Rozrywka

Filmy tygodnia: Impostor, My Boyfriend is Crazy, Dirty Campaign for Fair Elections

Imposter (Imposter)

Dyrektor: Bart Leighton

Dokumentalny

Działka

W 1994 roku 13-letni Nicholas Barkley zniknął w amerykańskim miasteczku w prowincji. Trzy lata i cztery miesiące później jego rodzina otrzymała telefon od policji: nastolatka, którego nie chcieli już widzieć żywego, znaleziono w hiszpańskim sierocińcu. Tajemniczy 23-letni facet (pół Francuz, pół Algierczyk), w przeciwieństwie do zaginionego, Frederic Bourdin udaje się przekonać, że jest 16-letnim Mikołajem, prawie wszyscy, w tym krewni Barkleya i amerykańskich urzędników. Przenosi się do Stanów, do rodziny Mikołaja, chodzi do szkoły i kradnie mu życie.

Co otrzymujemy

Bolesny i ekscytujący thriller dokumentalny z potężnymi wstrząsami fabuły. Autorzy podjęli kopalnię złota za historię - historię zastąpienia Nicholasa Barkleya - i opracowali ją z czystym sumieniem. Wywiady pochodziły od większości głównych bohaterów dramatu, w tym oczywiście od samego Fredericka Bourdina, a przed opisanym historycznym przypadkiem wielokrotnie występował jako nieletni pod różnymi nazwami. Taśma wykorzystywała ujęcia z domowego wideo rodziny Barkley, a niektóre ważne sceny zostały zainscenizowane z aktorami.

„Brudna kampania na rzecz uczciwych wyborów”(Kampania)

Dyrektor: Jay płoć

Obsada: Zach Halifianakis, Will Ferrell, Dylan McDermott,
Sarah Baker, John Lithgow, Dan Aykroyd

Działka

W wyścigu o miejsce w Kongresie USA bierze udział dwóch kandydatów. Jednym z nich jest zasiadający w kongresmen, spalony przez mężczyznę o pustej szyi, który wygrał cztery poprzednie wybory hasłem „Ameryka. Jezus. Wolność”. Jego rywal jest lokalnym głupcem, kluszem z uroczymi manierami, grubym potomstwem i kilkoma uwielbianymi mopsami. Jednak korporacja, która postanowiła zainwestować milion w kampanię wyborczą, szybko przerysowuje naiwny materac na pierwszorzędnego drania i nadzieję Republikanów. W walce o mandat rywale rozpoczynają ze sobą wojnę informacyjną, bezprecedensową pod względem zdrady i idiotyzmu.

Co otrzymujemy

Podczas kręcenia głównych komedii hollywoodzkich najważniejsze jest zachowanie właściwej równowagi między śmiesznymi a głupimi. Niestety, ostatnio coraz bardziej przekrzywiają się w kierunku drugiego. Twórcy „Brudnej kampanii” w poszukiwaniu pośredniego sukcesu odnieśli większy sukces niż wielu. Głupi ludzie są tutaj hojni, ale nie cierpią z powodu całkowitego zaniku poczucia humoru. Nic dziwnego, że cyrkiem kieruje doświadczony Jay Roach, dyrektor Austin Powers i Meet the Parents. Oczywiście zabawne / nie śmieszne - zawsze bardzo indywidualne pytanie. Na szczęście w przypadku kampanii decyzja o przejściu do filmu jest bardzo prosta. Przed nami rzadki przypadek, gdy film jest w pełni dopasowany do jego zwiastuna. Zwiastun śmieje się, ale nie marnuje pieniędzy.

