Wydarzenia tygodnia

Festiwale Sochi Jazz Festival, Skypark.Live i Kult Kukol Fest

1 sierpnia, środa

Na zdjęciu: Kaplica Sykstyńska

O 19:30 w kinie „LUXOR IMAX” w ramach projektów #ArtLectoryVkino i TheatreHD pokażą wystawę filmów dokumentalnych „Michelangelo: Love and Death”. To dziewiąty film o znanych artystach, w którym reżyser Phil Grabsky występuje jako producent. Michał Anioł - architekt, rzeźbiarz, malarz i poeta, geniusz renesansu - jest pokazany w filmie nie tylko jako autor arcydzieł kultury światowej, ale także jako złożona osobowość o zbuntowanym charakterze.

Film jest emitowany w języku rosyjskim.

CENA: 300 rubli

O 19:30 w Parku Nauki i Sztuki „Syriusz” Odbędzie się koncert „Pory roku. Vivaldi i Piazzolla”. Rosyjska Orkiestra Filharmoniczna wystąpi na scenie Wielkiej Sali, dyrygent Dmitrij Jurowski. W pierwszej części zagra słynny cykl Antonio Vivaldiego, w drugiej - muzyczna wersja pór roku Astor Piazzolla.

CENA: 300-1 200 rubli

Czwartek, 2 sierpnia

Na zdjęciu: parada jazzowa w Soczi Jazz Festival

Od 2 do 5 sierpnia w Soczi odbędzie się Sochi Jazz Festival.

Tradycyjna parada jazzowa otwierająca to wydarzenie odbędzie się na głównym deptaku miasta. 2 sierpnia rozpocznie się parada jazzowa w budynku Centralnego Domu Towarowego, a następnie jej uczestnicy przejdą ulicą Navaginskaya i zagrają koncert na Flag Square.

CENA: za darmo

O 19:30 w kinie „LUXOR IMAX” odbędzie się tradycyjny „włoski czwartek”, podczas którego pokażą fantastyczną komedię „Winter's Tale, czyli królowa, która straciła imię”. Akcja rozgrywa się na tle śnieżnej przyrody w górach Południowego Tyrolu. Film opowiada o romantycznej historii miłosnej dwóch już starszych osób, które przed spotkaniem nie miały już nadziei na przetrwanie silnych uczuć.

Film jest nadawany w oryginalnym języku z rosyjskimi napisami.

CENA: 250 rubli

3 sierpnia, piątek

Na zdjęciu: lalki Kult Kukol Fest

W galerii sztuki „Fort” Od 3 do 5 sierpnia będą prezentowane unikalne kolekcje lalek. W ramach festiwalu odbędzie się ostatni pokaz projektu Svetlany Pchelnikova - „Lalki carskie”. Po wystawie w Soczi kolekcja zostanie przekazana do funduszu kompleksu muzealnego Carskie Sioło w Sankt Petersburgu.

Galeria sztuki „Fort” otwarta jest od 11:00 do 20:00.

CENA: za darmo

O 20:00 w teatrze zimowym Rozpocznie się drugi dzień festiwalu jazzowego w Soczi. Igor Butman i projekt Butman in Rock zagrają hity Deep Purple, The Doors, Carlos Santana, Brecker Brothers, a także jazz rock i fusion. W drugiej części wystąpi indyjski kompozytor i perkusista Trilok Gurtu. W swoich kompozycjach muzyk łączy cechy muzyki narodowej z jazzem, fusion i innymi gatunkami muzycznymi.

CENA: 400-4 000 rubli

Sobota 4 sierpnia

Na zdjęciu: Tony Momrelle

O 19:00 w SKYPARK GREGG KOFI BRĄZ wystąpi w amfiteatrze. Muzyk był na czele popularnego obecnie gatunku World Music. Przez ponad 20 lat grał w zespole Osibisa, który urodził się w Londynie w 1969 roku. Zespół grał muzykę z elementami afrykańskiego i karaibskiego folku, mieszanką jazzu i R&B.

CENA: 1250 rubli (bilet obejmuje wizytę w Skype Park i koncert)

O 20:00 w teatrze zimowym W trzecim dniu festiwalu jazzowego w Soczi Tony Momrelle, były członek Incognito, będzie współpracował z tak wybitnymi piosenkarzami, jak Gloria Estefan, Whitney Houston, Elton John, „Take That”, piosenkarka Shade. Również tego wieczoru w Winter Theatre jazz zostanie zagrany na organach - The Organic Trio stanie się drugim uczestnikiem koncertu.

CENA: 400-4 000 rubli

Niedziela 5 sierpnia

O 20:00 w sali koncertowej „Festiwal” Odbędzie się koncert finałowy festiwalu jazzowego w Soczi. Tego dnia Nik West (bas, wokal), były członek Prince, wystąpi ze swoim funkowym projektem, jasnym i ekstrawaganckim. Festiwal zakończy wspólny występ Patti Austin z Igorem Butmanem i Moscow Jazz Orchestra.

CENA: 1 000–1 500 rubli

Obejrzyj wideo: Первый в Сочи фестиваль кукол Kult Kukol Fest открылся в Сочи. Новости Эфкате (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Wydarzenia tygodnia, Następny Artykuł

Rzeczy dla domu: Wybór projektanta Donary Dolgopolskiej
Styl

Rzeczy dla domu: Wybór projektanta Donary Dolgopolskiej

Na prośbę Life wokół projektanci, architekci i osoby związane z aranżacją wnętrz wybierają w sklepach internetowych dziesięć rzeczy, które mogą być przydatne na farmie lub po prostu stać się częścią wnętrza, a także wyjaśnić, co im się podobają. W nowym numerze - Donara Dolgopolskaya, malarz i projektant wnętrz, który podnosił przedmioty w oparciu o prawa terapii kolorami.
Czytaj Więcej
Tag ceny: Zniżki w sklepach w Moskwie
Styl

Tag ceny: Zniżki w sklepach w Moskwie

Zimowe wyprzedaże w moskiewskich sklepach rozpoczynają się natychmiast po świętach noworocznych, a kończą w połowie lutego, kiedy niesprzedane przedmioty stopniowo stają się rogami starych kolekcji. Pomimo niepisanych zasad właściciele sklepów decydują, jakie rabaty ustawić. Tak więc, w Kuznetsky Most 20, 30% i 40% zniżki dotyczy tylko niektórych marek, podczas gdy w Podium Concept Store teraz prawie wszystkie kolekcje jesień-zima spadły ceny do 50%, chociaż nie jest to pokazane na metce.
Czytaj Więcej
Nowa lokalizacja: październikowy klub bokserski
Styl

Nowa lokalizacja: październikowy klub bokserski

W sekcji „Wkrótce otwarcie” Life about opowiada o nowych miejscach: barach, restauracjach, klubach, sklepach i innych instytucjach, które zostaną otwarte w najbliższej przyszłości. Tym razem - klub sportowy October Boxing Club na Red October. Pomysł stworzenia klubu fitness, w którym wszystkie treningi oparte są na boksie, przyszedł do Eleny Malovej ponad sześć miesięcy temu.
Czytaj Więcej
Problem mieszkaniowy: Co jeśli nie ma balkonu
Styl

Problem mieszkaniowy: Co jeśli nie ma balkonu

Mieszkańcy wynajętego pokoju lub własnego trzypokojowego mieszkania - w skrócie, każdego typowego mieszkania - mają te same wspólne problemy. Życie wokół zwraca się do ekspertów, aby dowiedzieć się, jak rozwiązać te problemy. Ostatnio kilku projektantów opowiedziało, co zrobić z małym balkonem.
Czytaj Więcej