Filmy tygodnia

„Grand Budapest Hotel”, „Need for Speed: Thirst for Speed”, „Air Marshal”

„Hotel„Grand Budapest” ”

(The Grand Budapest Hotel)

REŻYSER: Wes Anderson

ROLA: Ralph Fiennes,
Tony Revolori, Tilda Swinton,
Adrien Brody, Jude Law, Willem Dafoe, Saoirse Ronan, Edward Norton,
Bill Murray, Harvey Keitel,
Jason Schwartzman, Lea Seydoux,
Tom Wilkinson

Działka

Lata 30 W luksusowym górskim hotelu Grand Budapest we wschodnioeuropejskim kraju Zubrovka jest prowadzony przez wielkiego konsjerża Gustava N. Młody arabski uchodźca Zero, który właśnie dostał się do hotelu jako portier, znajduje się wraz z Gustawem w niebezpiecznej przygodzie, kiedy dziedziczy dziedzictwo bogatego gościa.

Co otrzymujemy

Reżyser Wes Anderson znany jest jako autor czarnych, groteskowych i wielogwiazdkowych komedii, takich jak Królestwo księżyca i Rodzina Tenenbaumów. W „Grand Budapest” łączy spokojny, arystokratycznie prymitywny, uwielbiany przez fanów poczucia humoru, z klasyczną kinematografią, przywołując wspomnienia wielu znakomitych, od Chaplina po Gaidai (nie bez powodu sam Anderson przyznał, że zachowywał go podczas kręcenia filmu w głowa wczesnego Hollywood). Kombinacja jest odważna i, co jest dopuszczalne, nie jest jadalna dla żadnego widza, ale oczywiście jest w stanie znaleźć koneserów, którzy powieszą głowami w tym stworzonym przez człowieka komiksowym świecie, dopracowanym w najmniejszym szczególe przez Wesa Andersona. Co więcej, eskorta tam jest całkowicie najwyższej rangi: oprócz dwóch głównych bohaterów, niekończąca się seria ulubionych aktorów przechodzi przez film w małych rolach, od Tildy Swinton i Billa Murraya po Edwarda Nortona i Jude Law.

„Need for Speed:Pragnienie prędkości ”

(Need for Speed)

REŻYSER: Scott Waugh

ROLA: Aaron Paul, Dominic Cooper,
Kid Kadi, Imogen Poots,
Michael Keaton

Działka

Utalentowany mechanik i kierowca Toby Marshall trafia do więzienia pod fałszywym zarzutem zabójstwa swojego przyjaciela. Po dwóch latach wyjechał na bardzo niebezpieczny wyścig z ogromnymi stawkami, w którym musi walczyć z tym samym łotrem, który go postawił, i zostawił przyjaciela w płonącym samochodzie. W tej misji zemsty pomagają mu towarzysze, także utalentowani mechanicy i dobrzy zawodnicy.

Co otrzymujemy

Szybki hit kinowy dla tych, którzy są zmęczeni „Szybcy i wściekli” lub po prostu lubią ścigać się, ale nie Vin Diesel. Jest to filmowa adaptacja gry o tej samej nazwie i nie mniej spektakularne są wyścigi niż w „Szybcy i wściekli” - po mieście, na dworze, w dzień, w nocy, ale podejście do bohaterów jest zupełnie inne. Tak, gra się tutaj również w grę zespołową, ale postacie nie są przestępcami ukrywającymi się przed sprawiedliwością, ale raczej pozytywnymi facetami (jeśli nie weźmie się pod uwagę, że regularnie łamią przepisy ruchu drogowego i stanowią zagrożenie dla innych uczestników ruchu). Scenariusz jest bardziej prymitywny niż w bajkach dla dzieci, ale uroczy zespół aktorski, prowadzony przez gwiazdę serialu „Breaking Bad” Aaron Paul, wciąż potrafi wykasować każdą iskrę. To prawda, że ​​jest niewygodne, ponieważ jego rosyjski głos jest bardzo podobny do Dzhigurdy.