„Mój chłopak jest szalony”(Poradnik Silver Linings)

Dyrektor: David O. Russell

Obsada: Bradley Cooper, Jennifer Lawrence, Robert De Niro, Chris Tucker, Julia Styles

Działka

Pat znajduje żonę z kochankiem i dosłownie oszaleje z zazdrości - pobił go do połowy i trafia do szpitala psychiatrycznego. Po ośmiu miesiącach leczenia wraca do domu rodzicielskiego, pełen pragnienia rozpoczęcia nowego życia - odebrania jej wszystkich „pozytywnych promieni” z życia, zejścia z tabletów i odzyskania żony, do której nie wolno mu podejść przez sąd. Ale teraz na wolności nie ma mniej szaleństwa niż w szpitalu: Pat jest otoczony orzechami wszystkich pasów, wśród których młoda wdowa zajmuje szczególne miejsce, zhańbiona po niezwykłej próbie ulgi w żałobie po stracie męża, spała z każdą osobą w biurze. Włamuje się do życia Pata, co nie pasuje do jego planu powrotu do żony.

Co otrzymujemy

Gwiazdy filmu - Bradley Cooper z „Kaca” i Jennifer Lawrence z „Igrzysk śmierci” - mają na celu przyciągnięcie masowej widowni do Psycho (nie bez powodu rosyjscy dystrybutorzy optymistycznie wypuścili go w kupie kin). Film w żadnym wypadku nie jest odpowiedni dla wszystkich: jest to dziwny, pełny, nie histerycznie zabawny melodramat „z życia szalonych losów” - indie czystej wody. Dwa główne tematy - szaleństwo i romans - nieustannie walczą ze sobą - podobnie jak główni bohaterowie, wariaci Pat i Tiffany. Aby je kochać i nasycić ich wzruszającą historią, musisz być przynajmniej z Pribabah.

Zaczęłam też

Umiłowani, kolejny melancholijny romantyczny melodramat Christophe Honore (The Beautiful Fig Tree, All Songs are About Love only), z udziałem Chiary Mastroianni, Catherine Deneuve, Ludivin Sagnier i niezbędnego Louisa Garrella z After Light Dark Light, podobna do instalacji wideo, autobiograficzna meksykański reżyser Carlos Reigadas „Dream Keepers”, epicka kreskówka o tym, jak Święty Mikołaj, Zajączek, Wróżka, Sandman i młody Ice Jack zebrali się, by chronić dziecięce marzenia „We mgle”, adaptację tytułowego wojska jest Vasily Bykova, laureatka nagrody FIPRESCI Pieta Cannes Film Festival, dramat Kim Ki Duc o tym, jak mężczyzna, który otrzymuje okrutną karę dłużników, nagle spotyka kobietę, która nazywa się jego matką, a także nagle ją traci; Oddział Złotej Palmy na festiwalu filmowym w Cannes Nightingale the Robber, komedia folklorystyczna z Okhlobystin

Obejrzyj wideo: YG & Nipsey Hussle "FDT Fuck Donald Trump" WSHH Exclusive - Official Music Video (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Rozrywka, Następny Artykuł

Problem tkwi w kodzie: Gdzie znaleźć rozsądnych programistów
Zarządzanie

Problem tkwi w kodzie: Gdzie znaleźć rozsądnych programistów

Sharif Karmo Założyciel GetShopApp Rok temu naszym celem było stworzenie dobrego zespołu technicznego: wymagało to pięciu starszych programistów. Zaoferowaliśmy konkurencyjne warunki: wynagrodzenie rynkowe w wysokości 100 000-150 000 rubli i udział w programie opcji. Zaczęliśmy od tradycyjnej ścieżki: opublikowaliśmy wakat na wyspecjalizowanych stronach i zaczęliśmy przeglądać ciekawe CV.
Czytaj Więcej
Włam się: jak pompować ciało i mózg przy użyciu teorii naukowych
Zarządzanie

Włam się: jak pompować ciało i mózg przy użyciu teorii naukowych

W serii Doliny Krzemowej jeden z bohaterów przyznaje, że pracę z 48 godzinami pracy bez przerwy pomaga zestaw sody Mello Yello, ciasteczka Oreo i garść tabletek Adderal. Psychostymulanty - w tym przypadku kofeina, cukier i różnorodne amfetaminy - są integralną częścią życia wielu pracoholików. Najczęściej są podejmowane impulsywnie, na przykład podczas sesji lub nagłego wypadku w pracy.
Czytaj Więcej