Ciekawe

Tego wieczoru: wykłady na temat kryzysu i fotografii, dwa koncerty i przyjęcie

Każdego dnia powszedniego Life wokół publikuje listę wydarzeń, które możesz złapać, jeśli zostaniesz wypuszczony na 5 lub 6 godzin, a także przypomina o głównych wydarzeniach kulturalnych sezonu i przyjemnych miejscach.

Wykład na temat globalnego kryzysu finansowego

GDZIE:

Uniwersytet Europejski, Gagarinskaya 3

KIEDY:

18:00

CENA:

za darmo

Gur Huberman, profesor Columbia Business School, mówi o nadużyciach bankowych i ingerencji rządu w sektor bankowy, wykorzystując jako przykład niedawny kryzys finansowy.

Zespół AJO

GDZIE:

Sala koncertowa Jaani Kirik, ul. Dekabristov, 54a

KIEDY:

19:00

CENA:

200 rubli

Norweska mini-orkiestra fortepianu, perkusji, wiolonczeli i fletu zagra dziś wzruszające utwory przy użyciu norweskich i rosyjskich tekstów folklorystycznych, pamiętników dziewcząt z lat 80., miłosnych przesądów i znaków. Inne ważne wydarzenia na najbliższe dni to plany na tydzień.

Wykład Flash

GDZIE:

Akademia Fotografii, ul. Tatarskaya 4

KIEDY:

19:30

CENA:

za darmo

Fotograf Olesya Alexandrosis, którego prace są przechowywane w muzeach w USA, Kanadzie, Japonii, a nawet w Muzeum Rosyjskim, opowie dziś o możliwościach błysków - od automatyki w cyfrowym pudełku na mydło po profesjonalne światło. Prace fotografów poświęconych Moskwie można obejrzeć w specjalnej selekcji.

Urodziny Ziferburga

GDZIE:

Wybierz 48 Newski Prospekt

KIEDY:

20:00

CENA:

za darmo

Zieperburg, stowarzyszenie oddziałów przeciwpancernych Zikerblat w Petersburgu, obchodzi dziś swoje urodziny. Muzycy i aktorzy wystąpią w flagowej instytucji na Newskim Świecie, odbędzie się przyjęcie herbaciane, a twórcy i goście będą wymieniać prezenty.

Blitzkrieg Marky Ramone

 

GDZIE:

„Poczekalnia”, nasyp kanału Obvodny, 118

KIEDY:

20:00

CENA:

1 000–2 000 rubli

Perkusista Ramones Marky Ramon i amerykański piosenkarz Andrew W. K. wystąpią z hitami legendarnego zespołu w Waiting Room. Inne interesujące zapasy wiosny, które można jeszcze złapać w maju, są w naszym trawniku.

Obejrzyj wideo: The Mirror Has Two Faces (Grudzień 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Czy kucharze muszą nosić rękawiczki?
Zjedz pytanie

Czy kucharze muszą nosić rękawiczki?

Moda na otwarte kuchnie w restauracjach nie przemija: możliwość oglądania, jak gotują jedzenie, stała się prawie dobrą formą. Jednak pomimo przejrzystości instytucji wciąż pojawia się pytanie dla klientów: czy kucharze powinni nosić rękawiczki i czapki, a ich brak stanowi naruszenie? Rozmawialiśmy z szefem kuchni, dyrektorem generalnym i lekarzem, aby dowiedzieć się, jak naprawdę są rzeczy.
Czytaj Więcej
Jaka jest różnica między Longo i Americano?
Zjedz pytanie

Jaka jest różnica między Longo i Americano?

Istnieje wiele sposobów parzenia kawy i nie zawsze łatwo jest ustalić, czym się one różnią. Coraz więcej kawiarni odmawia gotowania Americano i oferuje gościom alternatywę w postaci longo. Jaka jest różnica między tymi dwoma napojami i jakie są korzyści, dowiedzieliśmy się od ekspertów w branży kawowej.
Czytaj Więcej
Który alkohol ma najmniej cukru?
Zjedz pytanie

Który alkohol ma najmniej cukru?

Coraz więcej osób myśli o zmniejszeniu spożycia cukru, a to nie jest łatwe zadanie: cukier występuje prawie wszędzie. Aby ułatwić Ci wybór napoju o najniższej zawartości cukru, wspólnie z Michaiłem Pugaczowem, głównym barmanem Less Sugar Bar, opracowaliśmy ocenę alkoholu. Michaił Pugaczow, szef kuchni barman Less Sugar Bar Nie jest tajemnicą, że cukier zawiera cukier: jest to albo cukier resztkowy użytych składników, albo dodatek cukru z powodu różnych syropów w kompozycji.
Czytaj Więcej