarzeniach kulturalnych sezonu i przyjemnych miejscach.

Spotkanie z Vladimirem Poznerem

GDZIE:

Wielka Sala Filharmonii, ul. Michajłowska, 2

KIEDY:

19:00

CENA:

1 000–4 500 rubli

Dziennikarz z 50-letnim doświadczeniem, autor 8 książek i trzech filmów dokumentalnych spędzi twórczy wieczór w Filharmonii Petersburskiej. Posner rozłoży się, aby odpowiedzieć na pytania od słuchaczy. Inne ważne wydarzenia tego tygodnia można znaleźć w specjalnym wydaniu Life wokół.

Wykład Arama Mnatsakanova

GDZIE:

Swissam School, Dobrolyubova Avenue, 20

KIEDY:

19:00

CENA:

za darmo

Aram Mnatsakanov, szef kuchni, prezenter telewizyjny i właściciel grupy restauracyjnej Probka Family, opowie o zawiłościach branży restauracyjnej. Probka niedawno podjęła się remontu restauracji Davydov w hotelu Astoria. Kawior zostanie zastąpiony nowoczesnym menu opracowanym przez Arama.

Prezentacja nowego albumu zespołu Billy's Band

GDZIE:

„Park kultury i czytania” Bookvoed ”,
Nevsky pr., 46

KIEDY:

19:00

CENA:

za darmo

Billy's Band z Petersburga zaprezentuje nowy album „When I was Alone”. Muzycy odpowiedzą również na pytania fanów. O fanach innej celebryty - Tom Cruise - przeczytaj najnowszy raport People in the City. Nawiasem mówiąc, przed końcem kwietnia akcja Bookworms rozgrywa się w akcji „Co trzecia książka jako prezent”. Podaj wydanie o najniższych kosztach.

Etniczny koncert w „Dill”

GDZIE:

Kawiarnia „Dill”, ul. Marata, 23

KIEDY:

19:30

CENA:

bezpłatny (rezerwuj stoliki telefonicznie 946-30-36)

W kawiarni wegetariańskiej i surowej żywności „Dill” wystąpi dziś grupa petersburska Spieleband, grając muzykę etniczną.

Wystawa Ilji Orłowskiej

GDZIE:

Al Gallery, Nevsky Prospect, 64

KIEDY:

do 20

CENA:

za darmo

Malarstwo i instalacja artysty z Petersburga Ilyi Orłowskiej, skierowane do inteligencji miejskiej, zostaną wystawione w Galerii Al. Aby poznać inne ważne wiosenne pokazy, zobacz Życie wokół.

Premiera „Zombie Fighters”

GDZIE:

Hotel Angleterre, ulica Malaya Morskaya, 24

KIEDY:

21:30

CENA:

300 rubli

Premiera hiszpańsko-kubańskiej komedii Alejandro Bruges o tym, jak zabijać zombie za pieniądze, odbędzie się dziś w kinie „Angleterre”. O innych interesujących komediach, horrorach i dramatach tego sezonu - w planach filmowych na wiosnę.

P. S.

Jeśli wierzysz w prognozy pogody w Petersburgu, do wiosny pozostało tylko jeden dzień, więc dziś zalecamy przyjrzeć się lodziarni Delicious Things, w której możesz wypróbować około czterdziestu rodzajów ręcznie robionych lodów - z kurkami, brokułami, musztardą i serem Philadelphia, orzechami orzechy pekan i syrop klonowy, oliwki i chleb Borodino.

Zdjęcia: Vladimirpozner.ru, Billy Novik, Olya Eichenbaum

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

W ogrodzie imienia Baumana otwarto kawiarnię z grecką kuchnią Sito
Ciekawe

W ogrodzie imienia Baumana otwarto kawiarnię z grecką kuchnią Sito

W Bauman Garden otwarto kawiarnię z grecką kuchnią projektu Sito. O tym życiu opowiadano w służbie prasowej ogrodu. Kawiarnia mieści się w dwupiętrowym budynku. Na pierwszym piętrze znajduje się kilka miejsc ze stolikami, a na drugim zorganizowano letni taras, który może pomieścić do 40 osób. Głównym daniem w menu jest grecki chaczapuri o nazwie Peinerli.
Czytaj Więcej
Nowa lokalizacja: restauracja Schengen
Ciekawe

Nowa lokalizacja: restauracja Schengen

Mała restauracja Schengen na Kirochnej to wspólny projekt współwłaściciela Terminal Bar Pavel Steinluht i jego przyjaciela Daniila Berezowskiego, który pracuje we własnej agencji reklamowej. Dawno temu wpadli na pomysł otwarcia lokalu gastronomicznego i zaczęli wdrażać go z całą powagą: tylko żeby znaleźć szefa kuchni, musieliśmy przeprowadzić wywiad z 20 osobami.
Czytaj Więcej
Wakacyjne „Jedzenie”: Restauracje i kawiarnie
Ciekawe

Wakacyjne „Jedzenie”: Restauracje i kawiarnie

W najbliższą sobotę w Moskwie po raz trzeci odbędzie się festiwal gastronomiczny magazynu „Poster-Food” - święto „Food”. Oprócz głównej restauracji, w tym roku miejski rynek żywności i strefa kuchni narodowej będą działać w Parku Gorkiego od południa do dziesiątej wieczorem. Tematem przewodnim festiwalu jest street food.
Czytaj Więcej
Na linii Grivtsov otworzył kawiarnię-bar „Somewhere”
Ciekawe

Na linii Grivtsov otworzył kawiarnię-bar „Somewhere”

Na linii Grivtsov uruchomiono kawiarnię „Somewhere” - pierwszą instytucję zespołu przyjaciół, zbudowaną od podstaw i samodzielnie. Kuchnią kierował szef kuchni Kirill Safonov, znany ze współpracy z Tesla Bar i Tartin. Podczas gdy w „Somewhere” obowiązuje wersja testowa menu, ale połowa naczyń z niego na pewno zostanie na stałe.
Czytaj Więcej