Ciekawe

Tego wieczoru: premiera filmu z Goslingiem, mistrzowska klasa kulinarna, program edukacyjny i brudne plaże

Każdego dnia powszedniego Life wokół publikuje listę wydarzeń, które możesz złapać, jeśli zostaniesz wypuszczony na 5 lub 6 godzin, a także przypomina o głównych wydarzeniach kulturalnych sezonu i przyjemnych miejscach.

Nietzsche w erze Miedwiediewa

GDZIE:

Księgarnia „Word Order”, 15 Nabrzeże rzeki Fontanka

KIEDY:

18:30

CENA:

za darmo

Wiceprezydent Rosyjskiego Towarzystwa Filozoficznego Alexander Pertsev opowie o ironii Nietzscheana w czasach, gdy siły bezpieczeństwa wprowadzają idee oświecenia. O tym, dlaczego nawet dobry nastrój w Rosji wymaga licencji - w odszyfrowaniu rozmowy między Dobrym Człowiekiem a policją.

Dunno jako przewodnik po kulturze kapitalistycznej

 

GDZIE:

Wydział Sztuk Wyzwolonych i Nauk Uniwersytetu Państwowego w Petersburgu, Galernaya, 58-60

KIEDY:

18:30

CENA:

za darmo

Kolejna filozoficzna dyskusja odbędzie się dziś na Uniwersytecie Państwowym w Petersburgu. Filozofowie Alexander Pogrebnyak i Victor Mazin, a także artysta Siergiej Africa Bugaev, przeanalizują Dunno na Księżycu jako źródło kulturowe. Możesz spróbować swoich sił w takich analizach w nowym „Ku! Kin-dza-dza”, którego Sasha Pokhvalin szukała wokół Life.

Wielka klasa Wielkiego Postu

GDZIE:

Szkoła Swissam, aleja Dobrolyubova, 20/1

KIEDY:

19:00

CENA:

600 rubli

Twórca sklepu spożywczego Travel Mikhail Molot nauczy Cię, jak gotować bezmięsne potrawy z różnych krajów: krem ​​z dyni z warzywami i przyprawami, sałatka z czerwonej fasoli z czosnkiem i kolendrą, chińskie pierożki z warzywami i lodami bananowymi. Jak ugotować wegetariańskiego burgera z falafelem, Życie wokół opowiedział szef kuchni kawiarni-baru „Society of clean tale” Alexander Berkovsky.

Program edukacyjny IT

GDZIE:

Bar „Klütch”, ulica Czechowa, 3

KIEDY:

19:00

CENA:

za darmo

W pasku IT „Klyuch” dzisiaj będzie dzień wiedzy. Deweloper Ivan Karmanov opowie dziś o odrodzeniu automatów zręcznościowych, a Andrei Solovyov - o trackerze Renoise i możliwościach tego DAW.

Premiera „Miejsca pod sosnami”

GDZIE:

Hotel Angleterre, Malaya Morskaya, 24

KIEDY:

19:30

CENA:

350 rubli

Amerykański film Derek Sienfrans - uczestnik festiwalu w Toronto - zostanie dziś pokazany po raz pierwszy. Ryan Gosling gra podróżującego kaskadera cyrkowego, który zaczyna rabować banki, by nakarmić swoją rodzinę. W Angleterre zdjęcie będzie wyświetlane w oryginalnym języku z rosyjskimi napisami.

Otwarcie wystawy erotycznej

GDZIE:

Muzeum Erotyki „MuzEros”, Ligovsky Prospekt, 43/45

KIEDY:

do 23:00

CENA:

za darmo

Niedawno otwarty MuzEros ma wystawę fotografii shibari, japońskiej sztuki wiązania erotycznego liny. Ponadto muzeum posiada stałą ekspozycję, bibliotekę i salę kinową 3D.

Koncert Dirty Beaches and Tonstartssbandht

 

GDZIE:

klub „Griboedov”, ul. Woroneżska, 2a

KIEDY:

23:00

CENA:

700-1 500 rubli

Alex Jan Huntai, znany jako Dirty Beaches, wystąpi w Griboedovie razem z amerykańskimi braćmi Tonstartssbandht. Akt inauguracyjny zagrają w Petersburgu niezależni rockowcy Sonic Death and Muscovites Vice Versa, grający ciężki blues. Inne interesujące koncerty sezonu są w naszych muzycznych planach na wiosnę.

Zdjęcia: Eole Wind, Michael Verhoef

Obejrzyj wideo: "Chajzerowie" i "Karolaki" długo nie zapomną tego wieczoru! Ameryka Express (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Zaplanuj dla przyjemności
Dobry nawyk

Zaplanuj dla przyjemności

Życie wokół mówi o dobrych nawykach i prostych czynnościach, które ostatecznie mogą uczynić życie lepszym. W nowym wydaniu - o tym, dlaczego ważne jest dodawanie do pamiętnika nie tylko spotkań roboczych, ale także małych (i dużych) przyjemności. Anastasia Derbasova, redaktor naczelna Huntflow W ciągu ostatnich kilku lat dużo pracowałem i aby nie stracić zmysłu obciążenia, wymyśliłem własny motywator: „Płonący termin nie przeszkadza hedonizmowi”.
Czytaj Więcej
Poświęć 15 minut na prace domowe w dni powszednie
Dobry nawyk

Poświęć 15 minut na prace domowe w dni powszednie

Życie wokół mówi o dobrych nawykach i prostych czynnościach, które ostatecznie mogą uczynić życie lepszym. Masza Shatalina, redaktorka sekcji „Dom” i „Dzieci” Wszyscy wiedzą o tym, że w weekend trzeba całkowicie się przełączyć, zrelaksować i odzyskać jak najwięcej przed nowym tygodniem pracy. Ale często sobotę i niedzielę spędza się na sprzątaniu domów, przeglądaniu i przeładowywaniu rzeczy oraz zakupach artykułów spożywczych w supermarkecie.
Czytaj Więcej
Trzymaj gadżety w porządku
Dobry nawyk

Trzymaj gadżety w porządku

Życie wokół wciąż mówi o dobrych nawykach i prostych czynnościach, które ostatecznie mogą uczynić życie lepszym. W nowej wersji - proste nawyki cyfrowe, które pomogą przedłużyć żywotność smartfonów, tabletów i laptopów. Denis Mateev Dyrektor wykonawczy Good Deeds Service Wszyscy jesteśmy bardzo zdenerwowani, gdy urządzenia elektroniczne przestają spełniać nasze oczekiwania: zamiast pracować na pełnych obrotach, psują się, zwalniają i są atakowane przez hakerów.
Czytaj Więcej
Noś kosmetyki w próbnikach
Dobry nawyk

Noś kosmetyki w próbnikach

Życie wokół mówi o dobrych nawykach i prostych czynnościach, które ostatecznie mogą uczynić życie lepszym. Dziś rozumiemy, jak złożyć przydatną i kompaktową kosmetyczkę na każdą okazję, minimalizując jej zawartość. Tekst Julia Radkevich Ekaterina Slyadneva autorka kanału telewizyjnego Beauty for 300 Nie bój się prosić o próbki narzędzi, które lubisz.
Czytaj Więcej