„Marszałek Lotniczy”

(Non-stop)

REŻYSER: Jaume Collet Serra

ROLA: Liam Neeson, Julianne Moore, Michelle Dockery,
Nate Parker

Działka

Lotniczy marszałek William Marx staje przed trudnym zadaniem: na pokładzie samolotu lecącego nad Atlantykiem otrzymuje wiadomość od nieznanej osoby za pośrednictwem bezpiecznej sieci: grozi zabiciem pasażera co dwadzieścia minut, jeśli 150 milionów dolarów nie zostanie przelanych na określone konto. Sytuacja jest jeszcze bardziej skomplikowana, gdy okazuje się, że konto jest otwarte w imieniu samego Williama Marksa.

Co otrzymujemy

W pierwszej połowie filmu twórcy bardzo ostrożnie rozcieńczają atmosferę i rozpraszają wiele drobnych pośrednich dowodów wskazujących na różnych pasażerów i członków załogi. Oszołomiony marszałek lotniczy pędzi między psem, próbując zebrać pełny obraz z przedstawionych danych i znaleźć atakującego, podczas gdy liczba zwłok na pokładzie rośnie. Oczywiste jest, że jeśli w finale dostaniemy eleganckie rozwiązanie, wówczas wyjdzie sukces, w przeciwnym razie - niefortunna strata czasu. Niestety, tutaj jest druga opcja. Autorzy filmu rozszerzają oczy i robią napiętą minę, ale okazuje się, że dopiero przygotowują się do pierdzenia.

Zaczęłam też

„OstatniMiłość pana Morgana

Sir Michael Kane od czasu do czasu pojawia się w bardzo widocznych filmach, ale głównie w rolach drugoplanowych. Wiodącą rolę 80-letniego Kane'a można zobaczyć w romantycznym dramacie „Ostatnia miłość pana Morgana” o wdowcu oczarowanym młodym nauczycielem cha-cha-cha na tle Paryża. To filmowa adaptacja powieści „Słodki zabójca” Francoise Dornera, w której zamiast Kane'a główny bohater został Amerykaninem zamiast Francuzem.

Kongres

Robin Wright jako ona sama w futurystycznym dramacie fantasy izraelskiego reżysera. Aktorka Robin Wright, która porzuciła młode lata, jest nadal popularna, ale tak nie do zniesienia, że ​​nikt nie chce z nią pracować. Szefowie studia oferują jej ofertę: Robin za sporą kwotę da im prawo do używania jej wirtualnej kopii w nowych obrazach. W rezultacie otrzymujemy pół-film-pół-kreskówkę, w której Robin Wright - na żywo i malowana - leci na bombie, bierze udział w scenach nocnych i traci rozum.

„Posiadanie 18”

Rosyjski horror o młodej parze, która weszła do nowego budynku, w którym żyje zło.

„Krótkoterminowo 12”

Niezależny dramat o codziennym życiu ośrodka społecznego pracującego z trudnymi dziećmi.

Obejrzyj wideo: Box Office for Need for Speed, Veronica Mars, The Grand Budapest Hotel (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Filmy tygodnia, Następny Artykuł

Ostateczna wyprzedaż w Leform i Mango oraz 90% zniżki na rosyjskich projektantów
Cotygodniowe rabaty

Ostateczna wyprzedaż w Leform i Mango oraz 90% zniżki na rosyjskich projektantów

Zniżki Kursovoy Adres: Kursovoy per., 8 / 2b W sklepie z wieloma markami w Kursovy pereulok, gdzie sprzedaje się ponad 50 rosyjskich projektantów, od artykułów demokratycznych po luksusowe, rozpoczęła się całkowita sprzedaż. Z rabatami do 90%, możesz tutaj kupić rzeczy On Course, MUUS Lena Maksimova, Zazdrość, Urban Glass, Tonkilled i inne marki reprezentowane w multibrandzie.
Czytaj Więcej
Zniżki w Zara, Asos i I Am Studio
Cotygodniowe rabaty

Zniżki w Zara, Asos i I Am Studio

Każdego tygodnia Life around dowiaduje się, co nowego w sklepach w Moskwie i Sankt Petersburgu (a także online), i doradza, jakie specjalne oferty i promocje należy teraz wykorzystać. W nowym numerze - minus 30% na wszystko na odzież wakacyjną, podstawową i zimową za jedną trzecią ceny i zimową wyprzedaż na rynku masowym.
Czytaj Więcej