Wydarzenia

Gdzie jechać we Władywostoku w tym tygodniu

Wydarzenia miejskie

„Nowy film z nowych Chin”

O chińskim kinie w ostatnich latach

Cykl wykładów „Nowe kino nowych Chin” zapozna słuchaczy z kilkoma pokoleniami przedstawicieli chińskiego kina autorskiego, a także historycznym kontekstem powstawania poszczególnych filmów, ruchów i trendów w chińskim kinie.


KIEDY

29 listopada - 7 grudnia, 18:00

GDZIE

Centrum Sztuki Współczesnej „Piekarnia”

JAK DUŻO

Wstęp wolny

HLEBOZAVOD.ART


Wystawa „Paradoksalne hybrydy”

Połączenie technologii cyfrowej i sztuki

Projekt wystawy zgromadził młodych rosyjskich artystów, których prace łączą technologie cyfrowe, znane obiekty i nowe media w nieprzewidywalny sposób. Artyści odpowiadają na pytania, które dotyczą wielu osób. Jak potrafimy manewrować w ciągłym przepływie informacji, czy jesteśmy w stanie przekroczyć granice naszego postrzegania rzeczywistości i jak odnosić się do tych, którym już dziś się udaje.


KIEDY

19 września, 24 stycznia

GDZIE

Centrum Sztuki Współczesnej „Piekarnia”

Ile

Wstęp wolny

hlebozavod.art/hybrid-paradoxical


„Więc nie narzekaj”

Środowisko miejskie w formach i obrazach

Wystawa artysty Kirilla Kryuchkowa, której rysunki, graffiti, naklejki i mozaiki we Władywostoku jest prawie na każdym rogu. Prace pisane są w różnych mediach - proto-pisanie, abstrakcja i elementy prymitywnego malarstwa ściennego. Zdjęcia o harmonii między człowiekiem, miastem i przyrodą.

KIEDY

28 listopada - 15 grudnia

GDZIE

Galeria „Arch”

Ile

Wstęp wolny

arkagallery.ru

Kursy mistrzowskie i wykłady

Wykład „„ Malowałbym niebo! ... ”. Monumentalny obraz Karla Bryullova”

Wykład o znanym artyście

Wykład badacza Evgeni Poludneva, który pomoże lepiej zrozumieć cechy malarstwa monumentalnego. Możesz dowiedzieć się o twórczych sukcesach i porażkach Karla Bryullowa, o złożonych relacjach genialnego artysty z klientami i cenzorami, którzy w taki czy inny sposób decydują o losach swoich dzieł.


KIEDY

6 grudnia, 17:00

GDZIE

Nadmorska państwowa galeria sztuki

Ile

100-250 rubli

vl.ru

Zarezerwuj wydarzenia

Spotkanie z pisarzem Andriejem Rubanowem

Autografy, dyskusja książek i opowieść o kreatywności

Andrei Rubanov jest jednym z najbardziej udanych i czytelnych współczesnych pisarzy w Rosji. Autor książek „Zasadzaj i dorośnij”, „Wstydliwych wyczynów”, „Psychodelicznych”, „Przygotuj się na wojnę” i innych. W ubiegłym roku jego powieść „Patriot” została pochwalona przez najbardziej znanych krytyków literackich w kraju, takich jak Galina Yuzefovich i Konstantin Milchin.


KIEDY

4 grudnia, 19:00

GDZIE

biblioteka „buk”

Ile

za darmo

vk.com


Obejrzyj wideo: Za 100 zł do Władywostoku, czyli jak wygląda prawdziwa podróż (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Wydarzenia, Następny Artykuł

Parzyć kawę w domu
Dobry nawyk

Parzyć kawę w domu

Życie wokół mówi o dobrych nawykach i prostych czynnościach, które ostatecznie mogą uczynić życie lepszym. Tym razem porozmawiamy o tym, jak uniknąć niewielkich wydatków, które powodują znaczne szkody w budżecie. Anna Sokolova, redaktorka „Życie wokół” Kiedyś pisaliśmy, ile kosztuje filiżanka kawy w moskiewskich kawiarniach: zboże, mleko i szklanka kosztują 20-45 rubli, a oni proszą o 130-200 rubli za gotowy napój.
Czytaj Więcej
8 nowych dobrych nawyków do wypróbowania w nowym roku
Dobry nawyk

8 nowych dobrych nawyków do wypróbowania w nowym roku

Przez cały rok rozmawialiśmy o dobrych nawykach, które zmieniają życie na lepsze (chyba że oczywiście po prostu o nich przeczytasz i spróbujesz je przedstawić). Mówimy o ośmiu innych nawykach, najpopularniejszych w tym roku. Do czyszczenia tenisówek gąbką melaminową Białe buty w Moskwie czekają na wiele testów: ciągłe przesuwanie się płytek i nieprzestrzeganie granic przestrzeni osobistej w transporcie publicznym i zwykłe kałuże.
Czytaj Więcej
Idź na masaż
Dobry nawyk

Idź na masaż

Życie wokół mówi o prostych czynnościach, które czynią życie lepszym. W nowym numerze - o tym, dlaczego regularnie chodzić na masaż. Wszyscy o tym wiedzą, ale w rzeczywistości niewiele osób to robi. Olga Łukińska, redaktor działu „Zdrowie” Wonderzine. Nie chodzę na masaż bardzo często (średnio raz na kilka miesięcy), ale minęło już 20 lat.
Czytaj Więcej
Podaruj niepotrzebne przedmioty do sklepów z artykułami używanymi
Dobry nawyk

Podaruj niepotrzebne przedmioty do sklepów z artykułami używanymi

W nowej sekcji Life wokół mówi o dobrych nawykach i prostych działaniach, które ostatecznie mogą uczynić życie lepszym. Julia Ruzmanova redaktorka sekcji „Miasto” i „Ludzie” W grudniu wielu decyduje się pozbyć niepotrzebnych ubrań, zgodnie z tradycją wkraczania w nowy rok bez starego obciążenia. A jeśli łatwo rozstać się z podartymi rzeczami, oto co zrobić z modnymi, ale zaniedbanymi ubraniami - dla wielu jest to nadal problem, zwłaszcza jeśli nie ma młodszych sióstr i braci.
Czytaj Więcej