Ciekawe

W kwaterze głównej zorganizują przyjęcie z Pantha du Prince i Wolfgang Tilmans

W środę, 29 października, w przeddzień zamknięcia Biennale Sztuki Współczesnej Manifesta 10, w budynku Sztabu Generalnego odbędzie się impreza z występami DJ-a - Noc Manifesta 10 Night.

Natalya Padabed, która pracowała na festiwalu SKIF, została kuratorką programu muzycznego tego wydarzenia. Pantha du Prince (Niemcy), Mujuice (Moskwa), Nikolai Sudnik (St. Petersburg), Love Cult (Petrozavodsk), Hmot (Krasnojarsk), TanyaTanya (Kiev), AZ (Alexander Zaitsev, St. Petersburg) wystąpią na Manifesta 10 Night , Wszystkie BLX (St. Petersburg) i Delikatne funkcje (St. Petersburg). Zestaw DJ-ski zostanie również podarowany przez gościa specjalnego - artystę Wolfganga Tillmansa.

Wycieczki w ramach Manifesty 10 poprowadzą kurator wystaw Timur Novikova i Vladislav Mamyshev-Monro Ekaterina Andreeva, a także mediatorzy artystyczni Biennale - Anastasia Kotchenko, Alexander Malakhovsky i Natalya Soboleva. Ponadto w wydarzeniu zostanie pokazany film „Timur Novikov. Zero Object” w reżyserii Aleksandra Steina.

Impreza rozpoczyna się o 18:30 i kończy około 22:00. Administracja Sztabu Generalnego przypomina, że ​​goście nie mogą być odurzeni, odurzeni lub toksyczni, palić papierosów ani nosić żywności lub płynów w żadnym pojemniku.

Wejście na Manifesta 10 Night odbywa się ważnym biletem do Kwatery Głównej. Jego koszt to 100 rubli.

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

„Jesteś chory, czy co?”: Jak żyją Urale, którzy zrezygnowali z alkoholu?
Ludzie w mieście

„Jesteś chory, czy co?”: Jak żyją Urale, którzy zrezygnowali z alkoholu?

Dzisiaj alkohol jest tradycyjnym składnikiem życia, który towarzyszy zarówno radości, jak i smutkowi. Kieliszek wina podczas kolacji i kilka koktajli w piątek wieczorem są dla kogoś uważane za zwyczajne - wydaje się, że nie będzie nic oprócz przyjemnego relaksu przy niewielkiej ilości alkoholu. Ale w sierpniu 2018 r. Eksperci ONZ doszli do wniosku, że nawet najmniejsze porcje alkoholu powodują poważne szkody zdrowotne i znacznie zwiększają prawdopodobieństwo przedwczesnej śmierci z powodu chorób serca, raka i wypadków.
Czytaj Więcej
„Kim jesteśmy, gdzie, dokąd jedziemy”: Życie wokół Jekaterynburga mówi o sobie
Ludzie w mieście

„Kim jesteśmy, gdzie, dokąd jedziemy”: Życie wokół Jekaterynburga mówi o sobie

Według teorii Marshalla McLuhana świat staje się globalną wioską. W Moskwie, Nowym Jorku lub Berlinie ludzie są zjednoczeni na poziomie idei i znaczeń, a nie na podstawie geograficznej. Życie w Jekaterynburgu, dużej wiosce, podczas drugiej jesieni gromadzi ludzi o ograniczonych umysłach, opowiadających historie o obywatelach i ich projektach, ich wartościach i marzeniach.
Czytaj Więcej
Dzieci o swoich ulubionych miejscach w Moskwie
Ludzie w mieście

Dzieci o swoich ulubionych miejscach w Moskwie

Ponad półtora miliona dzieci mieszka w Moskwie, ale ich obecność w mieście jest prawie niezauważalna: nie jeżdżą transportem publicznym w dni powszednie, docierają do centrum w rzadki weekend, nie wolno im chodzić samotnie przez długi czas nawet na własnym podwórku, nie wspominając o samodzielnych spacerach dzielnica w firmie na dziedzińcu.
Czytaj Więcej
Gram w zespole coverowym
Ludzie w mieście

Gram w zespole coverowym

Jednym z założeń sukcesu firmy jest: skorzystanie z najlepszych doświadczeń, aktualizacja, udoskonalenie na swój sposób i wdrożenie. W rzeczywistości takie podejście dotyczy nie tylko firm i przedsiębiorców, ale także świata show-biznesu. Faktem jest, że dziś popularność grup osłaniających rośnie i stopniowo zastępują oryginalne grupy autorów z imprezy Olympus.
Czytaj Więcej